Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

11 cze 2019 - 10:44:52

Oczywiście, że warto jest zainwestować w meble robione na wymiar ! Praktycznie żadne meble gotowe nie zapewnią nam takiej funkcjonalności jak te na wymiar Są trochę droższe ale moim zdaniem warto ponieważ są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i prezentują się świetnie. Postawiłam na nowoczesny design. Lakierowane fronty oraz szkło na ścianie. Prezentuje się to wszystko wspaniale. Każdy kto mnie odwiedza patrzy od razu na kuchnię .

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

19 cze 2019 - 16:40:58

Meble na wymiar to idealna sprawa zwłaszcza w kuchni. Wtedy jest gwarancja że każdy kawałek pomieszczenia będzie zagospodarowany i to z sensem. Wiem bo mam kuchnię Wiór Płyt z Wyszkowa. Faceci przyjechali, widać że obcykani w temacie, bo nawet doradzili żeby było lepiej i wygodniej. A...! Projekt był darmowy.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

03 lip 2019 - 08:22:57

Dobierałem sobie bordowe meble kuchenne z obrotowymi systemami organizacji akcesoriów przez <moderacja> U mnie był problem bardzo małej kuchni, a chciałem jednak wprowadzić blat i wszystkie strefy, jak w standardowej kuchni. Bez wsparcia projektowego byłoby przyznam bardzo trudno to zrobić. Za usługi projektowe nic nie dopłacałem. Nie ma problemu, żeby w meblach kuchennych połączyć szkło, metal, aluminium i wiele innych popularnych materiałów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-05 19:22 przez moderator.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

03 lip 2019 - 11:12:24

Zdecydowanie najlepiej postawić na kogoś, kto projektowaniem mebli zajmuje się już jakiś czas.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

24 lip 2019 - 14:40:48

Z wyceną różnie bywa , zależy dużo od materiału, z jakiego się robi meble. Myślałam początkowo o frontach z naturalnego drewna , jednak za drogo wychodziło i stanęło na blacie kwarcowym <moderacja>, do którego dobrałam szafki z płyty laminowanej. Całość nieźle wygląda, nie moge powiedzieć, by dużo gorzej od mebli drewnianych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 09:24 przez moderator.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

15 sie 2019 - 10:07:03

Meble meblami można u stolarza cuda zamówić gorzej z blatami kuchennymi później dobrać je odpowiednio do mebli.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

09 sty 2020 - 09:18:25

Meble zamawiałam w firmie Woodworks i jestem bardzo zadowolona z wykonania oraz z jakości mebli. Szybko, sprawnie i pięknie wykonana szafa na wymiar. Dokładnie tak jak zaplanowałam i z możliwością modyfikacji według uznania. Firma jak najbardziej zna się na rzeczy i chętnie doradzi niezdecydowanym

W tym roku będę u nich zamawiała kuchnię na wymiar. Juz jestem po wstępnych rozmowach i jak na tak duży projekt cenowo wyszło bardzo dobrze :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

04 lut 2020 - 12:03:34

Do najdroższych z pewnością będą należeć fronty drewniane, które są tak wyceniane głównie ze względu na naturalny materiał. Nie zmienia to faktu, że tego typu fronty do mebli są najtrwalsze i wykazują się ogromną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Szczególnie te, które są wykonane z drzew liściastych.
Wycena takich mebli będzie jednak bardzo wysoka tak więc sama zdecydowałam sie dla siebie na meble wykonane z płyty mdf. Równiez wyglądają bardzo dobrze a jednocześnie cena jest przystępniejsza.....

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

08 mar 2021 - 14:44:12

U mnie zabudowa kuchnia na literę L poszła. Wcześniej już miałam sprzęt AGD i projektant z Lowen uwzględnił. To jest producent z Trójmiasta, z którym współpracowałam. Blat z kamienia naturalnego, bardzo wytrzymały. Według mnie klasyczne rozwiązanie. Większość ludzi to podobno wybiera, więc niczym właściwie nie ryzykujesz. Kolorów i wzorów dość sporo, więc do każdej aranżacji sobie dopasujesz. Oni ogarną już za Ciebie takie szczegóły, więc się nie martw.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

21 kwi 2022 - 09:00:09

Również polecam meble robione na zamówienie. Może początkowo trzeba wydać trochę więcej , ale w perspektywie czasu z pewnościa będą to meble trwalsze i ładniejsze. No i jeszcze kwestia stylu w jakim chcemu mieć meble. Ja kocham styl industrialny i wykonanie takich mebli nawet pod zamowienie granicy z cudem. Większość firm boi sie tak mało popularnego stylu w kuchni. Dobrze, że trafiłam do ETERNO- kuchnie na wymiar to za ich sprawą mam piekne mebelki w swoim ulubionym stylu. Piękne i ekstrawaganckie.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

13 kwi 2023 - 20:26:25

Godnym polecenia wykonawcą mebli na wymiar jest https://vmeble.pl/. Posiadają niesamowite doświadczenie i działają na rynku już od ponad 20 lat. Zajmują się projektowaniem, wykonywaniem i montażem mebli na wymiar dostosowanymi do indywidualnych potrzeb Klienta. Tworzą między innymi garderoby, szafy, a także meble kuchenne. Ich wykonanie jest niezwykle staranne i dokładne a całe zlecenie realizują w terminie.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

21 cze 2023 - 13:25:25

Moim must have to automatycznie wysuwana szuflada z śmietnikami Tam jest zamontowany specjalny siłownik- wystarczy tylko lekko pchnąć szufladę A ona sama się wysuwa Super się sprawdza np jak ma się brudne ręce, albo po prostu obie zajęte I najlepiej, żeby była spora, żeby wszystkie kosze się zmieściły. Ja tam też trzymam zapasowe płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarki, nabłyszczacz. Odnośnie szafek to zabudowa pod sam sufit i jak najwięcej szuflad na dobrym osprzęcie. Ja mam blum już 5 lat, trzymam w szufladach głównie ciężkie rzeczy i żadna z nich nie opada. Duża indukcję, żeby się zmieściły na raz duża patelnia i duży garnek. Ja osobiście mam dwie indukcje na dwa palniki i da zamontowane obok siebie. Spory zlew z okapnikiem obok na postawieniee suszarki na naczynia. To mit, że przy zmywarce praktycznie się nie zmywa Dobrych patelni nie wsadzisz w zmywarkę, tak samo desek, niektórych kubków, pojemników etc. Jak najmniej rzeczy na blacie, żeby można to było szybko posprzątać.

Czasami warto jest się skontaktować z projektantem wnętrz, mogę tutaj dać namiar na projektanta wnętrz z Krakowa:

https://marengo-architektura.com/

Będzie w stanie doradizć wiele sensownych i praktycznych rozwiązań.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

20 lip 2023 - 10:23:59

Serwis Maszyn Stolarskich Jaroma

https://jrserwis.com.pl/

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

01 sie 2023 - 10:35:18

Inspiracje odnośnie zamówienia mebli na wymiar możesz przejrzeć na https://www.luviomeble.pl/.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

07 gru 2023 - 19:08:35

Moim zdaniem kluczowe jest dobranie odpowiedniego zlewozmywaka, który będzie pasował do całości aranżacji. Znalazłam fajną stronę https://www.systemceram.pl/ gdzie mają sporo ceramicznych zlewów w różnych kolorach i stylach. To może być ciekawe, zwłaszcza jeśli zależy nam na unikalnym wyglądzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka