Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lampa..ledy..mąż..masakra..

30 wrz 2014 - 22:29:00

A więc zacznę od początku,dzis z okazji dnia chłopaka mój mąż miał sobie wymyslić prezent, a ze jest w pracy powiedziałam że musi mi dziś dać odp. zebym na weekend zdążyła zakupić,..sadziłam że jakieś narzędzia lub cos w tym stylu będział chciał-tak zawsze było..:) Mówił dokładnie co gdzie i za ile a ja kupowałam i obydwoje bylismy happy :D
Myslał długo i powiedział że nic nie chcę..:D:D:)Wszystko ma :P
A tu koło południa moj mały i szwagierki bawili się dość intesywnie i stłukli nam lampę w pokoju dziennym...
dzwonie do męża z tą informacją a on się ucieszył bo mówi że tamta i tak była brzydka :D hehe....
I po chwili namysłu swierdził ze jego prezent na dzień chłopaka to jakiś wypasiony żyrandol, ale najlepiej aby miał ledy i zmienne kolory...
Przeszukałam internet i znalazłam pare cudeniek ale nie na moja kieszeń;/
Mam na imprezke ok. 400zł tak plus minus...
Gdzie moge znaleść taką lampę? Na allegro jest tylko pare do tej kwoty.
Która wydaję się naj....?
Aha ta cała z kryształków ma roz. 32x32 cm, nie wiem czy da rade oswietlic pokój 25m2?? Jak myslicie?
pomożecie??



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 22:32 przez kasia_m_.

lampa..ledy..mąż..masakra..

30 wrz 2014 - 22:33:04

Okropne są te lampy i wątpię, żeby jakiemukolwiek facetowi się spodobały. Chyba że twój mąż ma bardzo specyficzny gust.

lampa..ledy..mąż..masakra..

30 wrz 2014 - 22:33:26

Poszukaj w sklepach stacjonarnych. Można obejrzeć, dotknąć, zobaczyć czy oświetli duży pokój.
A Twoje przykłady mi się nie podobają, są zbyt słodkie jak dla mnie, cukierkowate.

lampa..ledy..mąż..masakra..

30 wrz 2014 - 22:35:28

Ale tylko takie lampy mają te kolorowe ledy o których mówił;/

Może i tak są za słodkie ale zawsze wszystko do domu wybieram pod swój gust przecież ja tez tu mieszkam i zresztą pasowałoby aby wszytsko razem jakoś współgrało..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 22:40 przez kasia_m_.

lampa..ledy..mąż..masakra..

30 wrz 2014 - 22:42:24

Powiem Ci, że patrzyłam teraz po necie, ale troszku ciężko za taką cenę znaleźć..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Genialne meble z odzysku