Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

09 cze 2015 - 12:15:26

Nie wiem czy to jest najlepszy pomysł z tymi meblami na wymiar, jest to najdroższa opcja ze wszystkich możliwych. Takie same meble a o wymiarch standardowych i tradycyjnych będą dużo tańsze. Ja mam zwykłe kupione: http://www.leroymerlin.pl/meble-kuchenne,a636.html i wyszło taniej a niepowtarzalny styl już zrobiłam dodatkami. Dla mnie kuchnia ma być jednak praktyczna a wygląd to druga juz sprawa ważna ale mniej:)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

24 lip 2015 - 11:47:00

A ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że meble na wymiar to bardzo dobre wyjście, szczególnie jeśli kuchnia jest zupełnie niewymiarowa tak jak moja i kupienie gotowych mebli mija się z celem :). Meble na wymiar zamówiłam w Studiu Meblowym Max Kuchnie, powiem, że poszło nam to nawet sprawnie, a gdyby ktoś był ciekawy to, na ich stronie: [moderacja - link] są realizacje. W sumie trochę się nimi inspirowałam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 12:49 przez moderator.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

12 lis 2015 - 12:01:22

Wszystko zalezy co chcesz miec w kuchni, jednak warto od razu uswiadomic sobie, ze kuchnia robiona na wymiar bedzie drozsza. Wydaje mi sie, ze dobrym rozwiazaniem moze okazac sie profesjoanlana aranżacja wnętrz.Wrocław jest dobrym przykladem, ze miasto moze miec duzo firm, ktore specjalizuja sie w jednej branzy a i tak rozwijaja się dalej.
Jednak wbrew pozorom w okolicach Wroclawia wcale nie jest taniej, ceny nie maleja mimo, ze jest to np Olesnica ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 12:02 przez robinbloomer.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

05 lut 2016 - 17:48:54

Porządna kuchnia to tylko z wm-meble. Niedawno realizowali moje zamówienie dlatego strasznie ich zachwalam :) Profesjonalne podejście do sprawy. Sami wyszli z dodatkową inicjatywą jak urządzić kuchnię czy też jaki materiał mebli do niej dobrać żeby był najodpowiedniejszy.
Pozdrawiam i polecam :)

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

05 lut 2016 - 17:55:38

To bardzo mało ...nie ma Pani pojęcia a stolarz tak widać że jedzie po kosztach...naprawdę tonie jest dużo ...z tego do Pani pisze to meble z górnej polki....mój mąż zajmuje się produkcja mebli na wymiar ...więc wiem i uważam że stolarz bardzo uczciwy w wycenie

wycena będzie inna w każdym regionie...Wrocław ....bardzo drogi
Świdnica ...dużo taniej ...bravilla.eu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-05 17:58 przez iwiza.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

19 lut 2016 - 08:56:52

wszystko zalezy od tego ile chcesz mieć szafek itp. jaki odcień z czego wykonane, możesz pytac sie w ArtCore oni wykonują na zamówienie kuchnie, na stronie widziałam super to wygląda,a siostra ma od nich szafę wnękowa zrobioną i super to wykonali.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-19 09:08 przez agnieszkagrzelaz.

zweryfikowana
Posty: 179
Ostrzeżenia: 2/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

29 lut 2016 - 21:10:06

Cytat
aagacia
Witajcie dziewczyny. Obecnie remontuje mieszkanie i jestem na etapie projektowańia kuchni, postanowiliśmy zakupić meble na wymiar robione przez stolarza. pan zrobił nam projekt oraz wycenę, No i wlasnie tu moje pytanie... Ile mniej wiecej kosztuje PORZĄDNA kuchnia na wymiar? Ponieważ wycena nieco zwaliła nas z nóg, wyszło 17 tys złotych za same meble bez sprzętów. Nasza kuchnia jest duża, długa na około 5 m i na całej tej długości beda meble zakończą sie na drugiej ścianie ( beda to meble w literę U) wiec mimo wszystko sporo tych mebli bedzie. Zdecydowaliśmy sie na lakierowane fronty a nie laminowane - laminowane były by o 20% tańsze. Szuflady z jakimś lepszym systemem domykania, wysuwane z blatu gniazdka.. Nie wiem juz czy decydować sie czy szukać innego stolarza?

