Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Biznes

2 minuty temu

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 09:04:12

Cześć dziewczyny,
Chciałam zapytać czy są tutaj osoby, które mieszkają na wynajmie i nie mają perspektyw na zakup mieszkania bądź jego dostanie w najbliższym czasie? Mam na myśli brak zdolności kredytowej, brak mieszkania po rodzicach itp.

Jak sobie radzicie? Jak widzicie swoją przyszłość?

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 09:40:37

Mieszkam na wynajmie już chwilę i z każdym miesiącem żal mi kasy którą jakby wyrzucam w błoto...i teraz z mężem myślimy nad kredytem bo wreszcie mamy zdolność kredytową...ale ale...w tej mieścinie nie ma przyszłości i tutaj zakup mieszkania na kredyt to jak strzał w kolano więc trzeba będzie się przeprowadzić do innego miasta...i stresss jak to będzie zanim znajdziemy pracę,kto wyciągnie do nas pomocną dłoń????Ciężkie to wszystko :-(

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 09:48:49

Meniu no właśnie jestem w podobnej sytuacji. Moje miasto do którego miałabym wrócić nie daje mi zbyt dużej przyszłości jeżeli chodzi o pracę. Z drugiej strony nie widzę innej możliwości ze względu na sytuację rodzinną...
A po za tym choćbym chciała to pomimo ciut lepszych zarobków niż najniższa krajowa nie mam zdolności kredytowej bo jestem na zleceniu.

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 10:41:26

Bardzo ciężko o coś swojego, sama stoję przed dylematem, czy ładować się w kredyt na całe życie czy cały czas żyć na wynajmowanym i płacić komuś, a swojego nic nie mieć

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 11:50:44

Omacek, a w tym momencie mieszkasz na wynajmie czy z rodziną?

Mieszkanie na wynajmie

24 mar 2015 - 12:10:14

Gdybyśmy mieli stałą pracę i pewność że zostaniemy w danym mieście to myślę że wzięlibyśmy kredyt ale u nas na razie ta sytuacja jest niepewna bo tu gdzie teraz mieszkamy nie ma pracy w zawodzie a jak już się jakaś trafi to za najniższą krajową. Także w perspektywie mamy wyprowadzkę a do innego miasta a do jakiego to jest wielka niewiadoma - tam gdzie będzie praca tam będziemy my a pewnie z kwestią mieszkania i kredytu to poczekamy sobie jeszcze dobre parę lat... Fakt że wynajem to strata kasy ale co zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szansa na kredyt