Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

19 minut temu

elektryka sklep

25 minut temu

wakacje last minute

40 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 08:44:28

Witam. Chciałabym prosić o poradę drogie Panie. Które opcję byście wybrały? Narożnik (zajmuje bardzooo dużo miejsca) czy łóżko/łoże? Mam 20 lat i rzadko spotykam się ze znajomymi w domu. Zastanawiam się czy takie łoże również może być praktyczne w sensie czy jednak ktoś będzie w stanie na nie siąść. A może któraś z Was ma takie łoże?



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 09:45:22

na lozku nie powinny siadac inne osoby przynajmniej ja tego nie lubie jak goscie mi siadaja na lozku od tego jest naroznik albo kanapa .wolalabym naroznik z tych 2 zreszta te lozka z ikei nie sa bardzo wytrzymale to mysle ze jak siadzie wiecej niz 2 to nie wytrzyma.sprawdz w innych sklepach moze cos mniejszego maja niz ten naroznik .

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:10:58

Ja miałam podobny dylemat,ale sklep ikea omijam szerokim łukiem-dla mnie ta tandeta nie jest nic warta.Znalazlam dla siebie idealne rozwiazanie,aczkolwiek nieco drozsze bo to koszt około 3 tys.Sofa,która ma osobny stelaz odpowiadajacy łóżku.Ma to wiele plusów po pierwsze wygoda,po drugie nie spisz bezposrednio na siedzisku dzięki czemu mniej sie eksploatuje, po trzecie wszystkie elementy można rozebrać i w razie zniszczenia tanio odnowic, w razie ubrudzenia-wyprać.
Przykładowe zdjecie z internetu..



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:19:11

Dziękuje za odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:37:37

"łoże"? To najzwyklejsze na świecie łóżko i nie chciałabym, by ktoś siadał na miejscu na którym śpię - czy to kanapa, czy narożnik, czy łóżko... Kup coś, gdzie spanie/materac chowa się do środka po złożeniu i nie siedzi się bezpośrednio na nim. Brzydziłabym się - ktoś siadał na ławce, w tramwaju, w autobusie albo całkiem - na ziemi,. a później na miejscu do spania. Fuj

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:40:07

a ja polecam meble Ikea, na żaden mebel nie mogę narzekać, polecam sofę Ektorp z funkcją spania- pokrowce zdejmowane można prać :)



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 11:10:14

zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Łoże to raczej w sypialni - taki prywatny azyl. Na spotkania ze znajomymi zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest narożnik bądź rozkładana kanapa - moim zdaniem wygodniej się siedzi

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 11:16:32

Na takie łoże można położyć przecież narzute :)

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 12:28:15

Łóżko pasuje do sypialni, narożnik z funkcją spania sprawdzi się idealnie w pokoju dziennym - ja tak mam i nie narzekam. ;) Meble z Ikei są niedrogie i bardzo fajne, mam ich w domu sporo i wcale się tego faktu nie wstydzę - połączyłam je z kilkoma starymi mebelkami po babci, wyszło całkiem ciekawie. A poza tym, każdy kupuje to, na co go stać i co mu pasuje, więc, droga autorko, nie przejmuj się i urządzaj pokój/mieszkanie tak, jak ci się podoba. Pozdrawiam cieplutko :)

Czy któraś ,ma? IKEA

09 mar 2015 - 08:15:46

Dziękuje za odpowiedzi :) jednak zdecydowałam sie na łoże z Ikei :) mam nadzieje ze bede zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymarzona zastawa