Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Styl skandynawski

08 sty 2017 - 21:46:59

Pierwsza i ostatnia jak dla mnie :)

Styl skandynawski

09 sty 2017 - 16:18:12

Cytat
maddlen
Witam. Chcialabym kupic meble w stylu skandynawskim lecz nie jestem pewna w 100%.Chcialam zakupić na początek szafe. Sciany sa szare podłoga sosna bielona.Kamien dokoracyjny biały. Okna w kolorze mahon

Ostatnia jest piękna i bardzo praktyczna.super

Cytat
ola211
A co myślicie o meblach metalowych. Widziałam takie mieszkanie urządzone w stylu industrialnym powiem wam ze super.

Kompletnie nie ta bajka i osobiście czułabym się jak w garażu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 16:22 przez czarownicaao.

Styl skandynawski

09 sty 2017 - 20:31:52

Cytat
czarownicaao
Cytat
maddlen
Witam. Chcialabym kupic meble w stylu skandynawskim lecz nie jestem pewna w 100%.Chcialam zakupić na początek szafe. Sciany sa szare podłoga sosna bielona.Kamien dokoracyjny biały. Okna w kolorze mahon

Ostatnia jest piękna i bardzo praktyczna.super

Cytat
ola211
A co myślicie o meblach metalowych. Widziałam takie mieszkanie urządzone w stylu industrialnym powiem wam ze super.

Kompletnie nie ta bajka i osobiście czułabym się jak w garażu.
meble metalowe ok pod warunkiem ze ociepli sie ich wyglad dodatkami z drewna , naturalne tkaniny jak np. juta i gotowe

Styl skandynawski

20 sty 2017 - 12:26:01

Te ostatnie zdjęcia wyglądają całkiem nieźle, ale w sumie jednak wolę jak wnętrza nie są sztucznie postarzane. Jakoś jednak lepiej wyglądałoby to bez tych niedoskonałości :)

Styl skandynawski

24 lut 2017 - 09:19:06

zgadzam się, za duży chaos panuje w tym pomieszczeniu, no i mało rzeczy się ze sobą zgrywa. te lampy chyba do niczego nie pasują.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Styl skandynawski

11 kwi 2017 - 12:41:39

świetne! bardzo ladne, podobaja mi sie tez z FORTE meble w stylu skandynawskim, nie wiem czy to mozna nazwac meblami skandynawskimi czy w tym stwierdzeniu nie chodzi o cos innego wiec bezpieczniej mowic styl skandynawski
<moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Styl skandynawski

13 kwi 2017 - 09:39:53

Szukając mebli w stylu skandynawskim zajrzyj do sklepu internetowego <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:45 przez moderator.

Styl skandynawski

13 kwi 2017 - 11:22:49

Okropieństwo! Żyję w Skandynawii. Tu wszyscy mają białe meble, białe kuchnie! wszystko białe! Nigdy nic nie kupię białego, do obrzydzenia to się kojarzy z Ikeą. Jest tyle pięknych mebli...

Styl skandynawski

14 kwi 2017 - 08:39:19

A moze taka ?



niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Styl skandynawski

14 kwi 2017 - 09:59:55

Ostatnia propozycja urokliwa - brałabym.

Styl skandynawski

14 kwi 2017 - 18:09:31

nie nie , mnie już nic nie dziwi .
żadne białe szare meble i masa tandetnych napisów.
moim zdaniem dom to moja twierdza żadne metale . biele ani skrzynek drewnianych i masa pierdół.
mieszkanie powinno mieć charakter przytulnego wnętrza gdzie jemy śpimy i żyjemy.
nie jestem papugą która nie ma swojego gustu i pomysłu , moje mieszkanie ma prosty styl , pokój duzy z dodatkami koloru pomarańczy narzuta na kanape i fotele .
Wazony w jednym kolorze tak jak doniczki .

Styl skandynawski

29 sie 2017 - 10:40:23

Dużo na ten temat można przeczytać tutaj - http://frameart.pl/czym-charakteryzuje-sie-styl-skandynawski/
Styl Skandynawski nie jest u nas nowością, ale modny zrobił się dopiero w ostatnich latach.

Styl skandynawski

29 sie 2017 - 11:48:41

Skandynawski styl to jeden z moich ulubionych. Porywa i uwodzi, tylko ile on kosztuje :( Jak meble to na zamówienie, oświetlenie drogie ale piękne -> https://ardant.pl/lampy-wiszace/ . Kolory cudne. Ostatnio bardzo popularny tak samo jak glamour czy modern classic. Pomijając, że styl skandynawski jest w dodatku podzielny na duński, szwedzki i fiński :)
https://ardant.pl/blog/Oswietlenie-w-stylu-skandynawskim/
Kilka moich fotek.


Czy ktoś z Was ma projektantkę, która coś fajnego w tym kierunku zrobi??
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-12 16:04 przez Barbavka.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Styl skandynawski

04 wrz 2017 - 06:38:44

Ja polecam zrobienie takich mebli na zamówienie, mamy wtedy pole do popisu, projekt zrobiony według własnego gustu. Polecam zajrzeć tu https://m.facebook.com/wildwood.zak/

Styl skandynawski

04 wrz 2017 - 11:38:49

Ostatnia najlepsza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co posadzic na dzialce?