Powiedzcie proszę, moze ktoś z Was zna sie konkretnie i moze udzielić rady:)

wiesz co, myślę, ze to może sporo kosztować :/ no ale prawda jest taka, że na takich rzeczach na lata nie warto oszczędzać. ja się zastanawiam nad współpracą z http://krismeble.wroclaw.pl bo słyszałam wiele dobrych opinii wśród znajomych. Także najlepiej z polecenia :)!

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

02 mar 2016 - 14:39:42

Na zamówienie dobre projekty tworzą w biurze Meble Domagała (www.mebledomagala.pl). Można u nich coś bardziej klasycznego zamówić jak też bardziej pójść w stronę moderny. Duży wybór frontów, kolorów, wzorów.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

16 mar 2016 - 10:53:17

Mnie nie wyszło drogo jak na to co dostałam :) Zamawiałam co prawda nie u prywatnego stolarza a u producenta mebli na wymiar. Korzystam z kuchni już kilka lat i nie ma najdrobniejszych ubytków czy niedociągnięć, wiec zakup okazał sie dobry :) W razie czego zostawiam link do perfetty http://perfetta.com.pl

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

16 mar 2016 - 11:37:54

Cytat
aagacia
To moze rzeczywiście cena nie jest taka spora biorąc pod uwagę ze u nas w kuchni przez cała długość idą szafki czyli bedzie ze 4 wiszące, 6 szuflad dolnych i dwie szafki słupki takie do sufitu. Zastanawiam sie po prostu czy to normalna cena czy ten stolarz przesadza

Moja szwagierka za identyczną kuchnię jak twoja sadzac po opisie zapłaciła 10 tys. rok temu. Zapytaj innego stolarza. Jej jeden powiedział za to samo 15 tys.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-16 11:38 przez ewela_05.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

24 mar 2016 - 11:58:06

Podoba mi się szafa jaką mi zaprojektowali i postawili ludzie z Naturfusion -naturfusion.pl. Szafa jest pojemna, z drzwiami przesuwnymi, robi nam w mieszkaniu za garderobę. Niebanalna stylizacja drzwi, wysoka jakość kółek i innych elementów, także wszystko się dobrze trzyma.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

24 mar 2016 - 17:17:42

W mojej niewymiarowej kamienicy wszystko takie musze miec, dodatkowo nie mam doprowadzonego dopływu gazu, więc butla z gazem jest niezbędna, doszłam już do wprawy i kupuję z Amerigas butlę Nano, bo czesto narzeczonego nie ma w domu, a że jest lekka, to sama wnosze ją na 4 piętro.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

21 cze 2016 - 12:12:35

U nas też było jakieś 6-7 tysięcy. Kuchnia nie jest duża, ale wybraliśmy meble dobrej jakości w salonie w Redzie (można znaleźć ich bez problemy wpisując Mocho Studio). Tam jest duży wybór, i coś tańszego można wybrać, i droższego. Wzięłam białe meble i się bałam, że będzie problem z czyszczeniem, ale póki co jestem mile zaskoczona.

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

01 lip 2016 - 13:39:47

Sąsiadka robiła kuchnie na wymiar u Acerys i bardzo sobie chwaliła wykonanie (kuchnia wygląda naprawdę super) i mówiła, że jak na całą kuchnię nie zapłaciła tak dużo. Ale nie wiem niestety, ile dokładnie dała:/

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia na wymiar wycena - pomocy

07 lip 2016 - 08:31:37

Jeśli liczą się dla was pieniądze to polecam ich - www.kuchniea3.pl, promocji jako takiej nie mają, ale podchodzą indywidualnie do klienta, w moim przypadku dostałem zniżkę na 8%, ale wiem że niektórym udawało się wytargować więcej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

otwarta brama a pieski