Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

29 cze 2016 - 13:09:08

Ja powiem tak - dobra, fachowiec zrobi to za nas ALE zwróćmy uwagę jakie są ceny typowych wykończeniówek - dosłownie aż się przykro robi. Znacie się choć troszkę na remontowaniu? Może facet ma smykałkę bądź samozaparcie by zrobić to samemu? Czasem lepiej wziąć wolne i zrobić remont samemu a przy tym sporo zaoszczędzić. Polecam <moderacja-spam> o samodzielnym remontowaniu - może Was przekona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:07 przez moderator.

Remont mieszkania - jaki koszt?

29 cze 2016 - 13:25:45

Cytat
Ellene2
Planujemy generalny remont mieszkania. Czyli gładzie, wymiana terakoty, remonty łazienek i ubikacji razem z wymianą muszli, wanny, umywalki, pochowanie rur, no i na końcu malowanie (czyli wszystko bez wymiany okien i drzwi). Mieszkanie 60 m kw, 3 pokoje. Jaki może być koszt?

68m - stan deweloperski - 120 tysięcy. Ale ja nie oszczędzałam na materiałach wykończeniowych i miałam bardzo dużo przeróbek kanalizacyjnych - wc w innym miejscu itp. Oczywiście jest to kwota razem z sofami, łóżkami, stołem, krzesłami, agd itd.
Pozdrawiam

Cytat
typowyhandlarz
Ja powiem tak - dobra, fachowiec zrobi to za nas ALE zwróćmy uwagę jakie są ceny typowych wykończeniówek - dosłownie aż się przykro robi. Znacie się choć troszkę na remontowaniu? Może facet ma smykałkę bądź samozaparcie by zrobić to samemu? Czasem lepiej wziąć wolne i zrobić remont samemu a przy tym sporo zaoszczędzić. Polecam artykuł o samodzielnym remontowaniu - może Was przekona.


Nie każdy może sobie pozwolić na wolne kiedy chce, niestety. Ja miałam wykonawcę niezbyt drogiego, a naprawdę dużo wysiłku włożył w wykończenie mojego mieszkania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-29 13:27 przez demiza.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

08 lip 2016 - 14:35:44

Hej! Zaczynam właśnie remont w mieszkaniu i większość rzeczy robimy z mężem własnymi rękami, bo chcielibyśmy zmniejszyć koszty. Pierwszy dylemat przed którym stanęłam to co zrobić z tapetami - nie chcę kłaść kolejnej warstwy, zastanawiam się czy ich po prostu nie pomalować, ale mogłyby przebijać, zdzieranie tapet jawi mi się jako koszmar, ale przeszukując internet znalazłam urządzenie do ich usuwania:

<moderacja-spam>

Może z tym to nie byłaby taka dłubanina? Jak myślicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:07 przez moderator.

Remont mieszkania - jaki koszt?

11 lip 2016 - 14:22:42

O, fajna sprawa, nie słyszałam o takim ułatwieniu. Przy remoncie moczyliśmy wodą, potem specjalnym płynem, po którym miała schodzić szybciej, ale i tak była to mordęga :/ dobrze wiedzieć

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

13 lip 2016 - 12:38:37

No fajne, też mi się może przydać ;D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

15 lip 2016 - 12:57:45

Nie no koniecznie, bo zdzierac palcami to męka

Remont mieszkania - jaki koszt?

22 lip 2016 - 06:48:02

W przeciągu ostatnich 5 lat, robiłam 2 razy generalny remont łazienek i całego mieszkania, korzystałam z usług Sanpolu. W salonach tej firmy znajdziesz super ekspozycję, to trochę pozwala na zwizualizowanie sobie, jakm w tym przypadku, twoja łazienka będzie wyglądała. Wiesz, nie każdy potrafi sobie to wszystko wyobrazić, a tak to przynajmniej wiesz na czym stoisz. Tak czy inaczej, spotkała mnie bardzo miła i profesjonała obsługa w salonie we Wrocławiu. Mogę polecić, <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

06 sty 2017 - 22:01:34

A czy ktoś spotkał się z firmą <moderacja-spam>. Podobno godna polecenia,ale chcę się jeszcze upewnić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:09 przez moderator.

Remont mieszkania - jaki koszt?

06 sty 2017 - 22:52:49

zależy od zakresu robót.....właśnie wprowadziłam się do świeżo wyremontowanego 75 metrowego mieszkania ( 3 pokoje z garderobą, kuchnia+ spiżarka i łazienka. Remont był totalny......wyburzanie i przestawianie ścian, zrywanie posadzki do stropów i wylewka nowej, częściowo nowe tynki , wymiana okien i parapetów(drewno), wymiana drzwi wejściowych i drzwi wewnętrznych, nowa elektryka, wymiana rur ciepłej i zimnej wody, wymiana armatury, wymiana kaloryferów ,podwieszane sufity w kuchni i przedpokoju, później gładzie, malowanie, glazura w łazience, kuchni i korytarzu, podłogi z desek dębowych. Kabina prysznicowa 0,9 X 1,6z suwanymi drzwiami( na zamówienie) Do tego zabudowa garderoby 2x4m, szafa w przedpokoju, szafa na buty, szafka pod umywalkę w łazience + meble w kuchni ( duża kuchnia 3X4m) + zabudowa w spiżarce (1,8x1,5)+ sprzęty kuchenne płyta 5-palnikowa, okap, piekarnik, kuchenka mikrofalowa do zabudowy , lodówka wolnostojąca (sprzęty firmy SMEG- więc dość drogie).Generalnie cały remont wraz z zabudowami stałymi i sprzętem AGD wyniósł mnie ok.+/-140 tys. Wszystko zostało zrobione przez fachowców do mnie należało tylko zamawianie towaru i koordynowanie prac ekip. Bez złotych klamek i marmurów....w dodatku nie duże miasto więc ceny też inne niż np. w Warszawie.....

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

30 sty 2017 - 10:25:04

Wydaje mi się, że zanim zaczniemy planować remont mieszkania to należy zorientować się jakie najczęściej popełnia się błędy przy tej okazji. Na <moderacja-spam> można znaleźć bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Zdecydowanie warto przeczytać, bo tak jak teraz na to patrzę to kilka z nich sama popełniłam przy swoim remoncie jakiś czas temu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

30 sty 2017 - 11:20:12

Najlepiej liczyć 1 tys. zł na m2

Remont mieszkania - jaki koszt?

22 lut 2017 - 12:13:24

Hej,
Wątek już napewno nie jest aktualny, ale jeżeli ktoś z Warszawy chciałby zrobić remont to polecam serdecznie firmę Complete Home. Warto się do nich odezwać, bo robią swoją pracę solidnie i ja nie miałam żadnych wątpliwości co do tego, że wybrałam ich jako wykonawców...

Remont mieszkania - jaki koszt?

24 lut 2017 - 15:36:10

Wszystko zależy od tego jakie materiały, jaka ekipa, jaki metraż. Ogólnie remonty s ą bardzo drogie :(

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

02 mar 2017 - 08:06:34

Ja ostanio remontowałam całe mieszkanie, bardzo polecam <moderacja-spam> Fachowa usługa po niskim koszcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:11 przez moderator.

Remont mieszkania - jaki koszt?

06 mar 2017 - 09:44:57

Koszta remontu zależą od naprawdę bardzo wielu czynników. Materiały mogą różnić się w znacznym stopniu cenami, też spore znaczenie ma, czy remontujemy sami, czy może pomaga nam jakaś ekipa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zapobiec przeciążeniom instalacji