Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Parkiety egzotyczne

02 sie 2014 - 17:21:56

Jakie jest wasze zdanie na temat parkietów? Wybieracie w ogóle takie podłogi czy jednak wolicie jakieś inne? Jakie macie u siebie? Rozpytuję, bo chcielibyśmy zrobić jeszcze remont przed zimą.

Parkiety egzotyczne

02 sie 2014 - 17:29:08

Moim zdaniem parkiety to super sprawa. Myślę że warto zainwestować. Ja osobiście mam małego bzika na punkcie takich "prawdziwych materiałów" jak skóra, drewno czy kamień :)

Parkiety egzotyczne

18 sie 2014 - 17:01:45

Ja, podobnie jak hawah4, lubię parkiety. Sami mamy u siebie parkiet. Trzeba o niego dbać i wymaga trochę pieniędzy na początku, także na porządnych wykonawców, ale potem to się zwraca z nawiązką w postaci pięknej i wytrzymałej podłogi.

Parkiety egzotyczne

20 sie 2014 - 10:17:30

Cytat
Suity
Ja, podobnie jak hawah4, lubię parkiety. Sami mamy u siebie parkiet. Trzeba o niego dbać i wymaga trochę pieniędzy na początku, także na porządnych wykonawców, ale potem to się zwraca z nawiązką w postaci pięknej i wytrzymałej podłogi.

Przyznam, że z tymi wykonawcami może być największy kłopot. O ile zdajemy sobie sprawę, że są potrzebni, o tyle znalezienie a raczej wybór odpowiednich może być trudny.

Parkiety egzotyczne

24 sie 2014 - 14:12:46

Cytat
TonkaVa
Przyznam, że z tymi wykonawcami może być największy kłopot. O ile zdajemy sobie sprawę, że są potrzebni, o tyle znalezienie a raczej wybór odpowiednich może być trudny.

Nie przesadzajmy. Wykonawców teraz nie brakuje. Najczęściej zakup podłogi jest z montażem. U nas byli to Parkiet Studio. 100% profesjonalnie wszystko zrobili.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za karnisz? POMOCY :D