Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

41 minut temu

elektryka sklep

47 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zoastałam bohaterem balkonu :)

26 sty 2016 - 19:33:05

Fajnie ;) Ja z salonu wychodze na zielony dach garazu. Mam spory kawal trawy, wspolny dla mieszkancow parteru, nikt inny tam nie wejdzie ;) Na wiosne sama zabieram sie za urzadzenie swojego kącika. Mam stolik ze szklanym blatem, dwa krzeselka, z rattanu, troche sfatygowane, od babci. Bedzie mozna wypic kawe na powietrzu. Troche kwiatow w doniczkach (niestety na takim dachu, mimo prawdziwej, rosnacej trawy, nie mozna sobie wsadzic sadzonki do ziemi), ziola ogrodowe i moge sie cieszyc "wiejskim" tarasem w duzym miescie ;)

zoastałam bohaterem balkonu :)

26 sty 2016 - 22:40:25

Też mi się bardzo podoba!:-) ja na swój taras nadal nie mam pomysłu. Co się zabiorę za urządzanie to się okazuje ze coś trzeba naprawić. W przyszłym roku robimy zadaszenie, mam nadzieję ze to już ostatnie roboty stricte budowlano-remontowe i potem będę mogła oddać się inwencji twórczej. Mam niemałe pole do popisu bo 30m2, i mysle ze jednak latwiej i fajniej mozna urzadzic mniejsze powierzchnie.

zoastałam bohaterem balkonu :)

27 sty 2016 - 01:14:25

Ach, już się nie mogę doczekać wiosny! Mam ochotę już urządzać. Twój balkon jest super :)

zoastałam bohaterem balkonu :)

27 sty 2016 - 04:51:58

Moje gratulacje. Zawsze mówię, że jak się chce to można wszystko.

zoastałam bohaterem balkonu :)

27 sty 2016 - 08:58:56

Cytat
dzamajka
Też mi się bardzo podoba!:-) ja na swój taras nadal nie mam pomysłu. Co się zabiorę za urządzanie to się okazuje ze coś trzeba naprawić. W przyszłym roku robimy zadaszenie, mam nadzieję ze to już ostatnie roboty stricte budowlano-remontowe i potem będę mogła oddać się inwencji twórczej. Mam niemałe pole do popisu bo 30m2, i mysle ze jednak latwiej i fajniej mozna urzadzic mniejsze powierzchnie.
Na domo + jest świetny program o ogrodach i tam inspiracji mnóstwo szczególnie programy Alana Titchmarsha

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

zoastałam bohaterem balkonu :)

13 cze 2016 - 14:37:18

wiecie co ja na http://euroogrod.com.pl/pol_n_Rosliny-ogrodowe-3886.html znalazłam bardzo fajny byliny i chciałabym zamówić ale poradźcie mi co będzie odpowiednie na tara który jest w duzej ekspozycji na słońce? od południa jest tam dżungla normalnie :) pelargonie mi wytrzymują i lawenda nic poza tym!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić kwiaty z papieru