Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciągle nie mogę dopasować sobie rękawic do prac w ogrodzie. Parciane ciągle się rozlatują, a te gumowe pękają i jest w nich strasznie gorąco. Podzielcie się swoimi doświadczeniami no niby tych rękawic w sklepie jest sporo ale nie wiadomo które są dobre



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-19 11:28 przez martensa29.

Ja zazwyczaj używam bezszwowe rękawice w pracy w ogrodzie. W lateksowych moje dłonie szybko się pocą i mam później odparzenia - pomimo, że jest w nich proszek, który niby ma za zadanie zatrzymywać ten proces. Ale materiałowe są najwygodniejsze. Mogę wyrywać chwasty, ale i robić w ziemi i nie boję się później o paznokcie czy dłonie :)

Cytat
kalinabors
Ja używam takich: www.conrad.pl i na pewno warto. Nie rozlatują się, nie jest tak gorąco w nich, a są naprawdę tanie.
czyli tzw. wampirki. do ogródka jedyne dobre ;)

Ja z kolei używam rękawic z glovex.com.pl i jestem zadowolona.

Ja mam problem bo mam uczulenie na lateks, po wszystkich mnie ręce swędzą.

Polecam ten adres: http://promocjabhp.pl/strona-glowna,1. Mają bardzo duży wybór w rozsądnych cenach. Zawsze zamawiam większą ilość, więc wychodzi taniej. Warto zajrzeć, może akurat znajdziesz produkt, który Ci odpowiada.

W sumie samo korzystanie z właściwego sprzętu w ogrodzie jest jak najbardziej czymś ważnym i ja także jestem zdania, ze warto jest wiedzieć dlaczego fajnie jest jest zainwestować w systemy automatycznego nawadniania. Muszę przyznać, że doskonale o tym napisano w https://debowetarasy.pl/dlaczego-warto-zastosowac-system-nawadniania-ogrodu/ i na pewno taka wiedza powinna nam się przydać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przemeblowanie pokoju.