Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 21:54:10

Mmuszę pochwalić się moją kreatywną matulą, która po zaciętych bojach i nieprzespanych nocach, w końcu przeprosiła się z nowoczesną w jej mniemaniu technologią i postanowiła podzielić się swoją kreatywnością na internetach. Początkująca, ale mocno pomysłowa i z ogromną potrzebą rozwoju. Być może zainspiruje Was swoimi pomysłami do stworzenia ciekawych aranżacji wnętrz. Zapraszam do śledzenia bloga, na razie ubogiego, ale mama ma pomysły na jakieś 200 następnych wpisów i gwarantuję, że będzie przy tym siedzieć codziennie by pokazać te wszystkie cudowności, które tworzy przez jakieś 15 h każdej doby od dobrych dwóch lat:


http://nutkanostalgii.blogspot.com/

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 21:57:38

a juz myslalam ze bedzie cos o jedzeniu :(

fajne pomysly, tylko te z drzwiami mi jakos sie nie podoba. najlepszy chyba widelcowy wieszak ;D

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 22:00:06

świetne pomysły ;)

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 22:02:20

Podobają mi się pomysły i chciałabym mieć właśnie jakieś takie dodatki w swoim mieszkaniu. Ten stół wygląda super!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-04 22:03 przez cytraa.

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 22:04:19

jakoś mi się to nie podoba

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 22:04:31

W imieniu Mamy bardzo dziękuję, widzę jak obrasta w piórka i nabiera energii do dalszego działania.
cytraa polecam śledzić bloga co jakiś czas, mama w domu stworzyła coś w rodzaju własnego muzeum i takich rzeczy ma tam od groma, wszystkimi chce się pochwalić, więc na pewno znajdziesz jakąś inspirację dla siebie ;)

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 22:10:07

Ciekawe, aczkolwiek ja jestem fanką klasyki i te dziwności nieco gryzłyby się z moim światopoglądem, ale podziwiam i szanuję osoby twórcze ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pomysły na coś z niczego :)

04 lip 2014 - 23:58:54

Oj, nie moje klimaty, ale trzeba przyznać, że pomysłowe :)

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 00:13:41

Super! :) Pozytywna mama.

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 22:03:30

Tak jak mówiłam, mama będzie siedzieć codziennie nad swoim nowym dzieckiem :)

Słuchajcie, ja wiem, że to nie każdemu się musi podobać, szczerze mówiąc ja też nie urządziłabym swojego domu w takim stylu bo uwielbiam nowoczesną surowiznę, ale obserwowałam poczynania mamy i jej bezgraniczną radość i dumę z każdej najmniejszej duperelki już bardzo długo i naprawdę cieszy mnie, że na "stare" lata ("stare" bo mama przed 50-tką, więc jeszcze nie jest zmurszałą babcią :) ) znalazła coś dla siebie, bo całe swoje dotychczasowe życie poświęcała tylko i wyłącznie innym...

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 22:16:28

zdolna Mama! Oby tak dalej ;) ma bardzo fajne pomysły, a bloga pisze w przyjemny, lekki sposób :) napewno będę go częsciej dowiedzała :)

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 22:19:43

Podoba mi się pomysł ze sztućcami jako wieszaki. Ptaszki, zwłaszcza te ze zwisającymi nóżkami są przesympatyczne:)

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 22:46:31

Super! Podobne rzeczy można znaleźć na pinterest, może podpowiedz mamie, żeby i tam wrzucała swoje twory? Bardzo estetycznie są wykonane, pełna profeska :D

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 23:08:02

mi się bardzo podoba, uwielbiam jak pomieszczenia są z sercem, dlatego to coś dla mnie ;)

Pomysły na coś z niczego :)

05 lip 2014 - 23:09:45

Pomijajac te wszystkie urocze rzeczy, Twoja mama jest bardzo ciepla i kochana osoba - tak mozna wnioskowac z jej wpisow. Wspieraj ja dalej bo taka mama to skarb ! ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?