Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inspiracje na salon

09 wrz 2014 - 13:37:59

Hej:)
własnie zakupiłam sobie mieszkanko i jest w stanie surowym
mam pomysly na lazienkę, kuchnię, sypialnie i reszte mieszkania, ale co do salonu głowa pusta:( mieszkanie w stylu nowoczesnym - jasno szare (z lekkim beżem panele)
macie jakies ciekawe pomysly czy inspiracje na urządzenie salonu? jakies ciekawe meble czy dodatki:)
komplet wypoczynkowy skorzany ? zimą zimny latem parzy:P

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

10 wrz 2014 - 11:44:17

Myślę,ze powinnaś trzymać się tej konwencji. Uważaj na kolory - raczej w formie dodatków, które można potem łatwiej wymienić. Jakieś poduchy czy też figurki.
Ja jakiś czas temu zamówiłam sobie do salonu nowe oświetlenie - jednak żyrandol mi nie wystarczał tak więc postawiłam na elegancki kinkiecik.
Możesz sobie przejrzeć na przykład jakie kinkieciki w ofercie ma sklep Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/ - może akurat coś Ci wpadnie w oko. Ja zamówiłam ten:


Inspiracje na salon

10 wrz 2014 - 11:48:44

skórę czy ekoskórę odradzam. Co do pomysłów na urządzenie czy dodatki to ja zawsze zaglądam do katalogu ikei :D za każdym razem znajdę coś co mi się bardzo podoba i staram sie to wprowadzać w życie ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

29 wrz 2014 - 14:46:11

O proszę, wreszcie wątek dla mnie. Niektóre Wasze inspiracje są naprawdę ciekawe! Właśnie tez stoję przed urządzeniem salonu, więc jestem w stanie przeogromnych poszukiwań by zainspirować się czymś ciekawym. W każdym razie dodaję wątek do ulubionych i jak znajdę coś ciekawego, to też Was tutaj poinforumuję :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-29 14:46 przez mila167.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Inspiracje na salon

30 wrz 2014 - 21:49:54

Ja do takiego mieszkania jak opisujesz kupiłabym okiennice drewniane shutters z http://www.rolsun.pl/shutters-okiennice-wewnetrzne.html Na pewno fajnie by wyglądały i nadały wnętrzu charakteru. Ja też niedługo się przeprowadzam i powoli zaczynam rozmyślać nad wystrojem mieszkania;)

Inspiracje na salon

30 wrz 2014 - 22:08:49

ja lubię taki styl, prosty ale przyciągający uwagę, polecam też stronę designsponge.com



Inspiracje na salon

02 paź 2014 - 10:16:41

Ja swoje mieszkanko tak jak ty urządzałam w podobnej kolorystyce :) Beż, brąz i niebieski. Szukają inspiracji zaglądałam na takie stronki jak: deccoria czy polki, różne fora oraz strony internetowe różnych architektów www.firmament.com.pl. Zaglądnij tam, a na pewno znajdziesz odpowiednią kombinację dla siebie :)



Inspiracje na salon

02 paź 2014 - 13:46:48

Boskie są te kolorowe kanapy. Ta morelowa (o ile dobrze nazwałam ten kolor), jest po prostu świetna :) A i salon @Malwina_Taka przypadł mi do gustu. Jest stonowany, ale ładny i przestronny. To chyba open space?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

07 paź 2014 - 20:00:56

Troche, a nawet dużo inspiracji można jednak znaleźć na pintereście ;)

Inspiracje na salon

10 paź 2014 - 12:29:14

kanapy są genialne, ja kupiłam taką indygo - moze jasniejszą i z materiału - ganialne sie preznetuje do jasnych szarych dodatkow;) i błekitu:)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 21:38:11

albo tez po znajomych ;]

Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 21:47:52

moje inspiracje



Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 22:16:15

Mogę podpowiedzieć coś na prv - pracuje w branży wystroju wnętrz :-)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Inspiracje na salon

17 paź 2014 - 10:12:19

Ja akurat mam już w głownie ułożone jak chciałabym ,żeby wyglądał mój salon ale może tutaj http://kb.pl/teksty/2013/09/04/wymarzone-aranzacje-salonu/ znajdziesz jakieś inspiracje do swojego salonu. Każdy chyba jednak w głowie ma już takie niewielkie wyobrażanie o tym jak chciałaby by wyglądał jego salon

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Inspiracje na salon

19 gru 2014 - 09:27:38

Dziewczyny, wszytskie zdjęcia które dodajecie są świetne, ale przecież tych rzeczy nie zakupimy w Polsce :< Aż się przykro robi, jak widzi się tak gustownie urządzone wnętrza, a nasze sklepy z wyposażeniem niestety za tym nie nadążają. Ze swojej strony polecam ten e-magazyn http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=27 bo oprócz inspiracji, od razu jesteśmy odsyłane na stronę sklepu, gdzie można kupić daną rzecz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która dzielnica w Warszawie najlepsza do życia?