Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 2/5

Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 20:51:13

Kochane dziewczyny! Mam ogromnie głupi problem. Wprowadziliśmy się do mieszkania, gdzie poprzedni właściciele zostawili karnisz. Nie ma do niego jednak żadnych żabek, a ja nie mam pojęcia jakie to mogłyby być, czego w ogóle szukać, a chciałabym powiesić tam firankę. Przesyłam zdjęcia. Mam nadzieję, że któraś z Was będzie wiedziała co to jest, jakie żabki kupić i jak je w ogóle tam włożyć :D Dzięki serdecznie za odpowiedzi!



Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 20:57:08

To jest szyna

Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 20:57:50

Żabki z rolkami, wsuwa się je pomiędzy te szyny



Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 20:58:05

Mam bardzo podobny w pokoju dziecięcym i zamontowane plastikowe żabki,powinna być możliwość włożenia żabek najlepiej po 10 w 1 torze

Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 20:58:29

"cóś" takiego?



zweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 2/5

Co to za karnisz? POMOCY :D

02 sie 2014 - 21:06:41

Matko, dziękuję! :D Szafiarki jak zawsze pomogą błyskawicznie :*
1. Żabka plastikowa do szyny ALU-T

2. Żabka plastikowa do szyny PCV - "grzybek"

3. Żabka do szyny PCV - ruchoma z rolką

4. Żabka do szyny PCV - obrotowa z rolką

5. Żabka ruchoma do U-szyny

6. Żabka obrotowa o U-szyny


Zakładam, że chodzi o numer 3, tak? Bo znowu się pogubiłam :D





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-02 21:11 przez rozetka95.

Co to za karnisz? POMOCY :D

17 wrz 2021 - 12:45:51

U nas są stare karnisze, dlatego super się sprawdziły osłony do zamaskowania szyn karniszowych na suficie ze sklepu https://podlogi24.net/sztukateria-listwy-karniszowe-o_c_1597_1.html Gdyby nie one, to musielibyśmy wydać więcej kasy na naszą zmianę.

Co to za karnisz? POMOCY :D

28 lip 2022 - 20:11:04

Póki co ja niestety na samych rodzajach karniszy się nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to sprawdź również jak fajnymi sposobami jesteśmy w stanie zamaskować karnisz. Jak dla mnie właśnie takie kwestie są niezwykle fajne i uważam, że warto jest o nich wiedzieć.

Co to za karnisz? POMOCY :D

27 mar 2023 - 10:14:28

Listwy karniszowe https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/ to idealny sposób na dodanie stylu i elegancji do okien. Jeśli szukasz sposobu na odświeżenie wyglądu swojego mieszkania, warto zastanowić się nad instalacją listew karniszowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie KRAKÓW