Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UWAŻAJCIE!!!!!

10 lip 2014 - 13:40:47

Witam, jak w tytule- uważajcie na kobietę, tym razem nie z szafa pl, a z olx.pl (tablica.pl). Nazywa się K.Rokicka, mieszka w Mińsku mazowieckim, ul.Osiedlowa chyba 4. Miesiąc temu, ponad miesiąc temu zrobiłam jej przelew, do dziś unika telefonów i odpowiedzi na SMS, gdy jednak złapie się na rozmowę z innego nr twierdzi,że wysłała paczkę "wczoraj". Handluje głównie torebkami. Uważajcie ! To nie pierwszy raz. Nie chodzi o durne 24 zł, a o cholerną uczciwość i chamstwo z jej strony.

UWAŻAJCIE!!!!!

10 lip 2014 - 13:52:35

Dlatego ja nie kupuje na takich portalach z wysyłką, tylko odbiór osobisty.
Sama tam sprzedaje różne rzeczy i ludzie do mnie po nie przyjeżdżają.
raz tylko jeden Pan kupił ode mnie lornetkę na wysyłkę do Gdańska,no ale ja jestem uczciwa.
Ja bym się na taki zakup nie zdecydowała, bo tam jak nie ma ścigać przestępcy, w razie czego.

UWAŻAJCIE!!!!!

10 lip 2014 - 13:55:24

też raz "zakupiłam" coś na tablicy
zrobiłam elegancko przelew po paru miesiącach przychodzi mi pisemko że mam sie stawić na policje i chodziło właśnie o tą pania bo oszukała około 30 osób...
pozniej przyszło mi pismo z sądu że niby ma mi kase wrócić do roku
ale mysle że nie zapowiada sie :D

UWAŻAJCIE!!!!!

10 lip 2014 - 14:04:17

niestety drogie kolezanki takie oszustwa zdazaja sie wszedzie. pamietajmy o transakcjach np. jak tu zawsze mozna zglosic do admi. blokuja itp. ale najlepiej podejsc do najblizszego komis. zgloszenie musza przyjac. sama zostalam ofiara oszustw ale za kazdym razem jezdze na policje i polecam bo to chyba jednyne wyjsce.

UWAŻAJCIE!!!!!

10 lip 2014 - 14:16:16

dlatego ja nigdy nie kupuje na oxl na facebookach ani innych portalach. Zawsze proszę o wystawienie chociaż na tym all, tam zawsze jest ten program ochrony kupujących ale to i tak ciężko coś przez nie załatwić... Zostaje tylko policja zgłoś się do nich może takich oszukanych jak ty jest więcej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OBRAZKI