Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

43 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sie 2015 - 13:22:07

Sama kiedyś to robiłam i powie tak ,za 10 zł w życiu bym tego więcej nie zrobiła .Maks 15 zł za godzinę a normalne ceny od 15-25 zł za godzinę + mycie okien osobno ,oczywiście za taką stawkę to już mega profesjonalnie ,wszystko grunotwanie posprzątane.

Jeżeli ,ktoś oferuje 10 zł za sprzątanie to chyba nigdy tego nie robił profesjonalnie.
Sama w domu sobie sprzątam nie dokładnie a u kogoś to inna sprawa .
Ceny od 15 zł /za sprzątanie to normlane stawki

Powiem tak ,
kiedyś robiłam to za 8-10 zł za godzinę ,niestety to wykorzystywanie.
Sprzątanie to ciężka praca ,jeżeli ,ktoś robi to profesjonalnie i jak należy a takie stawki to normalna sprawa.
Przynajmniej w Gdańsku. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 13:23 przez Pannablondynka.

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sie 2015 - 13:59:07

W Anglii sie placi od 6-12 Funtow :) Wiec 25zł jesli tos wjedzie jeszcze z porzadnymi Swoimi srodkami i dobrze sprzata to akurat. Bo nie kazdy niestety to umie robic...

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sie 2015 - 14:09:46

Praca sprzątaczki jest pracą fizyczną/CIĘŻKĄ! o ile oczywiście jest wykonywana sumiennie i z należytą starannością. Kwota 20zł za godzinę to godna zapłata za podany w poście zakres obowiązków. Ja za odprowadzanie dzieci do szkoły dostawałam 15zł/h.

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sie 2015 - 18:37:02

Cytat
Pannablondynka
Sama kiedyś to robiłam i powie tak ,za 10 zł w życiu bym tego więcej nie zrobiła .Maks 15 zł za godzinę a normalne ceny od 15-25 zł za godzinę + mycie okien osobno ,oczywiście za taką stawkę to już mega profesjonalnie ,wszystko grunotwanie posprzątane.

Jeżeli ,ktoś oferuje 10 zł za sprzątanie to chyba nigdy tego nie robił profesjonalnie.
Sama w domu sobie sprzątam nie dokładnie a u kogoś to inna sprawa .
Ceny od 15 zł /za sprzątanie to normlane stawki

Powiem tak ,
kiedyś robiłam to za 8-10 zł za godzinę ,niestety to wykorzystywanie.
Sprzątanie to ciężka praca ,jeżeli ,ktoś robi to profesjonalnie i jak należy a takie stawki to normalna sprawa.
Przynajmniej w Gdańsku. :)
Zgadza się. U mnie (duże miasto) stawki za usługę sprzątania są na poziomie 20-30zł/h i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. To samo, jeśli chodzi o usługi ogrodnicze.

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sie 2015 - 18:50:35

Cytat
MamaIwa
Cytat
Pannablondynka
Sama kiedyś to robiłam i powie tak ,za 10 zł w życiu bym tego więcej nie zrobiła .Maks 15 zł za godzinę a normalne ceny od 15-25 zł za godzinę + mycie okien osobno ,oczywiście za taką stawkę to już mega profesjonalnie ,wszystko grunotwanie posprzątane.

Jeżeli ,ktoś oferuje 10 zł za sprzątanie to chyba nigdy tego nie robił profesjonalnie.
Sama w domu sobie sprzątam nie dokładnie a u kogoś to inna sprawa .
Ceny od 15 zł /za sprzątanie to normlane stawki

Powiem tak ,
kiedyś robiłam to za 8-10 zł za godzinę ,niestety to wykorzystywanie.
Sprzątanie to ciężka praca ,jeżeli ,ktoś robi to profesjonalnie i jak należy a takie stawki to normalna sprawa.
Przynajmniej w Gdańsku. :)
Zgadza się. U mnie (duże miasto) stawki za usługę sprzątania są na poziomie 20-30zł/h i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. To samo, jeśli chodzi o usługi ogrodnicze.

No bo nie oszukujmy się, jeśli ktoś chce zatrudnić sprzątaczkę, to musi go na nią stać. Za standardy życia się płaci:)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Za sprzątanie - jaka stawka ??

26 sty 2018 - 20:51:37

W czasie wakacji przeprowadziliśmy w szkole niezbędny remont. Budowlańcy zostawili po sobie straszny bałagan. Dyrektor z sąsiedniej szkoły polecił nam firmę sprzątającą Somi. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Cała placówka wygląda, jakby była całkowicie odnowiona. Pracownicy firmy używali do sprzątania środków najwyższej jakości. Byli bardzo dokładni, a przy tym niezwykle mili.

Za sprzątanie - jaka stawka ??

06 mar 2022 - 12:57:32

Tak się składa, że ja niestety ale nawet nie wiem jakie mogą być stawi za takie czynności ale na pewno czasami również istotnym jest to aby przeprowadzić skuteczną dezynfekcję pomieszczeń. Właśnie dlatego sam zamgławiacz termiczny jest najlepszym rozwiązaniem do takich czynności i ja jestem zdania, że warto go mieć.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 5/5

Za sprzątanie - jaka stawka ??

15 sie 2022 - 15:14:08

Najlepszym wyjściem jest bezpośrednie skontaktowanie się z firmą sprzątającą i po prostu zapytanie o ceny. Osobiście korzystam z usług firmy Akmar z Olsztyna https://akmar.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kanapa-warto?