Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

31 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie meble do salonu?

09 gru 2014 - 11:23:15

Zastanawiam się nad zakupem mebli do salonu. Salon jest dość mały, nie wiem czy lepiej będzie wykonać meble na zamówienie czy kupić gotowy zestaw <moderacja>? Ma ktoś może takie meble?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-04 11:55 przez moderator.

jakie meble do salonu?

11 gru 2014 - 13:59:23

Link nie działa, więc nie pomogę Ci z tym :) Ale ja też mam mały salon, tyle że na meble na wymiar mnie nie stać. Kupiłam gotowy zestaw w Mega Meblach, poszukaj http://zszywka.pl/u/MEGA_MEBLE - może coś wpadnie ci w oko.

jakie meble do salonu?

16 gru 2014 - 10:56:09

Zerknij na stronę internetową meble-bogart.pl mają piękne zestawy do salonu. Miły kontakt i fantastyczna obsługa. Warto.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

jakie meble do salonu?

17 gru 2014 - 13:09:52

Mnie się podobają te meble, tylko zestawiłabym je z jasnym kolorem ścian. W przeciwnym wypadku efekt móglby być przytłaczający.
Pozostając w temacie " siedzenia" :) co sądzicie o pufach typu sako? Tych wypełnionych specjalnymi granulkami, dzięki czemu pufka dopasowuje się do kształtu jak siadamy

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 10/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 09:26:36

Mi marzą się białe meble do salonu, póki co mam wenge i nie wiem czy ich nie przemaluję ;) program do tworzenia wnętrz online i mam zamiar sprawdzić jak mój salon będzie się prezentował z białymi meblami :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-30 13:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 09:56:21

A mi się bardzo podobają mebelki i dodatki z allinside.pl. Niektóre rzeczy wyglądają jak z jakiejś bajki czy czegoś w tym stylu ;)

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 18:58:49

Taaak białe mebelki zdecydowanie . Nie kupuj czarnych tragedia ciągle trzeba ścierać kurz...

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

jakie meble do salonu?

31 gru 2014 - 11:21:10

Według mnie ten komplet - stół+krzesła nie pasuje do małego salonu. Może lepiej zainwestować w ławę i kanapę? Ława nie zmniejszy optycznie pomieszczenia. Zobacz kilka propozycji:

Zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.forte.com.pl/meble/typy/stolik-okolicznosciowy.html

jakie meble do salonu?

18 lut 2015 - 09:58:10

Mnie się czarne meble nie podobają, jestem zwolenniczką klasycznych mebli i takie właśnie kupiłam sobie w Agata Meble. Meble są eleganckie, wzbogacone oryginalnymi kryształkami Swarovskiego. Prezentują się pięknie, jestem z zakupu zadowolona i czekałam na nie nie całe 4 tygodnie.

jakie meble do salonu?

15 cze 2015 - 01:17:30

Ja zdecydowanie stawiam na klasykę. O ile w życiu mogę być nowoczesną kobietą, tak w moim gniazdku muszę mieć wszystko poukładane, w dobrym guście i doskonałej jakości. Nie mogłabym żyć wśród mebli z Ikei... Aktualnie mam meble z [Moderacja - link] i czuję się z tym świetnie. Oczywiście każdy ma prawo meblować i dekorować mieszkanie tak, jak chce, ale ja stawiam zdecydowanie na klasykę i ponadczasowy styl :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 09:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

jakie meble do salonu?

26 cze 2015 - 05:10:10

jeżeli masz małe pomieszczenie to fajne są tego typu niskie regały regał do salonu, bo nie zajmują dużo miejsca, a można na tym coś położyć np telewizor i pochować coś w szafkach. taki mebelek nie zajmuje Ci całej ściany więc w pomieszczeniu zostaje Ci dużo przestrzeni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

jakie meble do salonu?

01 lip 2015 - 11:47:01

Mój salon też jest dosyć mały, a do tego pełni też funkcję sypialni. Wybór mebli nie był prostą sprawą, priorytetem była dla mnie duża szafa, która pomieści wiele rzeczy. Najpierw w planach było zamówienie na wymiar ale w ostateczności znalazłam gotową na stronie [Moderacja - linki] i dobrałam pod jej kolor komodę i stolik. Całość jest taka jak chciałam, wnętrze nie jest przytłoczone a jednocześnie funkcjonalne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

02 lip 2015 - 12:03:50

Co do salonu to nie doradzę bo nie oglądałam dawno takich mebli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 14:40 przez Matylda1020.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

07 lip 2015 - 10:39:17

Moim zdaniem powinnaś raczej skorzystać z gotowego zestawu ze sklepu np. może jakiś niewielki jasny regał plus ława i kanapa wszytko utrzymane w jasnych kolorach a poza tym ja mam tak urządzony salon ale ostatnio zastanawiam sie nad takim kominkiem do salonu [Moderacja - niepłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

08 gru 2015 - 10:11:55

moim zdaniem najgorszym wyjściem na jakie możesz się zdecydować, to meblościanka. wg mnie powinnaś postawić na meble modułowe, bo możesz wybrać elementy takie jakie są Ci rzeczywiście potrzebne i które naprawdę Ci się podobają :) ja tak zrobiłam i wybrałam nowoczesne meble z kolekcji NOOK marki ABSYNTH <moderacja-spam> jestem bardzo zadowolona z wybory, bo meble sa naprawdę dopieszczone w każdym detalu, posłużną nam na lata i wyglądają mega stylowo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:14 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mała zmiana!