Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

26 sty 2015 - 11:55:32

kuzynka mojego chłopaka ma meble z brw w pokoju dziecinnym i sypialni, sa piekne i bardzo funkcjonalne sama bym takie chciala :)

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

26 sty 2015 - 12:39:37

Ja również posiadam jedną z kolekcji BRW, otrzymałam po 2 tygodniach, składaliśmy sami. Fajne, modne i wygodne;)

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

27 sty 2015 - 08:49:18

Moja mama ma meble tej firmy... jakość fatalna zdecydowanie nie polecam, cena też nie była niska. Popatrz za robionymi meblami na wymiar. Będziesz miała to co chcesz w takim kolorze jak chcesz i za rozsądne pieniądze dobre jakościowo meble.
BRW ma bardzo słabe materiały.

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

27 sty 2015 - 09:00:23

Ile macie metrów i jakie kwoty wyszły Wam za łazienkę i kuchnię ?
Też jestem na etapie urządzania własnego M ze stanu deweloperskiego i zastanawiam się jakie meble najlepiej. Myśle, że postawię na minimalizm..
Niestety BRW kompletnie nie w moim guście i wykończenia mają dość słabe, nie zawsze cena = jakość...

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

30 mar 2015 - 08:40:42

kiedyś miałam jakieś dwie szafki z BRW i jestem z nich bardzo zadowolona. Teraz jestem na ukończeniu remontu salonu, znalazłam takie meble w nowoczesnym stylu - https://mebleglamour.pl/110-biale-meble-nowoczesne - co o nich myślicie

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

30 mar 2015 - 09:18:21

Ja tez zamawiam meble z brw ale tylko szafke pod TV mała komode i stol. Podnioslyscie mnie na duchu :) jeszcze nie odebralam. Resztę mebli mamy z Agaty. Butterfly jeśli chodzi o koszt mebli w kuchni to 6000 ale kuchnia mała i meble na wysoki połysk zamawiane pod wymiar plus sprzęty. Łazienka to koszt ok 10 tys płytki kabina meble, ale doliczam do tego też robociznę plytkarza. Generalnie wszystko w ciul drogie... Szczerze to koszt remontu trochę nas przerosl bo ciągle cos nowego wychodzi

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE

30 kwi 2015 - 14:01:49

Meble muszą mi sie podobać i muszą być solidne. I nie zwracam raczej uwagi na to z jakiej firmy są. Ostatnio znalazłam takie [Moderacja - nieopłacona reklama] i uważam, że są rewelacyjne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 09:33 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanko.