Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

22 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

49 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

hej, dziewczyny wybieram fototapetę do pokoju którą wybrać ?? Wpisujcie która wam się najbardziej podoba która najmniej 1,2, .



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-13 11:49 przez ladyshadowsh.

Ta pierwsza...taka wakacyjna :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie zdecydowałabym się na nic. Fototapety jakoś nie podobają mi się, wydają sie tandete.

Chyba, że bedzie miała swój przekaz, np. jakies Twoje zdjęcie, czy zbiór zdjęć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 22:36 przez truskawka_ang.

ja mam 3 u siebie ale jako obraz :P
co do Twojego pytania to chyba postawiłabym na 1 bo pokoj zawsze bedzie wydawac sie cieply :) zalezy tez jaki masz kolor na scianach :)

1 - Nie - zbyt pusta. Nie wyraża niczego szczególnego, jakaś taka "chłodna" mimo obrazu czysto wakacyjnego ;)
2 i 3 - Nie - Przedstawiają zaludnione miasto - hałas, gwar, krzyki, tłum ludzi - jak tu odpoczywać, patrząc na te zdjęcia ;)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
asia663
ja mam 3 u siebie ale jako obraz :P
co do Twojego pytania to chyba postawiłabym na 1 bo pokoj zawsze bedzie wydawac sie cieply :) zalezy tez jaki masz kolor na scianach :)
będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale musze tak zaaranzować pokój, by na jedej ścianie była fototapeta, więc proszę o więcej opini bo ja na razie są mocno podzielone :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

wikijaja, zgadzam się. Wybrałabym coś spokojnego. Mieszkanie ma mnie wyciszyć, dać ukojenie a nie rozstrajać.

Cytat
ladyshadowsh

będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale muszę tak zaaranżować pokój, by na jednej ścianie była fototapeta, ...)
Jeśli w pokoju aranżacja jest salonowa,to dlaczego nie zrobić np."wyjścia" na taras, ogród, czy widoku jak "przez okno"? Przy przedstawionych tapetach odnosi się wrażenie braku ściany co może z czasem nie najlepiej wpływać na nastrój, jak przechodzenie przez mostek bez barier



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-13 13:00 przez PaniGami.

A ja uwielbiam miasto nocą,dlatego wybrałabym druga.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
PaniGami
wikijaja, zgadzam się. Wybrałabym coś spokojnego. Mieszkanie ma mnie wyciszyć, dać ukojenie a nie rozstrajać.

Cytat
ladyshadowsh

będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale muszę tak zaaranżować pokój, by na jednej ścianie była fototapeta, ...)
Jeśli w pokoju aranżacja jest salonowa,to dlaczego nie zrobić np."wyjścia" na taras, ogród, czy widoku jak "przez okno"? Przy przedstawionych tapetach odnosi się wrażenie braku ściany co może z czasem nie najlepiej wpływać na nastrój, jak przechodzenie przez mostek bez barier

hej. pokój jest malutki i jeszcze na poddaszu ze skosami :( więc efekt powiększenia jest jak najbardziej naj, reszta będzie na jasny kolor, zeby powiekszyć pomieszczenie, ale dziewczyny głowie się i głowie nie moge nic wybrać więc proszę o więcej podpowiedzi :( jedna tapeta to piękny widoczek jednostajny powiększający pomieszczenie, ale z drugiej strony taki jednotematyczny typowo wakacyjny, drugi widoczek jest dobry do wszystkiego .. mozna wiele rzeczy do niego dopasować, natomiast jest dość ciemny - dużo się dzieję, boje się żeby nie przytłoczył, z kolei lubie miasto nocą, ale jeszcze dochodzi to, że będzie zahaczał o skos więc trochę utnie mi ten największy wieżowiec na zdjęciu, no i jest trochę ciemniejszy, tak samo jeden i drugi ma tyle samo zalet co wad !! a całkiem odmienne to rzeczy :) dlatego liczę na wasze głosy :)) zdecyduję wiekszośc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie krzesła?