Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

07 lip 2016 - 08:54:33

Dziewczyny pamiętajcie,ze oplata za meble kuchenne to nie jedyna , którą musicie ponieść... Musicie mieć świadomość,ze w kuchni trzeba również zapłacić za płytki, za podłogę i wiele innych rzeczy. Sama jakiś czas temu zastanawiaam się nad szklem ale jest to bardzo drogie tak wiec zrezygnowałam. Za to położyłam sobie w kuchni na ścianie pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami pastelowe plytki od firmy Tubądzin:


Płytki klasyczne, kosztowały mnie dosłownie grosze a bardzo ładnie wyglądają w kuchni.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

22 lip 2016 - 09:11:58

Fachowo mi meble zrobiła grupa Solarz. Na stronie kuchniesolarz.pl jest do nich dokładny namiar, w tym formularz do kontaktu mailowego. Oni robią wszystko, od a do z, czyli mają studio projektowe, ale też produkują meble od podstaw. Wykonali mi aranżację kawalerki. Świetnie wykorzystana przestrzeń, duża zasługa na pewno szaf wnękowych, które trochę zaoszczędziły placu.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

01 sie 2016 - 12:49:58

Musisz na pewno wybrać się do kilku firm i potem porównać zarówno projekty jak i oferty. Ja nie korzystałam z żadnej znanej firmy a meble zrobił mi polecany przez znajomych stolarz. Jestem zachwycona bo wyszło super (mam to samo, co od firmy a o wiele taniej) :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

03 sie 2016 - 08:56:09

Ceny wychodza jak wychodzą, ale jak już któraś z dziewczyn wspomniała - kuchnia to podstawa i robi się ją na lata. Ja niedawno robiłam kuchnię i korzystałam z usług firmy Kuchnie Reda. Ceno wyszło ok, a kuchnie mamy naprawdę dużą, bo mieszkamy w domku jednorodzinnym. Wykonanie, materiały super! Fachowy, którzy nam ją robili bardzo sympatyczni, znający się na swojej pracy. Gdybym jeszcze raz miała robic kuchnię wybrałam bym usługi tej samej firmy za każdą cenę, bo są jej warci.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

08 sie 2016 - 21:57:14

Moim zdaniem należy przede wszystkim kierować się funkcjonalnością. Uważam, że funkcjonalność mebli jest na miejscu pierwszym, a dopiero później wygląd, dlatego kupiliśmy meble modułowe w Agacie zeby zabudować cała kuchnie i nie wydawać za dużo kasy.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

26 sie 2016 - 10:44:20

Hmmm, może ktoś wykona Ci to na zamówienie. Ja mogę polecić Ci ludzi z A3 meble kuchenne, mi wykonali stolik który sobie upatrzyłam a nie mogłam go znaleźć, a do tego potem wykonali mi jeszcze szafę bo bardzo spodobało mi się ich wykonanie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

09 wrz 2016 - 08:19:34

jeśli meble kuchenne na zamówienie to tylko Stokan z Czechowic Dziedzic. Robili moją kuchnie i wyszła perfekcyjnie

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

12 wrz 2016 - 11:03:51

Ja mam z kolei w kuchni płytki od paradyżu i równiez jestem z nich zadowolona.ładnie się to wszystko prezentuje ;)

Zdecydowałam się na takie proste jasne płytki:


Szkła natomiast nie chciałam bo mam płytę gazową, a przy płycie takie szkło nie jest polecane ( moze pęknąć tak wiec montuje się je zwykle przy płycie indukcyjnej....).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 14:09 przez hallyy.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

30 wrz 2016 - 09:06:19

Wiem właśnie, ze w artcore robią kuchnie na wymiar, warto zawsze zadzwonić i się zapytać to raczej nic nie kosztuje :)

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

12 paź 2016 - 15:15:33

Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy meblowe online? Poszukuję zestawu stół z krzesłami. Ostatnio przeglądałam oferty http://www.skierlak.pl/oferta-mebli-na-wymiar/kuchnie-na-zamowienie.html Znalazłam tam ciekawe meble w przystępnych cenach, ale chętnie przejrzałabym jeszcze oferty innych sklepów. Możecie mi coś polecić?

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

16 lut 2017 - 13:06:11

Na pewno warto zainwestować w takie meble, ponieważ posłużą nam o wiele dłużej niż te z typowych sieciówek. My woleliśmy właśnie takie i mamy zabudowę kuchenną i część salonu z Meble Wójcik. Fajne, dobrze wykonane, solidne no i na wymiar najlepiej się dopasuje do pomieszczenia.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

16 lut 2017 - 15:14:09

Sama kuchnia to koszt około 11tys zł. Generalnie nie dużo bo w tym koszt mebli (3,5tys.) robione na wymiar bo mam dosc niestandardowe wymiary kuchni, dochodza sprzety AGD (pralka,lodówka,kuchenka,piekarnik,okap, mikrofala wraz z czajnikiem bezprzewodowym) do tego płytki na podłodze i ścianie około tysiąc zł. No i robocizna wszelaka. Dużo pieniędzy ahhh... Ale swoje to swoje ;)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

17 maj 2017 - 10:03:20

Według mnie na kuchni nie ma co oszczędzać, ale wiadomo też, że przepłacanie nie ma sensu. Dlatego właśnie zdecydowałam się na meble od EM-Meble, ponieważ dzięki nim mogłam stworzyć kuchnię dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzyłam. Wszystko zostało wykonane na wymiar, dzięki czemu ostatecznie efekt końcowy był idealny. Cenowo nie wyszło drogo, a sama realizacja była bardzo szybka.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

30 cze 2017 - 12:53:26

Polecam wyłożyć trochę pieniędzy, jednak meble (a zwłaszcza meble kuchenne) które są droższe często składają się z lepszych materiałów przez co są dużo trwalsze. Tak więc zgadzam się z poprzedniczkami, nie warto oszczędzać.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

05 lip 2017 - 08:37:48

Warto wydać trochę więcej, to przecież inwestycja na lata. Ceny są faktycznie zróżnicowane i zależą w dużej mierze od rodzaju płyty, frontów (te na wysoki połysk i drewniane są przeważnie droższe). Ja mam kuchnię na wymiar z www.kompleksowo.pl i nie wyobrażam sobie innej, jestem bardzo zadowolona. Osobiście mam białą z frontami właśnie na wysoki połysk i drewnianymi blatami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-05 13:37 przez Olga20202.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zapobiec przeciążeniom instalacji