Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowy materac do sypialni

08 maj 2015 - 13:35:43

Hej :) Czy wiecie może jaki materac warto teraz kupić? Czy np. ten byłby ok? <moderacja-spam>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

11 maj 2015 - 06:54:27

Wydaje mi się, że jest ok. Zobacz sobie jeszcze materace z <moderacja-spam> zanim podejmiesz decyzję. Widziałam, że mają bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Ja póki co mam materac piankowy ale myślę o lateksowym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:27 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

11 maj 2015 - 09:03:34

Ja się na materacach nie znam, zawsze sprawdzam tylko wypełnienie (z czego jest, czy nie uczula), materiał (czy łatwo się dopiera) a później testuję leżąc :).

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Nowy materac do sypialni

13 maj 2015 - 12:55:22

Dokładnie. Warto jest przetestować albo ewentualnie dopytać się o radę kogoś kto po prostu się na tym zna :) Sama polecam wybrać się do salonu Black Red White. Myślę,że na pewno masz taki w swoim mieście. Dopytaj się tam dokładniej jaki konkretnie materac mogą Ci polecić. Bardzo często pracują tam ogarnięci ludzie i będą potrafili dobrać coś odpowiedniego dla Ciebie
Na stronie znajduje się również cały ich katalog: <moderacja-spam>

Ze swojej strony polecam zainwestować w materac sprężynowy. Najlepiej średnio twardy ponieważ taki właśnie jest najzdrowszy dla kręgosłupa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:27 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

05 cze 2015 - 11:51:40

Jeśli już chcesz sobie wybrać materac sprężynowy, to koniecznie wybierz ten, który ma bardzo dużo sprężyn w przeliczeniu na metr kw. Zazwyczaj chodzi tu o to, że im więcej, tym lepiej. Ja jak szukałam materaca dla siebie, a nie chciałam wydawać dużo kasy, to szukałam te z nazwą "multipocket". Przykład fajnego i taniego <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:27 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

08 cze 2015 - 09:49:40

W obiegu jest sporo eko materaców, ale dużo podróbek niestety. Ja mam zaufanie do rzeczy Naturalmat ze strony <moderacja-spam> To są materace zrobione wyłącznie ze zdrowych składników m.in. z naturalnej wełny czy włókien kokosa. Super wentylacja, zdrowie dla kręgosłupa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:28 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

25 cze 2015 - 08:36:40

Ja sobie teraz ogarnąłem fajne łóżka dlatego <moderacja-spam> i można sobie materac do tego dopasować bardzo wygodnie się śpi w takim łóżku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:28 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

26 cze 2015 - 09:48:31

<moderacja-spam> i wybierz sobie odpowiedni materace sam ostatnio kupowałem materace do domu i warto zainwestować i cieszyć się wygodą podczas spania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:28 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

27 cze 2015 - 00:04:44

Każdy pisze że trzeba zainwestować ale na co zwracać uwagę? Grubość wypełnienie?

Nowy materac do sypialni

29 cze 2015 - 10:47:58

Ja ostatnio też szukałem dobrego materacu z miękkim wypełnieniem i dobrą sprężystością nigdzie nic ciekawego nie było ale w końcu trafiłem na fajny <moderacja-spam>materac w sklepie internetowym - merita[/color][/url] polecam zajrzeć i macie tam podane wszystkie detale na temat materaców od wyboru do koloru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:29 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

23 lip 2015 - 08:57:02

Ja ostatnio wybrałem takie coś jak <moderacja-spam> i szczerze mogę polecić. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania ich. Są bardzo wygodne, odpowiednio sprężyste, miękkie. Po każdej nocce jestem wypoczęty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Nowy materac do sypialni

03 lut 2016 - 14:36:01

Czy możecie wypowiedzieć się o marce <moderacja-spam>
Widziałam, że mają duzy wybór materacy. Ciocia od nich kupiła jakiś z lateksem i jest bardzo zadowolona. Musiałabym sobie też materac zmienić, ale chce się jeszcze poradzić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Nowy materac do sypialni

18 lut 2016 - 20:17:50

Z własnego doświadczenia mogę polecić materace firmy <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

24 lut 2016 - 22:58:20

Polecam materac lateks to niezniszczalny materiał wytrzyma co najmniej 30 lat wystarczy tylko dbać i masz problem z głowy a jak przeliczysz cenę na lata to wychodzi dobry stosunek ceny do jakości :)
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:30 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

04 mar 2016 - 16:35:31

Dobry materac to podstawa naszego życia. Tylko nie zawsze sobie z tego zdajemy sprawę.
Ja wiem, że każdy szuka jakiegoś rozwiązania uniwersalnego, ale nie łudźcie się - jeżeli coś jest dobre dla kogoś, niekoniecznie musi być dobre dla Was. Dlatego:
1. Idźcie do sklepu stacjonarnego, gdzie materace można wypróbować.
2. Kładźcie się na materacach, wierćcie się - materac ma być wygodny dla Was a nie dla znajomych, czy Sprzedawcy,
3. Nie podążajmy za modą - teraz są na topie materace termoelastyczne. Tylko jak zwykle są takie taniutkie i takie drogie. Przy tanich zastanowiłbym się raczej nad wyborem porządnego materaca sprężynowego, a przy droższych trzeba pomyśleć o materiałach bezpiecznych dla zdrowia. A i trzeba wziąć fakt pod uwagę, że dla niektórych osób (np. mających problem z nadciśnieniem) materace termoelastyczne są wręcz niewskazane.
4. Szukajcie informacji w internecie np. na blogach, takich jak nasze blogi <moderacja-spam>

Osobiście radzę unikać tzw. "kolekcji własnych" sklepów, bo z doświadczenia wiem, że chodzi tu raczej o ubranie gorszych materiałów w lepszy pokrowiec i wyciągnięcie tylko jak największej marży przy sprzedaży. Dla mnie to jest działanie na niekorzyść Klienta. Wolę sprzedać dobry wyrób, zarobić mniej, ale mieć zadowolonych Klientów.

Jeżeli chcecie jakieś konkretnej porady, macie pytania - zapraszam na nasz <moderacja-spam>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:31 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który ekspres?