Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Gdybyście miały kupować swoje pierwsze mieszkanie, to ile pokoi by was interesowało?

zależy ile bym miała pieniędzy i jak szybko chciałabym mieć dzieci

2 lub 3, salon, sypialnia i jeden pokój z myślą o przyszłości i dziecku :)

sypialnia, jeden dla dziecka i salon - a więc 3.

3 pokoje lubię mieć dużo miejsca na wszystko(:

2 - salon i sypialnia :) narazie wystarczy, bo dziecka jeszcze nie chce :p

Zależy, czy kupujesz mieszkanie pod rodzinę, czy do mieszkania samemu.

Ja właśnie kupuję, jest jedna sypialnia, łazienka i salon połączony z kuchnią (większość mieszkań, które oglądałam była tak zaprojektowana). Na założenie rodziny się nie zanosi, a ja lubię mieć duże i otwarte przestrzenie.

My kuplismy z dwoma pokojami,bo chcemy się budować.

Jeśli nie lubisz sprzątać to tylko jeden pokój do 15 metrów. Dla tych co się martwią o pieniądze na pierwsze mieszkanie mam dobrą wiadomość. O 20% potaniały mieszkania w Singapurze, teraz 3 pokojowe można już kupić za 800 tys dolarów.

2 pokoje , albo 3 , to zalezy czy zamierzasz sama mieszkac czy z kims albo czy planujesz dziecko miec ;)

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

Trzy to tak optymalnie niezależnie od tego czy chcesz mieć w przyszłości dziecko czy nie. Ostatecznie trzeci pokój można wykorzystać na garderobę, gabinet, siłownię czy co tam jeszcze przyjdzie do głowy.
Inna sprawa to ceny. Tu np. http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-bydgoszcz/ jest pewne zróżnicowanie cenowe, ale w innych miastach, zwłaszcza tych mniejszych jest trochę mniejszy wybór, a ceny bywają wywindowane, bo ludzie i tak kupią z braku lepszych ofert.

Jeli juz mam kupowac mieszkaniee to zapewne inwestycja na całe zycie, zatem 3 na pewno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny