Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

17 minut temu

Biznes

20 minut temu

tabernakula sklep

40 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:14:13

Zastanawiam się nad zakupem moskitiery na drzwi balkonowe i nie mogę się zdecydować, jaką wybrać? Czy któraś z Was mogłaby polecić mi konkretny rodzaj? Myślałam o takiej dwuczęściowej, która zamyka się na magnesy, dużo takich na allegro, na zdjęciach wygląda fajnie, ale nie wiem jak z jej montażem/użytkowaniem/trwałością. Nie chcę też wydawać kasy na te porządne moskitiery na ramkach, bo wynajmuję mieszkanie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie i recenzje ;) Muszę coś kupić, bo przy zamkniętym balkonie nie da się wytrzymać w mieszkaniu, a bzyczenie komarów nad uchem doprowadza mnie do szewskiej pasji :D

Zdjęcie moskitiery, o której myślę:



Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:21:49

mam tą dwuczęściową na magnes i jest super :)

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:22:15

Dobry wątek też się chętnie dowiem :)

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:49:28

Myślę, że taka moskitiera dobrze się będzie sprawdzać, sama myślę o takiej, nie są drogie, a wyglądają całkiem fajnie. Widziałam, że są też czarne, ale wydaje mi się, że białe wyglądają dużo ładniej.


faceless17 - a jak z montażem tej moskitiery? trzyma się na tych plastrach i rzepach?

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:55:23

trzyma sie, zamontowana byla 2 lata temu i ani razu nic nie odpadlo, takze nie ma co narzekac :) nie zastanawiajcie sie tylko zamawiajcie! (ja mam czarna i wyglada ok)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

12 sie 2015 - 15:09:45

Moskitiera balkonowa wygląda tak jak na zdjęciu. Tutaj ona akurat


To jest z tasmuj.pl a sama moskitiera marki Tesa. To się składa z czterech nakładanych na siebie lameli. Montujesz to za pomocą rzepu samoprzylepnego - u nas znakomicie się sprawdza.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

13 sie 2015 - 20:59:31

Czyli bardziej na zasadzie takiej firanki, ale to dostaje do ziemi? I jak jest wtedy ze skutecznością? Bo przecież faktycznie muchy mają wtedy możliwość przedostania się przez tą siatkę, co nie?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

14 sie 2015 - 15:12:28

Nie firanki tylko siatki o takim samym wzorze. Firanki to masz różne. Skuteczność wysoka. Muchy raczej latają wysoko, a nie przy podłodze, co nie? Dlatego jeśli coś Wam wpadnie to domu, to raczej będzie wypadek przy pracy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

17 sie 2015 - 20:27:40

A mnie się wydawało, że latają wszędzie, na każdej wysokości. Nie balkonie jeszcze nie mieliśmy, na ten sezon już nie ma sensu, ale w kolejnym na pewno sobie kupimy moskitierę. W sumie to kupię jeszcze teraz - wyprzedaże widzę. Na tasmuj.pl mocno pojechali z cenami. Tak, kupię jeszcze teraz. Opłaca się.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

18 sie 2015 - 08:40:15

Balkonowe rozwiązują problem w 90 proc. Kluczowe żeby zainstalować moskitiery na wszystkich oknach, które otwieracie. Zawsze największy problem jest wieczorem, przy zapalonym świetle. Wtedy w pomieszczeniu pojawiają się tony robali. A raczej pojawiały się. Dobrze zamówić teraz - na tasmuj.pl masz mocno obniżone ceny.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

25 gru 2017 - 10:17:55

z tą wysokością to jest różnie, mi w sklepie <moderacja-link/sklep> powiedzieli, że owad czasem potrafi wnieść się na wyżyny swoich możliwości, więc byłabym ostrożna. Tym czasem warto przed montażem zaciągnąć opinii eksperta, który rzeczowo doradzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

04 cze 2021 - 13:22:57

A gdzie w Warszawie warto jest kupić?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

05 cze 2021 - 10:00:04

Najlepiej w firmie, która zajmuje sie montażem moskitier. Mozna zamowić pewnei samodzielnie i zamontować, jednak nie polecam. Tania moskitiera będzie bardzo cienka oraz taki montaz moze sprawić, ze będzie miała dziury a przez nie komar na pewno się przedostanie (to sprytne bestie).

Tak wiec do montazu zdecydowanie polecam firmę. Będziesz pewna, ze wszystko będzie zamontowane porządnie. https://producentrolet.pl/ Od siebie polecam kontakt z nimi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-05 09:43 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

07 cze 2021 - 12:56:56

U mnie nie jest problemem robactwo, ale nagrzewające się pomieszczenie. Teraz uszyłam specjalne zasłony i zobaczymy, czy zdają egzamin. :)
A fajne tkaniny na zasłony znajdziesz tutaj: https://www.mir-tex24.pl/75-zaslonowe

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

23 sie 2021 - 22:28:33

A co myślisz o tych moskitierach?

https://www.rolety-na-wymiar.com.pl/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-15 16:58 przez pieknyolek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak ozdobić nudną ścianę?