Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziki współlokator

01 mar 2015 - 15:03:40

Cytat
LimitedEdition
ona poiedziala wprost ,ze jest z nami na meisiac ja sie na to nie godze , wczoraj w nocy sie pobiłysmy i poszarpałysmy - o zgrozo niby dorosle kobiety ... do tego doprowadzilo mieszkanie jej kolezanki
PATOLOGIA.

dziki współlokator

01 mar 2015 - 15:13:18

Cytat
LimitedEdition
ona poiedziala wprost ,ze jest z nami na meisiac ja sie na to nie godze , wczoraj w nocy sie pobiłysmy i poszarpałysmy - o zgrozo niby dorosle kobiety ... do tego doprowadzilo mieszkanie jej kolezanki

Hahahahahahahaha

Pewnie studentki pedagogiki. :P

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dziki współlokator

01 mar 2015 - 15:22:26

Ty dorosla? Nie, bo foch? Nie chcialabymz kims takim mieszkac. Mieszkalam z roznymi osobami ale zadna nie byla tak nieprzyjemna. Fuj. Wyprowadz sie. Dziewczyna odetchnie z ulga. Szkoda mi twojej wspollokatorki. Jak ona z toba wytrzymuje. Czytam co piszesz i juz samo to budzi ww mnie chec siegniecia po cegle

dziki współlokator

01 mar 2015 - 15:32:29

Cytat
LimitedEdition
wczoraj w nocy sie pobiłysmy i poszarpałysmy - o zgrozo niby dorosle kobiety ...

Buhahaha! No comment.

dziki współlokator

01 mar 2015 - 16:01:34

Dziewczyny skad tyle jadu ? nie zrobiłam nic .. po prostu nie zgodzilam sie by ktos w rowniec moim doby miezkal poltora miesiaca... ja nie mam nic przeciwko wizycie 2/3 dni ,ale nie poltora miesiaca i to dzieczyny ,z ktora sie nienawidzimy . Co do bojki to ona podniosla na mnie reke i zaczela mnie szarpac... nie uwazam sie tutaj za prowokatora. Ja powiedzialam na poczatku grzecznie,ze jej kolezanka moze zostaccc sobie 2/3 dni ,ale nie miesiac to one mnie postawily przed faktem dokonanym ,ze ona zostaje czy mi sie to podoba czy nie.. To chyba nie jest Ok prawda ?

dziki współlokator

01 mar 2015 - 16:12:58

To teraz uważaj bo mogą ci obie wtłuc jak się sprowadzi:) A tak na powaznie to pomysl raczej o zamieszkaniu osobno, bez zadnych koleżanek bo widać na dobre wam to nie wychodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 16:22 przez filipekkrol.

dziki współlokator

01 mar 2015 - 16:38:36

Cytat
LimitedEdition
Dziewczyny skad tyle jadu ? nie zrobiłam nic .. po prostu nie zgodzilam sie by ktos w rowniec moim doby miezkal poltora miesiaca... ja nie mam nic przeciwko wizycie 2/3 dni ,ale nie poltora miesiaca i to dzieczyny ,z ktora sie nienawidzimy . Co do bojki to ona podniosla na mnie reke i zaczela mnie szarpac... nie uwazam sie tutaj za prowokatora. Ja powiedzialam na poczatku grzecznie,ze jej kolezanka moze zostaccc sobie 2/3 dni ,ale nie miesiac to one mnie postawily przed faktem dokonanym ,ze ona zostaje czy mi sie to podoba czy nie.. To chyba nie jest Ok prawda ?


Gdybym była w Twojej sytuacji, to zareagowałabym tak samo. Ja rozumiem kilka dni, ale nie tygodni. Jeśli mieszka się z kimś, to takie rzeczy uzgadnia się z innymi mieszkańcami, a nie stawia pod ścianą i faktem dokonanym. Co innego, gdyby, to ona byłą właścicielką mieszkania, choć też nie byłoby to w porządku. Jednak z tego, co zrozumiałam, to mieszkacie, na takich samych zasadach i macie takie same prawa. Myślę, że powinnaś porozmawiać z właścicielką. Jeśli ona nie zgodzi się z Twoim zdaniem, to wypowiedziałabym jej umowę.

Zastanawiam się czy tym dziewczynom właśnie o to nie chodzi, żeby się Ciebie pozbyć. Bo coś mi się wydaje, że ta wizyta nie skończyłaby się na miesiącu czy dwóch, tylko przedłożyłaby się na stałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy któraś ,ma? IKEA