Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sklep detailingowy

48 sekund temu

kosmetyki samochodowe

45 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 08:44:28

Witam. Chciałabym prosić o poradę drogie Panie. Które opcję byście wybrały? Narożnik (zajmuje bardzooo dużo miejsca) czy łóżko/łoże? Mam 20 lat i rzadko spotykam się ze znajomymi w domu. Zastanawiam się czy takie łoże również może być praktyczne w sensie czy jednak ktoś będzie w stanie na nie siąść. A może któraś z Was ma takie łoże?



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 09:45:22

na lozku nie powinny siadac inne osoby przynajmniej ja tego nie lubie jak goscie mi siadaja na lozku od tego jest naroznik albo kanapa .wolalabym naroznik z tych 2 zreszta te lozka z ikei nie sa bardzo wytrzymale to mysle ze jak siadzie wiecej niz 2 to nie wytrzyma.sprawdz w innych sklepach moze cos mniejszego maja niz ten naroznik .

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:10:58

Ja miałam podobny dylemat,ale sklep ikea omijam szerokim łukiem-dla mnie ta tandeta nie jest nic warta.Znalazlam dla siebie idealne rozwiazanie,aczkolwiek nieco drozsze bo to koszt około 3 tys.Sofa,która ma osobny stelaz odpowiadajacy łóżku.Ma to wiele plusów po pierwsze wygoda,po drugie nie spisz bezposrednio na siedzisku dzięki czemu mniej sie eksploatuje, po trzecie wszystkie elementy można rozebrać i w razie zniszczenia tanio odnowic, w razie ubrudzenia-wyprać.
Przykładowe zdjecie z internetu..



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:19:11

Dziękuje za odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:37:37

"łoże"? To najzwyklejsze na świecie łóżko i nie chciałabym, by ktoś siadał na miejscu na którym śpię - czy to kanapa, czy narożnik, czy łóżko... Kup coś, gdzie spanie/materac chowa się do środka po złożeniu i nie siedzi się bezpośrednio na nim. Brzydziłabym się - ktoś siadał na ławce, w tramwaju, w autobusie albo całkiem - na ziemi,. a później na miejscu do spania. Fuj

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 10:40:07

a ja polecam meble Ikea, na żaden mebel nie mogę narzekać, polecam sofę Ektorp z funkcją spania- pokrowce zdejmowane można prać :)



Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 11:10:14

zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Łoże to raczej w sypialni - taki prywatny azyl. Na spotkania ze znajomymi zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest narożnik bądź rozkładana kanapa - moim zdaniem wygodniej się siedzi

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 11:16:32

Na takie łoże można położyć przecież narzute :)

Czy któraś ,ma? IKEA

08 mar 2015 - 12:28:15

Łóżko pasuje do sypialni, narożnik z funkcją spania sprawdzi się idealnie w pokoju dziennym - ja tak mam i nie narzekam. ;) Meble z Ikei są niedrogie i bardzo fajne, mam ich w domu sporo i wcale się tego faktu nie wstydzę - połączyłam je z kilkoma starymi mebelkami po babci, wyszło całkiem ciekawie. A poza tym, każdy kupuje to, na co go stać i co mu pasuje, więc, droga autorko, nie przejmuj się i urządzaj pokój/mieszkanie tak, jak ci się podoba. Pozdrawiam cieplutko :)

Czy któraś ,ma? IKEA

09 mar 2015 - 08:15:46

Dziękuje za odpowiedzi :) jednak zdecydowałam sie na łoże z Ikei :) mam nadzieje ze bede zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymarzona zastawa