Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

9 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 09:56:23

Hej wszystkim :) Chciałam coś odświeżyć w mojej łazience i postanowiłam że w końcu postawię na dodatki w jednolitym stylu. Moja łazienka jest w kolorze beżowym, ale każdy dodatek z innej parafii..koszyczki białe, mydelniczka srebrna, pojemnik na pranie fioletowy, dywanik niebieski, a ręczniki ..hmm każdy w innym kolorze. Jakoś nigdy nie przywiązywałam do tego wagi, ale teraz kiedy widzę u znajomych łazienki urządzone z gustem to stwierdziłam, że niewiele trzeba żeby to pomieszczenie nie było pstrokate i cieszyło oko. Dajcie znać co pasowałoby do beżowych kafelek i jeśli znacie jakieś sklepy, gdzie mogłabym zakupić takie dodatki to bardzo proszę o nazwę lub podlinkowanie. Z góry dzięki :)

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 11:56:04

Myślę że do Twojej łazienki pasowałyby dodatki w kolorze ciemnego, czekoladowego brązu. Ja zawsze kupuję w Ikei albo w Home&You, internetowych sklepów niestety nie znam :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-22 11:56 przez MrsMadeleine92.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 11:58:51

do beżu w zasadzie wszystko dopasujesz - postaw więc na kolor, który lubisz :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 11:59:14

Hmm czekoladowy brąz brzmi fajnie, myślałam też nad pastelowym miętowym, ale sama nie wiem co lepsze?
Do Ikei na pewno się przejadę, znalazłam też tutaj ciekawe akcesorie do łazienki http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=20

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 12:01:06

Do beżowego wszystko pasuje, zalezy jakie kolory lubisz. Ja bym pewnie postawiła na biel albo ewentualnie morski niebieski bo nie lubię ciemnych łazienek.


Ja mam w domu kafelki białe w różowe i czerwone wzroki, a do tego szaro-ciemnoszarą podłogę i brązową wannę, sedes i umywalkę, to jest dopiero misz-masz ;) No i poza czerwienią, brązem i bielą niewiele mi pasuje ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 12:27:05

a możesz dać zdjęcie? też mam beżową łazienkę, ale poszłam w "naturalny" styl - blat pod umywalke z kamienia, kuty wieszak w kształcie gałęzi, wiklina...


podłoga
ściany


i dodatki





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-30 08:21 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

łazienka jakie dodatki

22 gru 2014 - 12:29:26

dodam jak wrócę z pracy :)

łazienka jakie dodatki

23 gru 2014 - 16:35:27

I gdzie zdjecie? Autorko, prosimy

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

łazienka jakie dodatki

29 gru 2014 - 12:12:05

Na allinside.pl jest spory wybór wszelkiego rodzaju dodatków ;) Znajdziesz tam na pewno też jakieś rzeczy do łazienki ;) Większość jest za zupełne grosze, więc sądzę, że warto się skusić ;)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

łazienka jakie dodatki

29 gru 2014 - 13:33:16

Cytat
roksolana83
a możesz dać zdjęcie? też mam beżową łazienkę, ale poszłam w "naturalny" styl - blat pod umywalke z kamienia, kuty wieszak w kształcie gałęzi, wiklina...
Ten kuty wieszak jest piękny. Wiesz,że sama mam podobny obecnie w swoim przedpokoju ? Praktycznie każdy kto mnie odwiedza zwraca na niego uwagę,że jest taki ładny.
W łazience po prostu proponuję wyrzucić wszystkie barbetle w innym stylu i zainwestować w jednorodne dodatki. Nie kosztuje to wiele a faktycznie łazienka będzie całkowicie odmieniona.
Możesz sobie przejrzeć na przykład ten katalog:
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka jakie dodatki

30 gru 2014 - 08:24:59

Cytat
nowisiaaa
Na allinside.pl jest spory wybór wszelkiego rodzaju dodatków ;) Znajdziesz tam na pewno też jakieś rzeczy do łazienki ;) Większość jest za zupełne grosze, więc sądzę, że warto się skusić ;)
ja znalazłam sporo inspiracji na homebooku

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

łazienka jakie dodatki

31 gru 2014 - 10:09:18

A macie u siebie wannę czy raczej prysznic?Nie wiem czy taka <moderacja-spam> jest w ogóle praktyczna i czy korzystacie z tych dysz do hydromasażu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

łazienka jakie dodatki

31 gru 2014 - 10:34:43

Cytat
julitkaa25
A macie u siebie wannę czy raczej prysznic?Nie wiem czy taka www.kabiny-wanny.pl/wanna_z_hydromasazem jest w ogóle praktyczna i czy korzystacie z tych dysz do hydromasażu?
dla mnie to strata kasy.

łazienka jakie dodatki

12 sty 2015 - 16:14:52

Nie chciałam zakładać nowego wątku więc spytam was tutaj. Czy któraś z was ma baterie umywalkowe na podczerwień? Chłopakowi się podobają, a mi się wydają zbędnym wydatkiem... Przykładowe ceny, tych ostatnich na stronie moderacja-spam> Sama już nie wiem co wybrać i czy się zgodzić...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

łazienka jakie dodatki

27 kwi 2015 - 18:40:45

A co sądzicie o kabinach pięciokątnych takich jak np. od firmy <moderacja-spam> Właśnie robię remont i zastanawiam się jaką kabinę wybrać. Zależy mi na tym by było nowocześnie i praktycznie. Wydaje mi się, że taka kabina nada wnętrzu nowoczesności i charakteru chociaż zastanawiam sie jak jest z utrzymaniem jej w czystości i jak się sprawdza;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:47 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tanim kosztem zmienić pokój