Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

16 paź 2014 - 08:44:20

Poza tym zawsze są takie strony jak ta tutaj http://www.fachmistrz.pl/
Podajesz usługę jaka Cię interesuje, wybierasz miasto, podajesz nr tel i za jakiś krótko czas kontaktuje się z Tobą fachowiec. Metoda znana i lubiana szczególnie w dużych miastach.

Remont mieszkania - jaki koszt?

16 paź 2014 - 09:33:10

Zgadzam się łazienka będzie najdroższa my remontowaliśmy łazienkę w 2011 roku i remont wyniósł ok 16 tys.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

16 paź 2014 - 11:00:07

Ja zdecydowałam się na remont schodów i ścian. Ze ścianami nie ma takiego problemu, ale schody to prawdziwe wyzwanie, bo ciężko znaleźć zaufaną firmę, która wykona coś, co będzie służyło przez lata. Dodatkowo mam problem, bo nie wiem jakie chcę schody (kobiece niezdecydowanie :) Mam do wyboru drewniane albo drewniane http://otoschody.pl/schody-drewniane,5,2.html na konstrukcji stalowej http://otoschody.pl/schody-na-konstrukcji-stalowej,5,4.html , czyli trochę nowocześniejsze :) Obie opcje pasują do mojego wnętrza ale nie jestem pewna, które są ładniejsze. Pomożecie?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

24 paź 2014 - 10:48:24

A ja chce kupić drzwi nowe do pokojów w domu i nie wiem jakie wybrać. Czy mi doradzicie coś? Mam na oku takie coś: http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrzne/just te z większą ilością szybek i bez szybki do spiżarki co wy na to?

Remont mieszkania - jaki koszt?

24 paź 2014 - 11:31:09

ok 20tys. bez materiału...mysle moge ci wycene załatwic maz ma firme....

ps.bez łazieki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-24 11:31 przez moniaAW.

Remont mieszkania - jaki koszt?

27 paź 2014 - 11:47:43

Wszystko zalezy czy będziesz mieć ekipę to remontu czy ktoś z rodziny to będzie robil no i jak drogie będą materiały i meble, bo można mieć kuchnię za 3 tys. a można i za 30tys....

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

29 paź 2014 - 12:03:21

To zależy jak duży remont chcesz wykonać bo czasami mija sie to z celem i jest całkowicie nie opłacalne. Wtedy bardziej opłaca sie sprzedać mieszkanie dopłacić troche i kupić nowe większe. Tym bardziej, ze widziałam niedawno tutaj http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ bardzo fajne i tanie mieszkania od deweloperów wiec spokojnie coś byście znaleźli. Moja znajoma zrobiła podobnie i jest bardzo zadowolona.

Remont mieszkania - jaki koszt?

30 paź 2014 - 12:19:05

Remont jest moim zdaniem koniecznym krokiem żeby odświezyć mieszkanie...lepiej wylozyć więcej kasy na początek niż potem dokładać robiąc wszystko jeszcze raz. Moim zdaniem warto zainwestować w rzeczy, które potem się zwrócą. Takim urządzeniem jest np. suszarka do ubrań Totu. Wysuszenie jednej partii prania trwa, w zależności od typu materiału, temperatury i wilgotności otoczenia oraz stopnia odwirowania suszonych rzeczy, od 4 do 6 godzin. Dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej, koszt wysuszenia wynosi ok. 1 zł, wg średniej taryfy dystrybutora energii elektrycznej za czas suszenia w ciągu 6 godzin. Dzięki takim urządzeniom, można realnie zaoszczędzić.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

30 paź 2014 - 12:28:25

Wszystko zależy od rynku, stanu wyjściowego mieszkania - ściany, podłogi, czy trzeba coś poziomować, w jakim stanie jest instalacja elektryczna itd., zależy od miejsca w którym będziecie się zaopatrywać w materiały budowlane. Wykonawcy w większych miastach wołają zdecydowanie więcej za położenie metra kwadratowego np. płytek niż w mniejszych (wiem bo ojciec ma firmę budowlaną). Pytanie strasznie ogólne...

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

03 gru 2014 - 11:15:42

My na remont kuchni i łazienki (ok. 25 m2 łączna powierzchnia) wydaliśmy łącznie 19 tys. W tym sprzęt AGD i wyposażenie łazienki. W kuchni położyliśmy płytki, a w łazience drewno. Muszę przy tym zaznaczyć, że niczego nie mieliśmy po znajomości, ani niczego za darmo. Robocizna nas chyba najwięcej wyszła przy podliczeniu całkowitych kosztów, a wyposażenie łazienki i podłogi kupiliśmy w salonyhoff.pl po okazyjnych cenach.

