Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

02 wrz 2016 - 13:36:15

my zdecydowaliśmy się na mieszkanko na osiedlu Prądnik Park od Gama-M, bardzo dobra cena i jakość - widzieliśmy już jak mieszkają nasi znajomi. ale najbardziej ucieszyłam się, kiedy mąż mi powiedział że w okolicy buduje się duży park miejski. będę miała gdzie chodzić na spacerki z naszym maluchem, który jest w drodze :))

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

03 wrz 2016 - 09:31:08

To nie jest głupie, tylko po prostu trzeba zaakceptować taką sytuację, że masz jeszcze kogoś w mieszkaniu.
A dzięki temu tak naprawdę możesz mieć kasę na comiesięcznie opłaty za to, co ten ktoś wam zapłaci za pokój.
Kwestia taka na jaką kasę, jaki metraż się umówicie.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

06 wrz 2016 - 14:34:39

Wiem, jesteśmy wstępnie umówieni. Trochę spraw musimy ogarnąć, ale jeśli za kilka tygodni to mieszkanie w ap7 będzie nadal dostępne, to siądziemy do rozmów. Przyznam, że dla mnie to jest zupełnie nieoczekiwany obrót sprawy. Zobaczymy do czego ostatecznie dojdziemy, ale trochę poczytaliśmy, przekalkulowaliśmy i widzimy w tym sens.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

28 wrz 2016 - 20:17:23

Mi się zawsze marzyło mieszkanie na Starym Podgórzy. Najładniejsza okolica jest za Rynkiem Podgórskim. Jednak ceny są tam tak wysokie, że naprawdę nie wiem, kogo stać na te mieszkania...

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

23 mar 2017 - 14:59:27

Cytat
lauryn
Mi się zawsze marzyło mieszkanie na Starym Podgórzy. Najładniejsza okolica jest za Rynkiem Podgórskim. Jednak ceny są tam tak wysokie, że naprawdę nie wiem, kogo stać na te mieszkania...

Im dalej od centrum tym ceny niższe. A jeśli inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum to nie stanowi to takiego problemu. Polecam Prądnik, albo Kliny. Warto sprawdzić inwestycję na Białoprądnickiej lub Krygowskiego od Wawel Service.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

27 mar 2017 - 10:14:23

jeśli szukasz na prawdę fajnego mieszkania w spoko okolicy to zdecydowanie polecam osiedle aleja lawendowa :) <moderacja-spam> niedawno zakupiłam tam mieszkanko z moim mężem oczywiście w programie MdM bo za gotówkę to można jedynie pomarzyć hehe :D mam nadzieję że to dobry wybór, bo fajnie się zapowiada wszystko, do pracy i szkoły blisko, sklepy też :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:34 przez moderator.

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

10 lip 2017 - 12:35:15

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się Nowa Huta:) wpadam tam często do mojej znajomej cisza spokój i dobry dojazd do centrum. Poza tym z tego co wiem to jedna z najtańszych dzielnic Krakowa jeśli chodzi o warunki lokalowe. Z tego co wiem bardzo dużo ofert jest na portalu <moderacja-treści reklamowe> i mają tylko z lokalizacji Krakowa także może Ci się przydać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 21:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

11 lip 2017 - 12:05:25

Najlepsza okolica moim zdaniem to Bieżanów. Jeśli interesuje was ta miejscówka, polecam zajrzeć na stronę <moderacja-treści reklamowe>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 21:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

16 lip 2017 - 10:40:42

Polecam nowo powstające osiedle "Apartamenty Las Wolski" na Woli Justowskiej.

Osiedle oddalone jest od centrum zaledwie o kilka kilometrów. Tak dogodnie usytuowana lokalizacja pozwala korzystać z szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej Krakowa ale też pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku. Ponad to bliskość ZOO z pewnością zachwyci najmłodszych.

Ponad to przy zakupie mieszkania oferują voucher w wysokości 5000 zł na wyjazd dla całej rodziny.

Sprzedaż prowadzi biuro nieruchomości AVIA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 18:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

20 lip 2017 - 19:20:37

Najlepiej, zwłaszcza dla ludzi młodych, jest w centrum. Łatwo o dobrze płatną pracę, najlepsze szkoły, renomowane kliniki, galerie, kluby i puby, teatry, kina etc. Wymieniać można długo.
Na Grzegórzkach jest osiedle Art-City. Naprawdę jedno z ładniejszych osiedli w krk. Jeżeli bym miała się przeprowadzać do Krakowa, to chciałabym mieszkać właśnie tam.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

30 lip 2017 - 18:50:57

Ja bym poszukała na różnych portalach ogłoszeniowych w necie... A może Jaworzno będzie dobrym wyjściem?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 18:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

03 paź 2017 - 15:15:26

Jeśli miałabym wybierać to wybrałabym luksusowe mieszkania. Koniecznie wynajmowane, bo z tym jest mniej problemu. Nie zrażaj się, jeśli mieszkania okażą się dla Ciebie za bardzo luksusowe. Można trafić na całkiem tani wynajem. Lokale do wynajęcia też są przystępne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 15:57 przez moderator.

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

11 paź 2017 - 19:54:51

Poszukaj w różnych wyszukiwarkach nieruchomości w Internecie. Sporo tego jest, więc bez problemu powinno się coś znaleźć ;) Całkiem interesująca wyszukiwarka nieruchomości jest np. tu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 14:52 przez fopsior.

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

11 paź 2017 - 23:51:21

haha zrobił się temat reklamowy od pseudodeweloperów :D pospaceruj po Krakowie, przemyśl na bliskości czego Ci zależy (galerie, rekreacja, przedszkola, cisza, zieleń) i dopiero planuj. To nie wynajem, gdzie można się zaraz przenieść tylko kupno na lata ;)

Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie?

27 paź 2017 - 17:25:56

Ja nie sprawdzam sam mieszkań do kupienia. Jak interesuje mnie jakaś oferta, zamawiam raport w homescanner.pl. Serwis działa od niedawna, więc skorzystałem dopiero parę razy, ale są niezawodni. Robią nawet wywiady z sąsiadami i zdjęcia mieszkania oraz całego bloku. W raporcie opisują całą infrastrukturę w okolicy, gdzie są szkoły i sklepy, przystanki autobusowe i tramwajowe, plus informują o ewentualnych wadach prawnych mieszkania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Może pokażecie jak mieszkacie?