Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Świąteczne pomysły na wnętrze

20 lis 2014 - 12:29:06

Dziewczyny,

W H&M home są świetne pomysły na wystrój wnętrz.
Chętnym podeślę linka do miejsca, gdzie można je kupić, bo póki co nie mają sklepu internetowego.

Wśród nich znajdziecie również fajne pomysły na prezent :)

pozdrawiam
Aga

Świąteczne pomysły na wnętrze

24 lis 2014 - 14:10:25

Szkoda,ze w moim miescie nie ma h&m home:) Kurcze chyba bym caly wykupila, bo jak patrze to maja genialne rzeczy
Ladne sa tam latarenki np. podobne do tych: http://www.skapiec.pl/site/cat/2868/comp/11550652#gallery-image-1

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Świąteczne pomysły na wnętrze

24 lis 2014 - 18:07:48

U mnie też nie ma hm home ;/ ahhhh szkoda

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Świąteczne pomysły na wnętrze

18 gru 2014 - 14:32:48

A oprócz dekoracji z HM to jakie macie jeszcze pomysły? Ja mam w domu zasłony i poduchy zmienione na takie w świątecznym klimacie. To tyle, miałam w planach zrobienie własnymi rekami ozdób na choinke, ale na planach niestety się skończyło...., ale nic straconego, bo zawsze takie rękodzielnicze ozdoby moge lupic i udawać, ze to moje :). Na razie mam upatrzone na sprzedajemy.pl gwiazdki robione na szydełku - nie są drogie, a baardzo łade, na zielonej choince będą wyglądały bosko-świątecznie.

Świąteczne pomysły na wnętrze

18 gru 2014 - 14:55:17

SUper wyglądają swiatełka np niebieskie rozwieszone gdzieśpo domu, nei tylko na choince :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Świąteczne pomysły na wnętrze

19 gru 2014 - 09:24:49

gazgaz12 zgadzam się z Tobą :) U mnie w święta królują lampki ! Zdecydowałam się na biały kolor ale to zalezy od gustu :) W tym roku w włożyłam lampki do dużego przeszklonego wazonu, obwiązałam dookoła karnisza i rury przy aneksie kuchennym. Efekt jest świetny, ale uważajcie żeby nie kupować tych najtańszych lampek bo "zjadają" dwa razy więcej prądu, niż takie za które zapłacimy troszkę więcej, pocztajcie sobie tutaj więcej o oświetleniu świątecznym, może was też zainspiruje -> http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=26

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Świąteczne pomysły na wnętrze

20 gru 2014 - 21:08:33

no właśnie, a może gdzieś tę ofertę HM home obejrzeć w sieci?

Świąteczne pomysły na wnętrze

20 gru 2014 - 21:15:27

ja sobie sama zrobiłam dodatki poszewki na poduchy, tildowe bałwanki itp. :)



niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 10/5

Świąteczne pomysły na wnętrze

30 gru 2014 - 09:23:33

Jakie fajne dekoracje;) Ja w tym roku nic nie dekorowałam bo nie miałam żadnych ozdóbek poza tym znalazłam program do tworzenia wnętrz online i byłam zajęta tworzeniem aranżacji mieszkania. Może w przyszłym roku zajmę się ozdóbkami jak już będę miała ładne mieszkanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Styl skandynawski