Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

11 cze 2019 - 10:44:52

Oczywiście, że warto jest zainwestować w meble robione na wymiar ! Praktycznie żadne meble gotowe nie zapewnią nam takiej funkcjonalności jak te na wymiar Są trochę droższe ale moim zdaniem warto ponieważ są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i prezentują się świetnie. Postawiłam na nowoczesny design. Lakierowane fronty oraz szkło na ścianie. Prezentuje się to wszystko wspaniale. Każdy kto mnie odwiedza patrzy od razu na kuchnię .

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

19 cze 2019 - 16:40:58

Meble na wymiar to idealna sprawa zwłaszcza w kuchni. Wtedy jest gwarancja że każdy kawałek pomieszczenia będzie zagospodarowany i to z sensem. Wiem bo mam kuchnię Wiór Płyt z Wyszkowa. Faceci przyjechali, widać że obcykani w temacie, bo nawet doradzili żeby było lepiej i wygodniej. A...! Projekt był darmowy.

niezweryfikowana

03 lip 2019 - 08:22:57

Dobierałem sobie bordowe meble kuchenne z obrotowymi systemami organizacji akcesoriów przez <moderacja> U mnie był problem bardzo małej kuchni, a chciałem jednak wprowadzić blat i wszystkie strefy, jak w standardowej kuchni. Bez wsparcia projektowego byłoby przyznam bardzo trudno to zrobić. Za usługi projektowe nic nie dopłacałem. Nie ma problemu, żeby w meblach kuchennych połączyć szkło, metal, aluminium i wiele innych popularnych materiałów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-05 19:22 przez moderator.

03 lip 2019 - 11:12:24

Zdecydowanie najlepiej postawić na kogoś, kto projektowaniem mebli zajmuje się już jakiś czas.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

24 lip 2019 - 14:40:48

Z wyceną różnie bywa , zależy dużo od materiału, z jakiego się robi meble. Myślałam początkowo o frontach z naturalnego drewna , jednak za drogo wychodziło i stanęło na blacie kwarcowym <moderacja>, do którego dobrałam szafki z płyty laminowanej. Całość nieźle wygląda, nie moge powiedzieć, by dużo gorzej od mebli drewnianych.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 09:24 przez moderator.

15 sie 2019 - 10:07:03

Meble meblami można u stolarza cuda zamówić gorzej z blatami kuchennymi później dobrać je odpowiednio do mebli.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

09 sty 2020 - 09:18:25

Meble zamawiałam w firmie Woodworks i jestem bardzo zadowolona z wykonania oraz z jakości mebli. Szybko, sprawnie i pięknie wykonana szafa na wymiar. Dokładnie tak jak zaplanowałam i z możliwością modyfikacji według uznania. Firma jak najbardziej zna się na rzeczy i chętnie doradzi niezdecydowanym

W tym roku będę u nich zamawiała kuchnię na wymiar. Juz jestem po wstępnych rozmowach i jak na tak duży projekt cenowo wyszło bardzo dobrze :)

niezweryfikowana

04 lut 2020 - 12:03:34

Do najdroższych z pewnością będą należeć fronty drewniane, które są tak wyceniane głównie ze względu na naturalny materiał. Nie zmienia to faktu, że tego typu fronty do mebli są najtrwalsze i wykazują się ogromną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Szczególnie te, które są wykonane z drzew liściastych.
Wycena takich mebli będzie jednak bardzo wysoka tak więc sama zdecydowałam sie dla siebie na meble wykonane z płyty mdf. Równiez wyglądają bardzo dobrze a jednocześnie cena jest przystępniejsza.....

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

08 mar 2021 - 14:44:12

U mnie zabudowa kuchnia na literę L poszła. Wcześniej już miałam sprzęt AGD i projektant z Lowen uwzględnił. To jest producent z Trójmiasta, z którym współpracowałam. Blat z kamienia naturalnego, bardzo wytrzymały. Według mnie klasyczne rozwiązanie. Większość ludzi to podobno wybiera, więc niczym właściwie nie ryzykujesz. Kolorów i wzorów dość sporo, więc do każdej aranżacji sobie dopasujesz. Oni ogarną już za Ciebie takie szczegóły, więc się nie martw.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka