Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich płynów do płukania używacie?
Ja nie znalazlam jeszcze żadnego który zachowywał by zapach na długo...
po wyschnięciu ciuszków wgl nie pachna..
może to wina pralki?
macie jakieś swoje ulubione połączenia proszków i płynów które świetnie pachną i jeszcze dopierają? moze jakieś kapsułki?
:)

polecam silan niebieski,cos sky,8 week,swietny

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Napewno spróbuje :)
dziękuje Ci bardzo :)

Ja używam do prania płynu do prania Formil ( fioletowy) z Lidla i szczerze mówiąc nie oszczędzam na nim wlewam więcej niż jest zalecane, ubrania bardzo ładnie pachną :)

ja uwielbiam cocolino :)

Ja lubie lou pre zapach tybet

Ja polecam plyn "E" perfume Style, najlepiej fioletowy. Slicznie pachnie, jest perfumowany i trwaly. Wiele dziewczyn na szafie pytalo mnie czym pralam ciuszki ktore im wyslalam :)

Cytat
xxBlondynaxx
Ja polecam plyn "E" perfume Style, najlepiej fioletowy. Slicznie pachnie, jest perfumowany i trwaly. Wiele dziewczyn na szafie pytalo mnie czym pralam ciuszki ktore im wyslalam :)

Również polecam płyny E. Co prawda nie znam fioletowego, ale moim faworytem jest czarny, a na drugim miejscu różowy. Kupuję zwykle w Lewiatanie, cena zależy od promocji, od 8 do 13 zł za butelkę dwulitrową.

Ja używam, odkąd tylko go odkryłam, płyn o nazwie Wansou. Pachnie mega :) zapach długo się utrzymuje, jest intensywny i bardzo przyjemny. A rzeczy są mięciutkie. Mój nr jeden :)

Silan niebieski. Bardzoooo długo trzyma :)

niebieski lenor lub czarny e

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Softlan niebieski -niemiecki dostĘpny w PL

Softlan niebieski , dobrze go kupić sprowadzanego z Niemiec.

Ja również polecam E, tylko ja używałam takiego hm kolor brązowy to był bodajże, ale już go nie ma z tej kolekcji właśnie został tylko czarny i bordo. Ostatnio kupiłam niemiecki Lenor, dodałam więcej niż zalecono i niestety nic. Także zapewne kupię E chociażby czarny jak nie ma mojego ulubionego. I proszek E flower lub exotic ! Mega !

Ja uwielbiam płyn E fioletowy-perfumowany,pięknie pachnie,jeśli zastosujesz odpowiednią ilość,to zapach utrzymuje się nawet przez kilka dni,polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fototapeta w sypialni