Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

41 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 17:43:26

Dziewczyny, czy nie orientujecie się ile może kosztować zrobienie szafy takiej wielkiej, z drzwiami przesuwnymi zabudowanej z lustrami o wymiarach mniej więcej 4 m x 0,5m?
Ktoś ma taką?


szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 17:54:27

ceny wahaja sie od 500zł za metr biezacy plus montaz z tego co widzialam na googlach jednej z firm

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 17:59:36

Powiedz mi, co ma być w środku (półki, szuflady), bo sam koszt takich frontów już wydaje się wysoki ;)

Czy ten front to jest mleczne szkło?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 19:48:10

zależy co masz w środku. Mi 2 szafy o łącznej długości 3,8 metra wyceniono na 7 tysięcy. Fronty - lustra, w środku półki i 2 drążki, 4 duże szuflady, półki na buty... Od tego, co chcesz mieć w środku dużo zależy

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 19:54:37

to ma być tylko szafa- do wieszania sukien/sukienek. bez półek i innych cudów. front w miarę ładny, lustra, nie musi byc cały w lustrach, może być pół na pół.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 19:58:06

znajdź kilka firm, rozrysuj szafę, podaj wymiary i powysyłaj do wstępnej wyceny. na szafie nikt ci dokładnej ceny nie poda. każda firma inaczej sie ceni. Moje szafy to też nic wielkiego - proste jak budowa cepa, a jednak... kosztują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 19:59 przez roksolana83.

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 20:04:58

Rodzice ostatnio zamawiali taką szafę do pokoju siostry (robiona u stolarza na zamówienie). Tyle, że fronty to lustra. Zapłacili za nią 2,8 tys z montażem. W środku po jednej stronie jakieś półeczki na buty, dwa rzędy rurek na wieszaki, półka na górze, 1/3 szafy to półki i szuflady. Ogólnie fajna, bardzo funkcjonalna, sama bym taką chciała:)

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 20:07:12

Zależy, wszystko zalezy. Moja duża szafa z milionem szuflan, półek i 3 drązkami kosztowała ok 3,5 tys. ł, przy czym: sama projektowałam, wykonanie mój ojciec i mąż, kupienie materiałów prosto z hurtowni. Lustro kupowaliśmy osobno, bo w sklepie meblowy kosztowało 400 zł, a w szklarskim - 150 zł (montowaliśmy sami).

U Ciebie fronty będa najdroższe. Udaj się do kilku firm z gotowym projektem (co chcesz w środku - inspiracji szukaj np. w Ikei).

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 20:11:24

Niestety dziewczyny, ale nie macie do końca racji. Owszem istotne jest to co będzie w środku, ale jeśli chcesz taką samą, to bardzo drogie są te aluminiowe profile i im więcej będzie tych kwadracików, tym więcej zapłacisz. Wiem co mówię, bo miesiąc temu taką montowano mi w domu. Tylko u nie jest lakier zamiast szkła.

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 20:11:24

Ja szukalam kilka tygodni temu. Za szafe wys 2,5m szer 180 głębokosc 60, podano mi ceny miedzy 1900 a 3000. Zależy czy to ma byc szafa ktora potrzebuje obu boków, czy chcesz miec w niej tył, czy ma byc to w jakiejs wnęce wiec tyko półki, wieszaki, prowadnice i drzwi. Wszystko kwestia indywidualna. Nawet wybór obić stalowych bądź niklowych robi róznice w cenie.

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

29 lip 2014 - 20:22:24

chciałam się zorientować jakie są ogólnie ceny, widzę, że muszę się troche przygotować na wysokie ceny. NIestety wszystkie rzeczy na zamówienie są drogie, widzę

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

25 mar 2018 - 14:24:13

Gdańska Fabryka Mebli to firma która świetnie wywiązuje się z małych projektów (zakup szafy do mojego mieszkania) jak również z tych większych (zakup 6 szaf do mojego biura firmowego). Wszystko sprawnie i szybko. Super stosunek na linii jakość-cena. Koniec końców jestem bardzo zadowolony, bo prezentują się naprawdę zacnie.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

06 lip 2018 - 10:57:57

a może lepiej zakupic gotową szafę z drzwiami przesuwnymi?
Znam sklep, gdzie naprawdę tanio możesz kupić <moderacja>szafy i nie tylko ;)
Dodatkowo mają darmową dostawę :) Jedynym minusem jest to, że trzeba samemu skręcać.. ale to chyba żaden problem bo różnica cen kolosalna ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 10:59 przez moderator.

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

06 lip 2018 - 15:38:54

Najlepiej faktycznie udać się w kilka miejsc z projektem i tam, na miejscu omówić możliwości i ceny. W moim przypadku podobną szafę, tylko bardziej zróżnicowaną w środku wyceniono na przedział cen od mniej więcej 3 tys do 7 tys... Więc jak widać rozbieżność całkiem spora, a zmian do projektu nie wprowadzałam żadnych, więc cen dotyczyły tego samego produktu.

szafa na wymiar, pomocy-jaka cena

19 paź 2018 - 13:44:56

Szafa wnękowa to dobre rozwiązanie, bardzo funkcjonalne. Solidne szafy wnękowe wykonała nam firma <moderacja> ze Szczecina i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Firma ogółem w porządku, poszło szybko, sprawnie, cenowo w mojej opinii zupełnie przyzwoicie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:34 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plan domu,co o nim sądzicie?