Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedzielenie pokoju dla rodzeństwa

13 sty 2015 - 11:10:54

Witam mam nadzieję że ktoś mi pomoże .Szukam inspiracji na przedzielenie pokoju dla rodzeństwa córka oraz 2 chłopców.Chłopcy są rok po roku , a córka ma 11 lat.Jak mogłabym i czym przedzielić pokój,może macie jakieś pomysły, ABY wkład finansowy nie był duży.Pokój ma okno i balkon po przeciwnych ścianach.

Przedzielenie pokoju dla rodzeństwa

13 sty 2015 - 11:31:29

Cytat
olga1973
Witam mam nadzieję że ktoś mi pomoże .Szukam inspiracji na przedzielenie pokoju dla rodzeństwa córka oraz 2 chłopców.Chłopcy są rok po roku , a córka ma 11 lat.Jak mogłabym i czym przedzielić pokój,może macie jakieś pomysły, ABY wkład finansowy nie był duży.Pokój ma okno i balkon po przeciwnych ścianach.
A jak duży jest to pokój? Rozumiem, że okno jest na jednej ścianie, balkon na przeciwległej a na ścianie "pomiędzy" drzwi wejściowe do pokoju?
Pokoju na 3 części nie podzielisz, to po pierwsze. Dla chłopców najlepsze byłoby łóżko piętrowe, a wtedy pokój można by "podzielić" ustawiając tyłem do siebie dwa biurka z nastawkami. Byłoby to rozwiązanie bez zbędnych modernizacji wyglądu pokoju. Dziewczynka powinna mieć swoją część dla siebie, bez względu na wiek chłopców (nie napisałaś ile mają lat), niedługo zacznie dojrzewać, więc wypadałoby, aby miała kącik tylko dla siebie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 11:36 przez Crewedka.

Przedzielenie pokoju dla rodzeństwa

13 sty 2015 - 17:18:56

Chłopcy mają 3 i 4 latka

Przedzielenie pokoju dla rodzeństwa

13 sty 2015 - 17:23:06

Albo meblami albo karton gipsem.

Przedzielenie pokoju dla rodzeństwa

13 sty 2015 - 17:35:17

albo plyta meblowa wsparta na stelazaz jak do karton gipsu
ewentualnie zwyklym regałem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meblowanie - MEBLE BLACK RED WHITE