Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:06:16

Cześć dziewczyny :)
chciałabym przemeblować pokój,ale w ogóle nie mam na to pomysłu.
Może mi coś doradzicie ?



przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:16:41

przytłaczająco i ten kolor ścian... pierwszy w kolejności do "przemeblowania" ;)

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:16:46

kolor ścian w pokoju jest okropny. Lepiej przemaluj pokój na np jasno szary i już będzie pięknie:)

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:20:48

Oj, miało być fajnie i nie wyszło...
Jeżeli chodzi o kolor ścian- jest okropny, wybacz, ale musiałam to napisać... Poza tym, mam wrażenie, że chciałaś zrobić coś ciekawego związanego z NY, a wyszła klapa....

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:22:46

a nie patrząc na kolor ścian,jak poprzestawiać meble ?

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:28:46

Dlatego nie lubię meblościanek...
Rozdzieliłabym je. Na pewno te mebel, gdzie masz TV zostawiłabym osobno. Zabudowane szafy złączyłabym razem.
A z resztą nie mam pojęcia...

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 11:46:53

Moze ktos jeszcze podpowie ?

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 12:01:37

Przede wszystkim sciany- zmiana koloru i może struktury, jakaś inna aranżacja okna, no i jakiś koncept na to, bo to jest postawione tak, żeby było, bez żadnego sensu. Meble są ładne, mi się podobają, ale całe pomieszczenie do nich nie pasuje. Taki misz masz. Ja bym pomalowała albo na beż, popiel, biel , ale jeśli biel, to ta fototapeta powinna zostać. Coś zrobić z firankami na oknie, jakieś makarony do powieszenia, usunięcie obrazka z kotkiem(czy czymś takim). Zlikwidować obleśną kanapę, albo zmienić narzutę na ładną i stylową. ...no i powiem szczerze, że oprócz fototapety i mebli(tych al'a drewnianych) wywaliłabym wszystko i zmieniła na konkretny pomysł.

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 12:04:41

popdpisuje sie pod poprzednimi wypowiedziami- zmień kolor ścian;)

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 12:19:12

Przemalowanie ścian w gruncie rzeczy nie jest drogie i pracochłonne, a bardzo odmieni pokój. Ja u siebie w pokoju sama maluje ściany, wiec kosztuje mnie to tyle co farba :) Proponowałabym przemalować ściany na szary lub beżowy, fototapete bym zostawiła, bo sama w sobie jest fajna, ale nie pasuje do tych mebli... Nie wiem co doradzić z przemeblowaniem, ale na pewno doradzam przemalowanie ścian :)

przemeblowanie pokoju.

23 lip 2014 - 14:41:35

Dziewczyny ?

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

przemeblowanie pokoju.

24 sie 2014 - 15:55:57

Ja akurat tej fototapety bym się pozbyła, ponieważ w połączeniu z takimi ciemnymi meblami wygląda dość przytłaczająco. No i obowiązkowe przemalowanie ścian. Może poszłabyś w stronę bardzo jasnych odcieni fioletu? One mogłyby choć trochę ożywić taki pokój dla nastolatki. Powiedz nam również w jakim wieku konkretnie jesteś, to udzielimy Ci bardziej szczegółowych porad :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-24 15:57 przez ropuszyna.

przemeblowanie pokoju.

24 sie 2014 - 16:01:07

Cytat
martonka
Przede wszystkim sciany- zmiana koloru i może struktury, jakaś inna aranżacja okna, no i jakiś koncept na to, bo to jest postawione tak, żeby było, bez żadnego sensu. Meble są ładne, mi się podobają, ale całe pomieszczenie do nich nie pasuje. Taki misz masz. Ja bym pomalowała albo na beż, popiel, biel , ale jeśli biel, to ta fototapeta powinna zostać. Coś zrobić z firankami na oknie, jakieś makarony do powieszenia, usunięcie obrazka z kotkiem(czy czymś takim). Zlikwidować obleśną kanapę, albo zmienić narzutę na ładną i stylową. ...no i powiem szczerze, że oprócz fototapety i mebli(tych al'a drewnianych) wywaliłabym wszystko i zmieniła na konkretny pomysł.

przemeblowanie pokoju.

22 gru 2020 - 00:45:43

Mi brakuje jakiegoś przyjemnego naturalnego akcentu np. ostatnio spodobały mi się mapy świata z drewna

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

przemeblowanie pokoju.

10 maj 2021 - 11:11:20

Poprzeglądają sklepy meblowe - u nich znajdziesz dużo inspiracji! A przy okazji może wpadną Ci w oko jakieś fajne, niedrogie meble. Powodzenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie