Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inspiracje na salon

09 wrz 2014 - 13:37:59

Hej:)
własnie zakupiłam sobie mieszkanko i jest w stanie surowym
mam pomysly na lazienkę, kuchnię, sypialnie i reszte mieszkania, ale co do salonu głowa pusta:( mieszkanie w stylu nowoczesnym - jasno szare (z lekkim beżem panele)
macie jakies ciekawe pomysly czy inspiracje na urządzenie salonu? jakies ciekawe meble czy dodatki:)
komplet wypoczynkowy skorzany ? zimą zimny latem parzy:P

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

10 wrz 2014 - 11:44:17

Myślę,ze powinnaś trzymać się tej konwencji. Uważaj na kolory - raczej w formie dodatków, które można potem łatwiej wymienić. Jakieś poduchy czy też figurki.
Ja jakiś czas temu zamówiłam sobie do salonu nowe oświetlenie - jednak żyrandol mi nie wystarczał tak więc postawiłam na elegancki kinkiecik.
Możesz sobie przejrzeć na przykład jakie kinkieciki w ofercie ma sklep Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/ - może akurat coś Ci wpadnie w oko. Ja zamówiłam ten:


Inspiracje na salon

10 wrz 2014 - 11:48:44

skórę czy ekoskórę odradzam. Co do pomysłów na urządzenie czy dodatki to ja zawsze zaglądam do katalogu ikei :D za każdym razem znajdę coś co mi się bardzo podoba i staram sie to wprowadzać w życie ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

29 wrz 2014 - 14:46:11

O proszę, wreszcie wątek dla mnie. Niektóre Wasze inspiracje są naprawdę ciekawe! Właśnie tez stoję przed urządzeniem salonu, więc jestem w stanie przeogromnych poszukiwań by zainspirować się czymś ciekawym. W każdym razie dodaję wątek do ulubionych i jak znajdę coś ciekawego, to też Was tutaj poinforumuję :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-29 14:46 przez mila167.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Inspiracje na salon

30 wrz 2014 - 21:49:54

Ja do takiego mieszkania jak opisujesz kupiłabym okiennice drewniane shutters z http://www.rolsun.pl/shutters-okiennice-wewnetrzne.html Na pewno fajnie by wyglądały i nadały wnętrzu charakteru. Ja też niedługo się przeprowadzam i powoli zaczynam rozmyślać nad wystrojem mieszkania;)

Inspiracje na salon

30 wrz 2014 - 22:08:49

ja lubię taki styl, prosty ale przyciągający uwagę, polecam też stronę designsponge.com



Inspiracje na salon

02 paź 2014 - 10:16:41

Ja swoje mieszkanko tak jak ty urządzałam w podobnej kolorystyce :) Beż, brąz i niebieski. Szukają inspiracji zaglądałam na takie stronki jak: deccoria czy polki, różne fora oraz strony internetowe różnych architektów www.firmament.com.pl. Zaglądnij tam, a na pewno znajdziesz odpowiednią kombinację dla siebie :)



Inspiracje na salon

02 paź 2014 - 13:46:48

Boskie są te kolorowe kanapy. Ta morelowa (o ile dobrze nazwałam ten kolor), jest po prostu świetna :) A i salon @Malwina_Taka przypadł mi do gustu. Jest stonowany, ale ładny i przestronny. To chyba open space?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

07 paź 2014 - 20:00:56

Troche, a nawet dużo inspiracji można jednak znaleźć na pintereście ;)

Inspiracje na salon

10 paź 2014 - 12:29:14

kanapy są genialne, ja kupiłam taką indygo - moze jasniejszą i z materiału - ganialne sie preznetuje do jasnych szarych dodatkow;) i błekitu:)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 21:38:11

albo tez po znajomych ;]

Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 21:47:52

moje inspiracje



Inspiracje na salon

15 paź 2014 - 22:16:15

Mogę podpowiedzieć coś na prv - pracuje w branży wystroju wnętrz :-)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Inspiracje na salon

17 paź 2014 - 10:12:19

Ja akurat mam już w głownie ułożone jak chciałabym ,żeby wyglądał mój salon ale może tutaj http://kb.pl/teksty/2013/09/04/wymarzone-aranzacje-salonu/ znajdziesz jakieś inspiracje do swojego salonu. Każdy chyba jednak w głowie ma już takie niewielkie wyobrażanie o tym jak chciałaby by wyglądał jego salon

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Inspiracje na salon

19 gru 2014 - 09:27:38

Dziewczyny, wszytskie zdjęcia które dodajecie są świetne, ale przecież tych rzeczy nie zakupimy w Polsce :< Aż się przykro robi, jak widzi się tak gustownie urządzone wnętrza, a nasze sklepy z wyposażeniem niestety za tym nie nadążają. Ze swojej strony polecam ten e-magazyn http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=27 bo oprócz inspiracji, od razu jesteśmy odsyłane na stronę sklepu, gdzie można kupić daną rzecz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która dzielnica w Warszawie najlepsza do życia?