Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kolory w salonie ??

24 lis 2015 - 09:53:16

Jak masz w salonie parkiety warszawa to możesz użyć kolorów kremowy i czerwony bardzo dobrze współgrają ze sobą oraz drewnianą pogodą jest to dobre rozwiązanie.

Jakie kolory w salonie ??

24 maj 2016 - 12:56:20

Do salonu polecam <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:38 przez moderator.

Jakie kolory w salonie ??

06 mar 2017 - 14:25:37

to wątek z przed 2 lat ska go wykopałaś? pewnie już dawno salon po remoncie:)

Jakie kolory w salonie ??

06 mar 2017 - 15:57:17

Cytat
edekzkrainykredek2
to wątek z przed 2 lat ska go wykopałaś? pewnie już dawno salon po remoncie:)
laska spamuje bo chyba juz na 4 watkach czytam tę samą treść

Jakie kolory w salonie ??

07 mar 2017 - 00:08:43

@MarikaMarikowa
Ostatnio rozmawiałyśmy z jedną z koleżanek o takich właśnie kolorach.Chce coś zmienić w swoim mieszkaniu.Dokładnie to wszystko doradzałyśmy.
Jednak to zestawienie się sprawdza @DaChoice.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 00:11 przez czarownicaao.

Jakie kolory w salonie ??

10 mar 2017 - 15:12:33

Ja mam białe ściany.

Ja mam białe ściany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 15:15 przez szdzisaw.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kolory w salonie ??

16 mar 2017 - 12:04:42

Ja od dłuższego czasu zbieram się do przemalowania salony na szarości. Odpowiednio dobrany kolor i na przykład błękitne dodatki mogą wyciągnąć z tego niepopularnego koloru bardzo wiele. Mam nadzieję, że zabiorę się za to jeszcze w tym roku.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie kolory w salonie ??

18 sty 2019 - 19:01:18

Ja proponuje elegancji salon, gdzie będą przeważały kolory bieli i fioletu. Duży skórzany, biały wypoczynek, szklana niewielka ława, jasno fioletowe ściany, a oprócz tego fioletowy dywan. Zamawiałam ostatnio taki do swojego salonu. Oprócz tego fioletowe delikatne firanki. Tak mi się podoba ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-18 20:09 przez moderator.

Jakie kolory w salonie ??

22 sty 2019 - 21:47:33

Fiolet w salonie? Serio jakoś tego nie widzę, ale może po prostu mam słaby wzrok albo kiepską wyobraźnie :) Lepiej postawić na klasykę - biele, beże, szarości, a potem ewentualnie szaleć z meblami. Chociaż moi rodzice to absolutnie wyjątkowi ludzie, którzy postanowili pomalować jedną ze ścian na super-ciemny grafit, a na tle tej ściany ustawili białą szafę. Na początku patrzyłam na nich jak na kosmitów, a potem to się okazało super pomysłem i nawet ta szafa wenge dobrze się prezentuje. Nie mam zdjęcia tej ściany, ale podobne znalazłam tu: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-23 15:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kolory w salonie ??

23 sty 2019 - 12:48:09

U nas salon wygląda w następujący sposób: Ściany białe, ściana TV ciemno szara z drewnianą zabudową (z za zabudowy oświetlenie LED), na podłodze podłoga drewniana w kolorze trochę ciemnego orzecha (listwy też) - meble też ciemniejsze ale nie Venge. Generalnie jest bardzo klimatycznie - połączenie bieli z ciemnymi wstawkami daje bardzo fajnie wizualny efekt, a jednocześnie sprawia wrażenie czystości i nowoczesności.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kolory w salonie ??

22 lut 2019 - 10:55:08

polecam tynki strukturalne imitujące np beton albo miedź, sporo z tym roboty ale efekt powala i jest bardzo trwały, a jeśli ma być miejszy koszt i mniej pracy to jest dzisiaj naprawdę spory wybór tapet, to już nie ten badziewny papier w dawniej ;)

Jakie kolory w salonie ??

10 paź 2019 - 14:35:22

Mnie najbardziej podobają się jakieś jaśniejsze kolory. :)

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie kolory w salonie ??

16 lip 2020 - 12:37:00

Projektant w porównaniu do ilości pieniędzy wydanych na budowę to nie są tak kosmiczne pieniądze. można znaleźć kogoś w przyzwoitej cenie. nie zalowalabym na to, szczególnie że jak sama mówisz nie masz o tym zielonego pojęcia. w ybudowalas dom w którym prawdopodobnie spędzisz resztę życia A może okazać się porażką. wykończenie uważam jest najważniejsze więc przemysl to ;)

Zerknij sobie również do Home and Passion. W sklepie jest wiele eleganckich dekoracji do mieszkania. Myślę, ze na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie kolory w salonie ??

11 sie 2021 - 10:20:35

Ja nie lubię zmian. Kiedy po 5 latach musiałam odmalować mieszkanie, wybrałam te same kolory Natomiast teraz czuję jednak, że chciałabym coś pozmieniać, ale to raczej wiąże się z różnymi procesami wewnętrznymi i - umówmy się - po prawie 9 latach troszkę mi się opatrzyło, ja sama się zmieniłam. Natomiast totalnie nie rozumiem wymiany wszystkich dodatków w każdym sezonie. Pamiętam, jak kiedyś z namaszczeniem traktowało się u mnie obrusy na Wigilię i Wielkanoc. Służyły przez lata. Teraz wiele osób kupuje nowe, co roku, bo poprzednie są już passe.
Jeśli szukacie ciekawych mebli, polecam zajrzeć sobie tutaj:
Narożniki z ekoskóry
W sklepie mają spory wybór.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-26 07:59 przez adelka28.

Jakie kolory w salonie ??

27 lut 2022 - 23:15:45

Ja polecam w salonie położyć sztukaterie na ścianach, bardzo elegancko wyglądają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z komputerem