Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

41 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Remont mieszkania - jaki koszt?

10 mar 2017 - 15:05:52

To chyba zależy co się chce konkretnie remontować...

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

14 gru 2017 - 08:36:07

Dokładnie. Bo mozna wyremontowac mieszkanie za 20 tys. Można wyremontować za 200 tys. złotyc. Wszystko zależy co remontujemy, jaki standard ktoś chce zastosować....
Sama jestem zdania, że warto jest zaoszczędzić jeśli ma się taką możliwość. Warto na przykład zamowić panele z montażem.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

06 mar 2018 - 09:16:31

Zależy. Niekiedy remont mieszkania będzie kosztował bardzo dużo, niekiedy niewiele.Wszystko zależy od tego jaką powierzchnię remontujemy. Jakę ekipę remontową znajdziemy. Ile rzeczy będziemy chcieli zrobić samodzielnie A ile rzeczy oddamy do wykonania ekipie remontowej...
Ze swojej strony proponowałabym zrezygnować z podłogi drewnianej czy paneli na rzecz podłogi z gumy. Taka wykładzina potrafi wygladać tak samo dobrze jak drewno ale jest o wiele tańsza:


Remont mieszkania - jaki koszt?

02 sty 2019 - 18:14:35

A ile mógłby kosztować remont na takim mniej więcej standardzie jak tu ostatnia realizacja: https://completehome.pl/galeria/najnowsze-realizacje ? Bardzo podoba mi się taki styl i poziom wykończenia:)

Remont mieszkania - jaki koszt?

01 lut 2019 - 11:43:43

Wszystko zależy od wielkości mieszkania.

Remont mieszkania - jaki koszt?

17 wrz 2020 - 11:47:19

A ja mam pytanie odnośnie usług https://repotrans.pl/przeprowadzki-gliwice/ czy ktoś z Was korzystał? Niedlugo czeka mnie przeprowadzka i musze skorzystac z uslug tylko nie wiem czym kierowac sie przy wyborze. Licze na wskazowki i porady!

Remont mieszkania - jaki koszt?

15 lis 2020 - 12:02:40

W dzisiejszych czasach widać zmianę w myśleniu inwestorów. Remont generalny zaczyna się kojarzyć bardziej z inwestycją długoterminową niż jak do tej pory, z szukaniem oszczędności na wszystkim czym się da. Szczególnie jak weźmiemy pod uwagę możliwości jakie mamy. Na rynku materiałów wykończeniowych firmy prześcigają się w pomysłach jak przyciągnąć uwage potencjalnych klientów. Wszystko za sprawą rosnących oczekiwań i zmieniających się trendów. Każdy chce mieć nowocześnie urządzone wnętrze jednak trzeba pamiętać także o jego aspekcie praktycznym. Doskonale widać to na przykładzie takich pomieszczeń jak kuchnia. Bez odpowiedniego rozmieszczenia wszystkich sprzętów oraz umeblowania nie będziemy się czuć w niej komfortowo. Najtrudniej jest urządzić pomieszczenie o niestandardowych rozmiarach. Natomiast zawsze można skorzystać z takich usług jak kuchnia na wymiar warszaw jeśli chcemy kompleksowego podejścia do realizacji. Co ciekawe to na niektórych stronach znajdziemy także pokazowe nagrania - https://izikuchnie.pl/meble-kuchenne-warszawa Pozwoli to o wiele łatwiej zdecydować się na konkretny styl bo jednak wyobraźnia to trochę za mało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-26 18:27 przez 88ewka.

Remont mieszkania - jaki koszt?

09 sty 2021 - 19:29:28

Trudno się z tym nie zgodzić.

Remont mieszkania - jaki koszt?

19 sty 2021 - 11:43:45

Myślę, że koszty można znacznie obniżyć jeśli zastosuje się rozwiązania, które pozwolą na samodzielne pracy w pewnym stopniu. Na pewno przyda się dobrej jakości laser do wyznaczania linii , dzięki któremu możesz równo zawiesić obrazek czy meble. Myślę, że zakup takiego sprzętu to dobra inwestycja na wiele lat, gdyż proponowany sprzęt jest wysokiej jakości i zapewnia idealną precyzję wykonywanych działań.

Remont mieszkania - jaki koszt?

08 lut 2021 - 10:05:31

jeśli nie będzie złotych drobiazgów to koszt może nie być taki wysoki.
Na temat spraw budowlanych przeczytasz na stronie: budowlanka Jest tam sporo informacji na temat budowlanki. Być może znajdziesz to co cię interesuje. Szczerze polecam!!

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

07 cze 2021 - 12:29:26

Tak, jak pisały wyżej dziewczyny, wszystko zależy od tego, jaki standard chcemy uzyskać i co wybierzemy. My robiąc taki remont, nie oszczędzaliśmy na instalacjach elektrycznych, oknach i tym, co jest na "długie lata". Udało się nam jednak zaoszczędzić na meblach, większość kupiliśmy w Mirjan24 na specjalnych promocjach. Narożnik, łóżko, meble do salonu i kuchni mamy już prawie 5 lat i nadal jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Remont mieszkania - jaki koszt?

29 cze 2021 - 09:51:37

Teraz wychodzac z trudnych czasów warto zwrócić uwagę na koszt remontu. Ja robiąc remont z mężem liczylam każdą złótówke i bardzo długo szukałam odpowiednich rzeczy. Udało nam się trafić na sklep meblowy graingold.
Narożniki , meble do salonu, łóżko kupiliśmy w jednym miejscu i bardzo atrakcyjnych cenach, nawet skorzystaliśmy z darmowej dostawy. Jesteśmy zadowoleni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-29 09:51 przez Patrycjalis91.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

Remont mieszkania - jaki koszt?

15 wrz 2021 - 08:34:15

Dla mnie gadnie "to już nie modne" to gadanie ludzi, którzy nie mają własnego zdania i żyją na pokaz tylko po to żeby przypodobać się innym! Dom buduje się dla siebie i tak żeby to nam się podobało a nie innym bo to my anie oni będziemy tam mieszkać na codzień!
Zawsze powtarzam: "pierd...lę modnie, wolę wygodnie"
Mebli polecam szukać na tej stronie:
https://meblearkadius.pl/produkty/narozniki/

Mają tutaj wygodne i porządnie wykonane narożniki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-29 11:32 przez adelka28.

Remont mieszkania - jaki koszt?

08 lis 2021 - 00:12:16

Ostatnio miałem remont w mieszkaniu i drogo nie wyszło. Tym bardziej iż zaoszczędziłem zamawiając ze strony https://podlogi24.net/moduleo-eir-58248-moduleo-layred-eir,-panele-winylowe-na-click-+-podkad-o_l_8104.html kupiłem tam panele winylowe moduleo i listwy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobieta z pasją - Moje Mieszkanie