Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Styl skandynawski

04 gru 2015 - 21:51:27

A co myślicie o meblach metalowych. Widziałam takie mieszkanie urządzone w stylu industrialnym powiem wam ze super.



Styl skandynawski

04 sty 2016 - 14:02:21

No to już jest zupełnie coś innego niż styl skandynawski... nie wiem skąd skojarzenie stylu industrialnego z takim wątkiem... Ciekawi mnie tylko ta srebrzysto-stalowa kolorystyka ścian, sufitu i podłogi. Ciekawe, co to jest, farba, deska, panele? Teraz producenci mają w ofercie dużo paneli w takich odcieniach właśnie: sensa-polska.pl/wp-content/uploads/2014/05/34683.jpg. W sumie i do stylu skandynawskiego i industrialnego pasują szarości.

Styl skandynawski

08 sty 2016 - 09:58:42

Do tego jeszcze rolety rzymskie gdańsk efektowne i będzie wnętrze jak marzenie.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Styl skandynawski

10 lut 2016 - 11:17:34

Mi się nie podoba takie wnętrze jak to ze zdjęcia. Lubię natomiast styl skandynawski na harmonię i przytulność. Czytałam także trochę o urządzaniu wnętrz w stylu skandynawskim i dowiedziałam się, że można ocieplić wnętrze za pomocą drewna czy lnianych czy bawełnianych dodatków (narzuty, poduszki etc.).

Styl skandynawski

23 cze 2016 - 12:13:49

Czasami można trafić na mieszkania, w których łączony jest styl skandynawski i industrialny. Ten stolik by pasował do obu

. właśnie o to chodzi, że meble w stylu skandynawskim nie muszą być tylko jasne jakby ktoś wylał na nie 10 wiader białej farby

Styl skandynawski

28 sie 2016 - 14:17:57

Cytat
Zanetqa4567
Czasami można trafić na mieszkania, w których łączony jest styl skandynawski i industrialny. Ten stolik by pasował do obu . właśnie o to chodzi, że meble w stylu skandynawskim nie muszą być tylko jasne jakby ktoś wylał na nie 10 wiader białej farby
Bardzo ładny, skromny i elegancki ;) Jak dla mnie drewno mogłoby być nieco jaśniejsze, ale mimo wszystko masz rację, że to w dalszym ciągu jest styl skandynawski. Skąd to?

Styl skandynawski

28 sie 2016 - 14:46:45

3 szafa rewelacja ;) a styl skandynawski jest jednym z moich ulubionych :)

Styl skandynawski

28 sie 2016 - 20:04:04

Cytat
MartynaFrogg
Cytat
Zanetqa4567
Czasami można trafić na mieszkania, w których łączony jest styl skandynawski i industrialny. Ten stolik by pasował do obu . właśnie o to chodzi, że meble w stylu skandynawskim nie muszą być tylko jasne jakby ktoś wylał na nie 10 wiader białej farby
Bardzo ładny, skromny i elegancki ;) Jak dla mnie drewno mogłoby być nieco jaśniejsze, ale mimo wszystko masz rację, że to w dalszym ciągu jest styl skandynawski. Skąd to?
A to jest akurat z kare design oczko

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Styl skandynawski

03 paź 2016 - 15:04:35

Uwielbiam styl skandynawski, nie wyobrażam sobie mieć surowego wnętrza i ciemnych mebli, a mieszkanie urządzone w takim stylu jest niezwykle przytulne, polecam rozejrzeć się za takimi łóżkami do skandynawskiej sypialni http://martimeble.pl/3-lozka-do-sypialni .

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Styl skandynawski

05 paź 2016 - 12:56:06

Ja sporo czasu spędzam na Homebooku i przeglądam aranżacje w stylu skandynawskim... Dzisiaj oglądałam meble oraz dodatki do salonu i oczywiście w kilku się zakochałam: http://www.homebook.pl/produkty/salon . Moje typu są poniżej - mój facet mnie zabije, jak zobaczy co znowu wymyślam...





niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Styl skandynawski

13 paź 2016 - 18:04:43

Bardzo fajne, designerskie lampy i meble włoskiej marki Casa di Lusso oferuje sklep internetowy Interior Anatomy. Zajrzyj na ich stronę, teraz mają wiele modeli lamp na promocji. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Meble prezentują się super :)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Styl skandynawski

18 paź 2016 - 13:45:21

Nie zgadzam sie z tym, że styl skandynawski jest drogi. Wiele mebli mozna kupić w niskich cenach. Wystarczy jedynie poszukać. Ciekawe meblościanki w stylu skandynawskim ma na przykład sklep Black Red White. Na przykład ta:


Meblościanka taka lepiej sprawdza się w mieszkaniu w bloku niż pojedyncze meble.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Styl skandynawski

18 paź 2016 - 15:19:34

rzeczywiście ładne, zresztą wszystko co skandynawskie jest ostatnimi czasy bardzo w modzie :)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Styl skandynawski

27 paź 2016 - 07:31:46

Tez lubię ten styl. Ale moim zdaniem przede wszystkim w salonie to kanapa rządzi:) Powinna byc duża i najlepiej jasna do tego typu wnętrza. Ale zanim wybierze się idealną trochę schodzi... warto zwrócić uwagę przy jej wyborze na materiał obiciowy, najlepszym wyborem jest fargotex i linia magic home, bo to tkaniny łatwo czyszczące.

Styl skandynawski

08 sty 2017 - 21:04:59

Nie wiem czy znacie świetną markę hiszpańską TREKU jest na rynku polskim od roku, oferuje meble do kuchni, salonu, sypialni i zawsze w stylu skandynawskim, szeroka gama kolorów oraz fornirów, rozmiarów i możliwości



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do mieszkania w stylu angielskim