Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 12:46:37

Witam.
Robił ktoś zakupy w sklepie tanioutlet.eu ? Napaliłem się strasznie na nowy telewizor, a u nich znalazłem za niską cenę. Boję się tylko, czy sklep jest prawdziwy i czy dostanę to co zamówię.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:09:22

Ja zaryzykowałam i kupiłam u nich telewizor. Byłam chyba jedną z pierwszych klientek. Przyjechał dzisiaj rano kurierem. Mąż mnie na początku opieprzył, że jestem głupia, ale dzisiaj jemu będzie głupio jak wróci z pracy ;)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:15:10

Coś czuję, że to jedna i ta sama osoba zadała pytanie i na nie odpowiedziała :) Trochę słabo...

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:20:18

Cytat
misialusiaa
Ja zaryzykowałam i kupiłam u nich telewizor. Byłam chyba jedną z pierwszych klientek. Przyjechał dzisiaj rano kurierem. Mąż mnie na początku opieprzył, że jestem głupia, ale dzisiaj jemu będzie głupio jak wróci z pracy ;)

zwłaszcza jak okaże się potem, że towar jest drugiego sortu i z ograniczoną gwarancją bądź ograniczoną czasowo



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 13:22 przez pola55.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:28:30

Cytat
pola55
Cytat
misialusiaa
Ja zaryzykowałam i kupiłam u nich telewizor. Byłam chyba jedną z pierwszych klientek. Przyjechał dzisiaj rano kurierem. Mąż mnie na początku opieprzył, że jestem głupia, ale dzisiaj jemu będzie głupio jak wróci z pracy ;)

zwłaszcza jak okaże się potem, że towar jest drugiego sortu i z ograniczoną gwarancją bądź ograniczoną czasowo

Karta gwarancyjna na 2 lata jest podbita. Zgodnie z nią mam gwarancję producenta. Na wszelki wypadek zadzwonię na infolinie producenta i sprawdzę jak to jest z gwarancją.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:36:45

Cytat
misialusiaa
Cytat
pola55
Cytat
misialusiaa
Ja zaryzykowałam i kupiłam u nich telewizor. Byłam chyba jedną z pierwszych klientek. Przyjechał dzisiaj rano kurierem. Mąż mnie na początku opieprzył, że jestem głupia, ale dzisiaj jemu będzie głupio jak wróci z pracy ;)

zwłaszcza jak okaże się potem, że towar jest drugiego sortu i z ograniczoną gwarancją bądź ograniczoną czasowo

Karta gwarancyjna na 2 lata jest podbita. Zgodnie z nią mam gwarancję producenta. Na wszelki wypadek zadzwonię na infolinie producenta i sprawdzę jak to jest z gwarancją.


a nie lepiej się zwyczajnie z nią zapoznać i to dokładnie zanim upłynie termin bezproblemowego zwrotu?
U producenta ? Chyba u sprzedawcy - to raz, a dwa, sprzedawca Ci powie tylko na jak długo, a sama karta gwarancyjna powinna posiadać szczegóły rękojmi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 13:54 przez pola55.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 13:55:05

Cytat
pola55
Cytat
misialusiaa
Cytat
pola55
Cytat
misialusiaa
Ja zaryzykowałam i kupiłam u nich telewizor. Byłam chyba jedną z pierwszych klientek. Przyjechał dzisiaj rano kurierem. Mąż mnie na początku opieprzył, że jestem głupia, ale dzisiaj jemu będzie głupio jak wróci z pracy ;)

zwłaszcza jak okaże się potem, że towar jest drugiego sortu i z ograniczoną gwarancją bądź ograniczoną czasowo

Karta gwarancyjna na 2 lata jest podbita. Zgodnie z nią mam gwarancję producenta. Na wszelki wypadek zadzwonię na infolinie producenta i sprawdzę jak to jest z gwarancją.


a nie lepiej się zwyczajnie z nią zapoznać i to dokładnie ?
U producenta ? Chyba u sprzedawcy - to raz, a dwa, sprzedawca Ci powie tylko na jak długo, a sama karta gwarancyjna powinna posiadać szczegóły rękojmi.

Z gwarancją się zapoznałam i jest tam informacja o dwóch latach gwarancji door2door producenta. Standardowa gwarancja Samsunga z tego co widzę. Zadzwoniłam do nich i potwierdzili, że w przypadku usterek mam zgłaszać to u nich, albo zgłaszać niezgodność towaru z umową i odesłać tv do sprzedawcy z żądaniem zwrotu gotówki lub wymiany na towar pozbawiony od wad.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 14:11:14

jest jeszcze strona www.outletrtvagd.pl. Mają tam sprzęt zazwyczaj po wystawowy albo drugiej kategorii. Z tego co słyszałam to mimo wszystko bardzo dobry sprzęt mają.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 21:08:59

Zaryzykowałem. Zamówiłem telewizor i zrobiłem przelew. Na wszelki wypadek zapisałem sobie wszystko na komputerze.

Outlet AGD i RTV

14 paź 2014 - 23:51:05

Fajny sklep, mają ceny niższe srednio o 200 zł od innych sprzedawców. Kupiłam u nich ekspres do kawy. Dzisiaj mi go przywiózł kurier, Towar ok, ale minus to że telefonicznie cieżko się z nimi skontaktować.. dzwoniłam kilka razy i nikt nie odbierał.. wkoncu się wkurzyłam, napisałam maila i udało sie złapać kontakt. Kawa pyszna, o wiele lepsza od tej sypanej więc polecam sklep. zycze tylko szczescia w kontakcie telefonicznym

Outlet AGD i RTV

15 paź 2014 - 00:17:40

same nowe niezweryfikowane konta odpowiadają, nieeeee wcale nie widać że to ta sama osoba brawo

Outlet AGD i RTV

22 paź 2014 - 13:38:36

A nie lepiej iść po prostu do sklepu i przy okazji mieć profesjonalne odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania?? Jest sporo sklepów np http://www.euro.com.pl/ znany sklep i wszędzie prawie dostępny w Polsce.Warto się przed zakupem zastanowić,by potem nie było jakiś problemów.Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Outlet AGD i RTV

23 mar 2015 - 18:06:00

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobudowa domu