Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

hej, dziewczyny wybieram fototapetę do pokoju którą wybrać ?? Wpisujcie która wam się najbardziej podoba która najmniej 1,2, .



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-13 11:49 przez ladyshadowsh.

Ta pierwsza...taka wakacyjna :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie zdecydowałabym się na nic. Fototapety jakoś nie podobają mi się, wydają sie tandete.

Chyba, że bedzie miała swój przekaz, np. jakies Twoje zdjęcie, czy zbiór zdjęć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 22:36 przez truskawka_ang.

ja mam 3 u siebie ale jako obraz :P
co do Twojego pytania to chyba postawiłabym na 1 bo pokoj zawsze bedzie wydawac sie cieply :) zalezy tez jaki masz kolor na scianach :)

1 - Nie - zbyt pusta. Nie wyraża niczego szczególnego, jakaś taka "chłodna" mimo obrazu czysto wakacyjnego ;)
2 i 3 - Nie - Przedstawiają zaludnione miasto - hałas, gwar, krzyki, tłum ludzi - jak tu odpoczywać, patrząc na te zdjęcia ;)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
asia663
ja mam 3 u siebie ale jako obraz :P
co do Twojego pytania to chyba postawiłabym na 1 bo pokoj zawsze bedzie wydawac sie cieply :) zalezy tez jaki masz kolor na scianach :)
będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale musze tak zaaranzować pokój, by na jedej ścianie była fototapeta, więc proszę o więcej opini bo ja na razie są mocno podzielone :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

wikijaja, zgadzam się. Wybrałabym coś spokojnego. Mieszkanie ma mnie wyciszyć, dać ukojenie a nie rozstrajać.

Cytat
ladyshadowsh

będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale muszę tak zaaranżować pokój, by na jednej ścianie była fototapeta, ...)
Jeśli w pokoju aranżacja jest salonowa,to dlaczego nie zrobić np."wyjścia" na taras, ogród, czy widoku jak "przez okno"? Przy przedstawionych tapetach odnosi się wrażenie braku ściany co może z czasem nie najlepiej wpływać na nastrój, jak przechodzenie przez mostek bez barier



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-13 13:00 przez PaniGami.

A ja uwielbiam miasto nocą,dlatego wybrałabym druga.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
PaniGami
wikijaja, zgadzam się. Wybrałabym coś spokojnego. Mieszkanie ma mnie wyciszyć, dać ukojenie a nie rozstrajać.

Cytat
ladyshadowsh

będę miała biały sufit i reszta będzie w kolorze :cista" przed upieczeniem :) czyli taki kremowy delikatny, wszystkie zdjęcia do tego będą pasować :) No i dziewczyny jestem w kropce !! bo wybrałam 1 albo 2 i fototapeta musi być, nie jest to mój szczyt marzeń, ale muszę tak zaaranżować pokój, by na jednej ścianie była fototapeta, ...)
Jeśli w pokoju aranżacja jest salonowa,to dlaczego nie zrobić np."wyjścia" na taras, ogród, czy widoku jak "przez okno"? Przy przedstawionych tapetach odnosi się wrażenie braku ściany co może z czasem nie najlepiej wpływać na nastrój, jak przechodzenie przez mostek bez barier

hej. pokój jest malutki i jeszcze na poddaszu ze skosami :( więc efekt powiększenia jest jak najbardziej naj, reszta będzie na jasny kolor, zeby powiekszyć pomieszczenie, ale dziewczyny głowie się i głowie nie moge nic wybrać więc proszę o więcej podpowiedzi :( jedna tapeta to piękny widoczek jednostajny powiększający pomieszczenie, ale z drugiej strony taki jednotematyczny typowo wakacyjny, drugi widoczek jest dobry do wszystkiego .. mozna wiele rzeczy do niego dopasować, natomiast jest dość ciemny - dużo się dzieję, boje się żeby nie przytłoczył, z kolei lubie miasto nocą, ale jeszcze dochodzi to, że będzie zahaczał o skos więc trochę utnie mi ten największy wieżowiec na zdjęciu, no i jest trochę ciemniejszy, tak samo jeden i drugi ma tyle samo zalet co wad !! a całkiem odmienne to rzeczy :) dlatego liczę na wasze głosy :)) zdecyduję wiekszośc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie krzesła?