Remont mieszkania - jaki koszt?

19 sty 2015 - 12:55:29

Cytat
-YOLO-
My na remont mieszkania wydaliśmy ponad 40tys mieszkanie 50m2
wymienialismy prawie wszystko oprocz okien i drzwi wejsciowych
kuchnia wyszla ok 15 tys
salon - 10 tys
przedpokój - 3 tys
łazienka - 7 tys
sypialnia - 5 tys
pokój - 2 tyś

wszystko robił mój tato, mąż i szwagier

U nas wyszło trochę drożej, bo braliśmy ekipę budowlaną. Kuchnia taka droga, bo pewnie sprzęt cały nowy? My kilka rzeczy mamy po moich rodzicach, którzy zbudowali dom i też go wykańczali nowymi przedmiotami. Mielibyśmy to szybciej, ale zdecydowali się jeszcze na ogrzewanie podłogowe i szukali firmy, która kładzie taki jastrych do ogrzewania podłogowego. Od razu zrobili im salon i łazienkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-19 12:55 przez litkas.

Remont mieszkania - jaki koszt?

19 sty 2015 - 12:59:55

Moi rodzice są właśnie w trakcie remontu- robią sypialnię, łazienkę, kuchnię, przedpokój- wszystko nowiuśkie od a do z. Wzięli kredyt na 60 tysięcy i pewnie gdzieś tyle ich to wyniesie; robocizna plus materiały, lodówki, zmywarki, meble, kafelki, panele, łóżko, szafy zabudowane itp...

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

19 sty 2015 - 13:07:58

A nie wiesz z jakieś ekipy korzystali?nie wiem czy ci z http://prestigedecoration.pl/wykonczenia mają dobrą ofertę?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

26 sty 2015 - 13:02:01

Witaj moja droga,

Mieszkanie można wyremontować bardzo tanim kosztem. Wiele rzeczy możesz zrobić sama. Meble możesz okleić na nowo, a na ściany farba i fototapeta. Nic trudnego. A metalowe elementy pomalować farbą proszkową. Ja jak malowałam to kupowałam farbę na [moderacja - niepłacona reklama]. Trzeba sobie radzić :D. Powodzenia w remoncie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 10:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

26 sty 2015 - 13:10:35

Zalezy jakich fachowcow wybierzecie, jakie materialy... wszystko zalezy od was.umywalke mozna kupic za 600 a mozna za 3600, baterie mozna znalezc za 300 (taki chinski szajs) a mozna kupic hansgrohe za 1000... znajdz konkretne rzeczy, ktore chcesz i sobie policz, podzwon do fachowcow i zapytaj o ceny. Tylko mala rada- nigdy nie bierz fachowca, ktory ma czas juz jutro. To swiadczy o jego umiejetnosciach. Do dobrego fachowca trzeba sie ustawic w kolejce 2-3 miesiace wczesniej. A dobry nawet jesli kosztuje, to i tak wyjdzie taniej niz poprawianie po 10 razy. Juz sie przejechalam na " tata kolegi" i "szwagier siostry zony brata". Takiemu nawet nog z ##### nie powyrywasz jak ci zepsuje materialy, bo cala rodzina na ciebie wsiadzie.

Cytat
aga_roxi4
ja całe mieszkanie (60m2) wyremontowałam za 30tys zł
- wymiana elektryki
- gładzie
- poszerzanie ścian
- cyklinowanie parkietu
- płytki do kuchni i łazienek
- przebudowa kanalizacji w łazience
- przeniesienie wszelkich kranów na drugą stronę łazienki
- przeniesienie liczników w inne miejsce
- zmiana położenia grzejnika łazienkowego
- zakup wanny, umywalek, wc itp
- wymiana elementów instalacji gazowej w kuchni
- zakup całego AGD
- meble kuchenne
- meble do salonu
...i to chyba wszystko...ale ja większość rzeczy załatwiałam po znajomości, ponieważ pracuję w branży wykańczania wnętrz...
jestes moim mistrzem. Nas tyle wyniosla kuchnia i lazienka. A jako kto dokladnie dzialasz w tej branzy? Jesli to nie tajemnica...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 13:15 przez roksolana83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kryształowa lampa w mieszkaniu