Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

27 wrz 2017 - 10:41:07

My zamawialiśmy meble na wymiar od firmy <moderacja-spam W>edług mnie to najlepsze rozwiązanie, tym bardziej że nasza kuchnia jest dosyć nietypowych rozmiarów i zwykłe meble nie wchodziły niestety w grę. Teraz cała kuchnia wygląda o niebo lepiej i łatwiej jest się w niej poruszać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:19 przez moderator.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

28 paź 2017 - 15:04:44

Za tyle metrów kuchni to normalna cena.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

07 lis 2017 - 09:07:34

Dużo zależy od rozmiarów kuchni i jakości danych mebli, ale przeważnie trzeba się liczyć z dosyć dużymi cenami.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

27 lut 2018 - 13:24:06

Jeśli już kupować meble na wymiar to lepiej poszukać czegoś lepszego na lata, a nie po taniości. Ja mam zamawiany zestaw do kuchni + jadalni od Janasa (o nich mi chodzi:meblejanas.eu). Wszystko zrobione na czas, porządnie, z mocnymi blatami, z okuciami BLUM, a akurat meble do kuchni to już w ogóle muszą być mocne bo się najbardziej zużywają ze wszystkich.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

11 maj 2018 - 10:10:22

Moje meble zrobiła Firma Janas meble

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

25 cze 2018 - 20:44:41

A coś takiego niekonwencjonalnego możemy być w tym zleceniu? Możemy i ja skorzystam...

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

27 cze 2018 - 13:39:05

U nas też nieduża kuchnia, a poszło coś kolo 10 tysięcy za meble. No niestety, ale szafki to nie jest tania inwestycja, a wiadomo, że w kuchni te meble muszą być porządniejsze, bo wilgoć itd.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

13 wrz 2018 - 13:30:57

A co myślicie o https://www.kamela-studio.pl/? Potrzebuje meble na wymiar do kuchni, znajomym robili i są prześliczne, z ceną też jest rozsądnie ale zbieram informacje

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

22 sty 2019 - 09:43:06

Cytat
aagacia
Witajcie dziewczyny. Obecnie remontuje mieszkanie i jestem na etapie projektowańia kuchni, postanowiliśmy zakupić meble na wymiar robione przez stolarza. pan zrobił nam projekt oraz wycenę, No i wlasnie tu moje pytanie... Ile mniej wiecej kosztuje PORZĄDNA kuchnia na wymiar? Ponieważ wycena nieco zwaliła nas z nóg, wyszło 17 tys złotych za same meble bez sprzętów. Nasza kuchnia jest duża, długa na około 5 m i na całej tej długości beda meble zakończą sie na drugiej ścianie ( beda to meble w literę U) wiec mimo wszystko sporo tych mebli bedzie. Zdecydowaliśmy sie na lakierowane fronty a nie laminowane - laminowane były by o 20% tańsze. Szuflady z jakimś lepszym systemem domykania, wysuwane z blatu gniazdka.. Nie wiem juz czy decydować sie czy szukać innego stolarza?

Powiedzcie proszę, moze ktoś z Was zna sie konkretnie i moze udzielić rady:)

Mamy kuchnie kupioną w Max Kuchnie. Cenowo wyszło mniej więcej tak samo u wszystkich producentów do jakich pisaliśmy o ofertę. W salonie maxkuchnie ujęła nas super miła obsługa i oryginalne rady pani, u której składaliśmy zamówienie. Tak że mamy kuchnię mega funkcjonalną z wszystkimi możliwymi bajerami typu cargo, ciche domyki itp :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

29 sty 2019 - 14:04:44

Najlepiej po prostu wybrac się o wycene do kilku miejsc. Tak aby dostać ich kilka oraz w pełni świadomie zdecydować się na firmę, która wykona dla nas kuchnię. Wyceny mogą byc bardzo rożnorodne i bywa, że czasami dostaniemy wycenę dwa razy niższą niż wycena w poprzedniej firmie. Poza tym nic na szybko, dopytajcie się o materiały oraz systemy zawiasów.

Sprzęt natomiast polecam sprawdzić sobie na własną rękę. Czasami samodzielnie mozna znaleźc o wiele lepsze promocje niż w studiu mebli kuchennych.
https://www.mebletkaniny.pl/stoly-kuchenne-cat-317

Na stronie ponadto znajdziesz fajne stoły kuchenne

Podobają mi się ich okapy wyspowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-23 12:32 przez pania344.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

05 lut 2019 - 10:52:14

Dobre jakościowo a przy tym w zupełnie niezłej cenie meble do kuchni wykona wam <moderacja>. U nas bardzo dobrze się sprawdzili. Kuchnia jest naprawdę funkcjonalna, mimo że nie jest duża to dzięki dobremu układowi wszystko się pomieściło. Jakość materiałów wysoka no i wygląda to naprawdę fajnie, dokładnie tak jak sobie wymarzyłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-07 08:05 przez moderator.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

13 lut 2019 - 09:14:18

Też niedawno remont kuchni robiłam i za meble wyszło około 9 tysięcy. Kuchnię mamy średnich rozmiarów. Uważam że sporo na sprzęt wydalam.. niestety piekarnik, lodówka, mikrofala, zmywarka, etc. pochłonęły sporo kasy. Jeszcze montowaliśmy lacobel z grafiką nad blatem, ale dość fajną cenę zaproponował R-K Glass. Prawda jest taka, że niestety każdy remont to spory wydatek :( ale niekiedy warto :D

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

18 lut 2019 - 16:21:58

Jeśli ktoś szuka inspiracji bo nie wie jak zaaranżować mieszkanie to polecam zajrzeć na stronę http://wnetrzator.pl/jak-zorganizowac-przestrzen-w-kuchni-aby-latwiej-zachowac-porzadek/ tutaj znajdziecie mnóstwo porad jak urządzić swoje mieszkanie żeby było funkcjonalne ale ładne nowoczesne i ciepłe. Bardzo ciekawa strona. Warto zajrzeć.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

21 lut 2019 - 07:43:43

No to jak 9 tys. to nie tak drogo. Sama remontuję obecnie kuchnię angielską i wyszło mnie o wiele wiecej.Za kuchnię w kształcie litery U zamierzam zapłacić jakieś 14 tysięcy złotych. A to nie była wcale taka duża wycena z uwagi na to, że w niektórych studiach mebli kuchennych wyliczyli mi meble o wiele drożej, na jakieś 20 tysięcy złotych. Tyle na pewno bym nie zapłaciła.
Poza tym dochodzą jeszcze dodatkowe elementy, takie jak baterie kuchenne plus zlewozmywak czy inne akcesoria. Sama upatrzyłam sobie taki zlewozmywak ceramiczny ( podoba mi się o wiele bardziej niż zlewozmywaki granitowe czy tym bardziej stalowe).


niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

08 maj 2019 - 09:57:25

Fajny chociaż mi bardziej podobaja się zlewozmywaki z wysuniętym frontem jak ten:

Aktualnie jestem na etapie szukania podobnego do swojej kuchni. Jeśli ktoś miałby namiary na dobre ceny to byłabym wdzięczna bo jak na razie widziałam w bardzo wysokich cenach, a raczej kilka tysięcy złotych za zlewozmywak do kuchni nie dam bo byłoby to szaleństwo totalne.
No i jak sobie przegladam ceny mebli kuchennych to wydaje mi się, ze lepiej zamówić gotowy komplet plus ewentualnie blat na zamówienie. Bo ceny w studiach mebli kuchennych są dość wysokie. Tutaj jest artykuł o tym ile kosztuje wyposażenie kuchni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-17 11:45 przez jagnam3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania