Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie meble do salonu?

09 gru 2014 - 11:23:15

Zastanawiam się nad zakupem mebli do salonu. Salon jest dość mały, nie wiem czy lepiej będzie wykonać meble na zamówienie czy kupić gotowy zestaw <moderacja>? Ma ktoś może takie meble?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-04 11:55 przez moderator.

jakie meble do salonu?

11 gru 2014 - 13:59:23

Link nie działa, więc nie pomogę Ci z tym :) Ale ja też mam mały salon, tyle że na meble na wymiar mnie nie stać. Kupiłam gotowy zestaw w Mega Meblach, poszukaj http://zszywka.pl/u/MEGA_MEBLE - może coś wpadnie ci w oko.

jakie meble do salonu?

16 gru 2014 - 10:56:09

Zerknij na stronę internetową meble-bogart.pl mają piękne zestawy do salonu. Miły kontakt i fantastyczna obsługa. Warto.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

jakie meble do salonu?

17 gru 2014 - 13:09:52

Mnie się podobają te meble, tylko zestawiłabym je z jasnym kolorem ścian. W przeciwnym wypadku efekt móglby być przytłaczający.
Pozostając w temacie " siedzenia" :) co sądzicie o pufach typu sako? Tych wypełnionych specjalnymi granulkami, dzięki czemu pufka dopasowuje się do kształtu jak siadamy

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 10/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 09:26:36

Mi marzą się białe meble do salonu, póki co mam wenge i nie wiem czy ich nie przemaluję ;) program do tworzenia wnętrz online i mam zamiar sprawdzić jak mój salon będzie się prezentował z białymi meblami :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-30 13:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 09:56:21

A mi się bardzo podobają mebelki i dodatki z allinside.pl. Niektóre rzeczy wyglądają jak z jakiejś bajki czy czegoś w tym stylu ;)

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

jakie meble do salonu?

30 gru 2014 - 18:58:49

Taaak białe mebelki zdecydowanie . Nie kupuj czarnych tragedia ciągle trzeba ścierać kurz...

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

jakie meble do salonu?

31 gru 2014 - 11:21:10

Według mnie ten komplet - stół+krzesła nie pasuje do małego salonu. Może lepiej zainwestować w ławę i kanapę? Ława nie zmniejszy optycznie pomieszczenia. Zobacz kilka propozycji:

Zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.forte.com.pl/meble/typy/stolik-okolicznosciowy.html

jakie meble do salonu?

18 lut 2015 - 09:58:10

Mnie się czarne meble nie podobają, jestem zwolenniczką klasycznych mebli i takie właśnie kupiłam sobie w Agata Meble. Meble są eleganckie, wzbogacone oryginalnymi kryształkami Swarovskiego. Prezentują się pięknie, jestem z zakupu zadowolona i czekałam na nie nie całe 4 tygodnie.

jakie meble do salonu?

15 cze 2015 - 01:17:30

Ja zdecydowanie stawiam na klasykę. O ile w życiu mogę być nowoczesną kobietą, tak w moim gniazdku muszę mieć wszystko poukładane, w dobrym guście i doskonałej jakości. Nie mogłabym żyć wśród mebli z Ikei... Aktualnie mam meble z [Moderacja - link] i czuję się z tym świetnie. Oczywiście każdy ma prawo meblować i dekorować mieszkanie tak, jak chce, ale ja stawiam zdecydowanie na klasykę i ponadczasowy styl :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 09:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

jakie meble do salonu?

26 cze 2015 - 05:10:10

jeżeli masz małe pomieszczenie to fajne są tego typu niskie regały regał do salonu, bo nie zajmują dużo miejsca, a można na tym coś położyć np telewizor i pochować coś w szafkach. taki mebelek nie zajmuje Ci całej ściany więc w pomieszczeniu zostaje Ci dużo przestrzeni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

jakie meble do salonu?

01 lip 2015 - 11:47:01

Mój salon też jest dosyć mały, a do tego pełni też funkcję sypialni. Wybór mebli nie był prostą sprawą, priorytetem była dla mnie duża szafa, która pomieści wiele rzeczy. Najpierw w planach było zamówienie na wymiar ale w ostateczności znalazłam gotową na stronie [Moderacja - linki] i dobrałam pod jej kolor komodę i stolik. Całość jest taka jak chciałam, wnętrze nie jest przytłoczone a jednocześnie funkcjonalne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

02 lip 2015 - 12:03:50

Co do salonu to nie doradzę bo nie oglądałam dawno takich mebli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 14:40 przez Matylda1020.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

07 lip 2015 - 10:39:17

Moim zdaniem powinnaś raczej skorzystać z gotowego zestawu ze sklepu np. może jakiś niewielki jasny regał plus ława i kanapa wszytko utrzymane w jasnych kolorach a poza tym ja mam tak urządzony salon ale ostatnio zastanawiam sie nad takim kominkiem do salonu [Moderacja - niepłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

jakie meble do salonu?

08 gru 2015 - 10:11:55

moim zdaniem najgorszym wyjściem na jakie możesz się zdecydować, to meblościanka. wg mnie powinnaś postawić na meble modułowe, bo możesz wybrać elementy takie jakie są Ci rzeczywiście potrzebne i które naprawdę Ci się podobają :) ja tak zrobiłam i wybrałam nowoczesne meble z kolekcji NOOK marki ABSYNTH <moderacja-spam> jestem bardzo zadowolona z wybory, bo meble sa naprawdę dopieszczone w każdym detalu, posłużną nam na lata i wyglądają mega stylowo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:14 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mała zmiana!