Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

23 minut temu

Biznes

27 minut temu

tabernakula sklep

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mieszkanie KRAKÓW

04 sie 2014 - 19:48:13

Witajcie !

Nie wiem czy mój post nadaje się by widnieć w tym miejscu, ale najwyżej mnie zlinczujecie :P

A więc: poszukuję mieszkania w Krakowie najchętniej pokoju jednoosobowego nieprzechodniego :)
ewentualnie jestem skłonna zgodzić się na współdzielenie pokoiku :D

zależy mi by mieszkanie znajdowało się jak najbliżej AGH, UR :) ( al. Mickiewicza), ponieważ lubię sobie pospać i na uczelnie zazwyczaj wychodzę w ostatniej chwili :D

jeśli więc wiecie coś o takim mieszkanku do 600-650 pln z wszystkimi opłatami z możliwością wprowadzenia się pod koniec sierpnia- początkiem września byłoby cudnie :)

pozdrawiam super

mieszkanie KRAKÓW

04 sie 2014 - 19:54:14

poszukaj na olx gumtree i tego typu stronach

mieszkanie KRAKÓW

04 sie 2014 - 19:57:47

szukam praktycznie cały dzień, ceny tych mieszkań nie są adekwatne do ich stanu, dlatego postanowiłam podpytać :)

mieszkanie KRAKÓW

04 sie 2014 - 20:00:31

musiz byc cierpliwa

mieszkanie KRAKÓW

04 sie 2014 - 20:04:20

od września muszę już być w Krakowie więc czas mnie goni :P
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-04 20:34 przez nogaffka.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

mieszkanie KRAKÓW

07 sie 2014 - 12:40:09

za chwilę zacznie się wyścig po mieszkanie, więc nie zwlekaj. I trochę zmniejsz wymagania, bo za taką kwotę nic w tej lokalizacji nie znajdziesz, a przynajmniej nic przyzwoitego. Szukaj lepiej czegoś z dojazdem tramwajowym. I uważaj na ogłoszenia z Anny Libera - cenowo i na pierwszy rzut oka ok, ale spokoju tam raczej nikt nie zazna

mieszkanie KRAKÓW

23 lut 2015 - 18:11:49

Wystrzegam wszystkich noclegu na ulicy Księdza Józefa Meiera koło Al. 29 Listopada obok Night Klub 666, mieszkanie znajduję się za biedronką po lewej stronie, przed zakrętem w budynku dwupiętrowym, wolno stojącym.... Ogłoszenie znalazłam na gumtree, nie mam pojęcia czy na innych stronach również się ogłasza. Kobieta w ogłoszeniu nie podaje dokładnego adresu ulicy, żadnych zdjęć mieszkania, nie daje możliwości obejrzenia wcześniej mieszkania i zachęca niską cenę za nocleg 30 zł. Miejsce spotkania umawia na przystanku na Al. 29 Listopada niedaleko mieszkania. Warunki na miejscu są przeokropne, brud i smród w towarzystwie zwierząt i dziwnej kobiety, można się tam jakimś syfem zarazić... Przestrzegam !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-23 18:16 przez little_daisy_25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meble czy aparat ortodontyczny?