Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Białe meble do pokoju

24 sty 2015 - 20:11:11

Zamierzam kupić sobie białe meble do pokoju
Narożnik zostawiam brązowy bo jest duży i wygodny
Zastanawiam się jaki wybrać kolor ścian (dodam tylko, że mój pokój jest od strony słonecznej)
Żeby narożnik pasował do wystroju planuję go obszyć na inny kolor
Co proponujecie?
Zastanawiam się nad czarnymi dodatkami

Białe meble do pokoju

24 sty 2015 - 20:33:51

właśnie zmieniałam wystrój pokoju, mam jasnobrązowy narożnik i dokupiłam białą szafkę i białe dodatki, kolor ścian zrobiłam jasnoróżowy, pasuje super.

Białe meble do pokoju

27 sty 2015 - 16:15:34

z brazem fajnie wyglada połaczenie turkusu,błekitu i odcienie pastelowe jesli chodzi o dodatki co do scian to wybierz kolor neutralny kawa z mlekiem , tofi itp. a jak chcesz zaszalec to i takie sciany :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 16:17 przez agata74.

Białe meble do pokoju

05 lut 2015 - 08:23:44

ja bym zlstawila brazowy naroznik. biel, braz , bez, czarny ewentualnie zamiast brazow ,bezow dalabym czerwony , jednak chyba postawilabym na brazy i beze ;)

Białe meble do pokoju

05 lut 2015 - 08:36:28

ściany na pewno pastelowe, jasne.

Białe meble do pokoju

05 lut 2015 - 08:50:07

Białe w połączeniu z czarnym moim zdaniem wygląda bardzo ładnie, ale zimno. To połączenie zastosowałabym w kuchni czy w łazience, natomiast jeśli chodzi o sypialnie czy pokój dzienny biały z beżem, jasnym brązem, ecru- będzie ładnie i przyjemnie :)



niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Białe meble do pokoju

08 lut 2015 - 15:30:52

U nas tylko w pokoju małej są takie białe meble coś jak te www.meblebory.pl/meble-dla-dzieci, ale w sumie są dość uniwersalne także jakby je fajnie dopasować to czemu nie....

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Białe meble do pokoju

10 lut 2015 - 08:29:09

Jeśli nie masz pomysłu na kolor ścian i narożnika to może zrób wizualizację pokoju na http://zbudujmyto.pl/ i pokombinuj z kolorami? Myślę, że pomoże ci to w podjęciu decyzji. Ja wybrałabym kolor szary lub beżowy.

Białe meble do pokoju

23 lut 2015 - 13:33:40

Mnie tez się podoba takie połączenie. Widziałam w Agacie podobna aranżację. Prezentowała się niczego sobie.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Białe meble do pokoju

13 mar 2015 - 13:15:40

Koszt obszycia mebla często jest dość spory, a przez co nieopłacalny.
Ciekawym kolorem do pokoju z białymi meblami i brązowym narożnikiem jest zieleń.
Wtedy otrzymasz ładne wnętrze w barwach ziemi.
Meble rozjaśniają pokój, narożnik dodaje głębi, a ściany orzeźwiają :)

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą mebli, także narożników czy sof, na stronie http://www.meblonista.pl/

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Białe meble do pokoju

13 maj 2015 - 10:47:16

ja kiedyś szalałam na punkcie białych mebli ale nie wiem czemu mi przeszło. Teraz bardziej w mój gust trafiają meble w kolorze wenge takie jak tu [moderacja - nieopłacona reklama]
Według mnie idealnie pasują do każdego wnętrza i koloru :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 07:28 przez moderator.

Białe meble do pokoju

13 sie 2015 - 16:45:16

Uwielbiam białe meble i białe wnętrza. Moja propozycja jest dość radykalna, ale ma bardzo elegancki styl. Ja zaryzykowałabym połączenie białych mebli z białymi ścianami tak jak tu http://moonoodesign.com/portfolio/wnetrze-17/. Brązowy narożnik będzie dobrym akcentem dla kontrastu. Z pewnością kiedyś zrealizuję moje marzenie, ale na razie biały pokój przy posiadaniu kotów (nie białych) to strzał w kolano...

Białe meble do pokoju

11 gru 2015 - 14:05:13

Witaj! Takie meble widzę w delikatnej i jasnej aranżacji. Co powiesz na wnętrze w stylu skandynawskim? Jeśli lubisz minimalizm i porządek to pomysł trafiony w dziesiątkę!:) Wejdź na:

Metamorfoza gwarantowana. ;)

Białe meble do pokoju

28 gru 2015 - 14:43:30

Byle nie za skrajny minimalizm:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-28 14:43 przez Gossiak22.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Białe meble do pokoju

26 sty 2016 - 07:49:26

białe meble świetnie pasują do każdego wnętrza i dają nieograniczone możliwości aranżacji - doboru dodatków, gadżetów itp.
Mnie osobiście najbardziej podoba się połączenie białych mebli z ścianami w takim jasnym fiolecie :)

tak jak w jednym ze zdjęć tutaj:

[moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-26 09:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urzadzanie kawalerki! Porady