Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:14:13

Zastanawiam się nad zakupem moskitiery na drzwi balkonowe i nie mogę się zdecydować, jaką wybrać? Czy któraś z Was mogłaby polecić mi konkretny rodzaj? Myślałam o takiej dwuczęściowej, która zamyka się na magnesy, dużo takich na allegro, na zdjęciach wygląda fajnie, ale nie wiem jak z jej montażem/użytkowaniem/trwałością. Nie chcę też wydawać kasy na te porządne moskitiery na ramkach, bo wynajmuję mieszkanie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie i recenzje ;) Muszę coś kupić, bo przy zamkniętym balkonie nie da się wytrzymać w mieszkaniu, a bzyczenie komarów nad uchem doprowadza mnie do szewskiej pasji :D

Zdjęcie moskitiery, o której myślę:



Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:21:49

mam tą dwuczęściową na magnes i jest super :)

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:22:15

Dobry wątek też się chętnie dowiem :)

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:49:28

Myślę, że taka moskitiera dobrze się będzie sprawdzać, sama myślę o takiej, nie są drogie, a wyglądają całkiem fajnie. Widziałam, że są też czarne, ale wydaje mi się, że białe wyglądają dużo ładniej.


faceless17 - a jak z montażem tej moskitiery? trzyma się na tych plastrach i rzepach?

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

08 lip 2014 - 11:55:23

trzyma sie, zamontowana byla 2 lata temu i ani razu nic nie odpadlo, takze nie ma co narzekac :) nie zastanawiajcie sie tylko zamawiajcie! (ja mam czarna i wyglada ok)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

12 sie 2015 - 15:09:45

Moskitiera balkonowa wygląda tak jak na zdjęciu. Tutaj ona akurat


To jest z tasmuj.pl a sama moskitiera marki Tesa. To się składa z czterech nakładanych na siebie lameli. Montujesz to za pomocą rzepu samoprzylepnego - u nas znakomicie się sprawdza.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

13 sie 2015 - 20:59:31

Czyli bardziej na zasadzie takiej firanki, ale to dostaje do ziemi? I jak jest wtedy ze skutecznością? Bo przecież faktycznie muchy mają wtedy możliwość przedostania się przez tą siatkę, co nie?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

14 sie 2015 - 15:12:28

Nie firanki tylko siatki o takim samym wzorze. Firanki to masz różne. Skuteczność wysoka. Muchy raczej latają wysoko, a nie przy podłodze, co nie? Dlatego jeśli coś Wam wpadnie to domu, to raczej będzie wypadek przy pracy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

17 sie 2015 - 20:27:40

A mnie się wydawało, że latają wszędzie, na każdej wysokości. Nie balkonie jeszcze nie mieliśmy, na ten sezon już nie ma sensu, ale w kolejnym na pewno sobie kupimy moskitierę. W sumie to kupię jeszcze teraz - wyprzedaże widzę. Na tasmuj.pl mocno pojechali z cenami. Tak, kupię jeszcze teraz. Opłaca się.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

18 sie 2015 - 08:40:15

Balkonowe rozwiązują problem w 90 proc. Kluczowe żeby zainstalować moskitiery na wszystkich oknach, które otwieracie. Zawsze największy problem jest wieczorem, przy zapalonym świetle. Wtedy w pomieszczeniu pojawiają się tony robali. A raczej pojawiały się. Dobrze zamówić teraz - na tasmuj.pl masz mocno obniżone ceny.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

25 gru 2017 - 10:17:55

z tą wysokością to jest różnie, mi w sklepie <moderacja-link/sklep> powiedzieli, że owad czasem potrafi wnieść się na wyżyny swoich możliwości, więc byłabym ostrożna. Tym czasem warto przed montażem zaciągnąć opinii eksperta, który rzeczowo doradzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

04 cze 2021 - 13:22:57

A gdzie w Warszawie warto jest kupić?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

05 cze 2021 - 10:00:04

Najlepiej w firmie, która zajmuje sie montażem moskitier. Mozna zamowić pewnei samodzielnie i zamontować, jednak nie polecam. Tania moskitiera będzie bardzo cienka oraz taki montaz moze sprawić, ze będzie miała dziury a przez nie komar na pewno się przedostanie (to sprytne bestie).

Tak wiec do montazu zdecydowanie polecam firmę. Będziesz pewna, ze wszystko będzie zamontowane porządnie. https://producentrolet.pl/ Od siebie polecam kontakt z nimi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-05 09:43 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

07 cze 2021 - 12:56:56

U mnie nie jest problemem robactwo, ale nagrzewające się pomieszczenie. Teraz uszyłam specjalne zasłony i zobaczymy, czy zdają egzamin. :)
A fajne tkaniny na zasłony znajdziesz tutaj: https://www.mir-tex24.pl/75-zaslonowe

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

23 sie 2021 - 22:28:33

A co myślisz o tych moskitierach?

https://www.rolety-na-wymiar.com.pl/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-15 16:58 przez pieknyolek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak ozdobić nudną ścianę?