Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się mieszka w bloku na parterze?

20 gru 2017 - 09:03:11

Parter parterowi nie równy. Jeżeli jest to wysoki parter to dla mnie idealnie- najlepsza z mozliwych opcji to 1 piętro a kolejna po niej właśnie wysoki parter. Obecnie na takim mieszkam i jest super- jedyne co mnie irytuje to jak ktoś wyprowadza pieski siku pod moje okno :) poza tym- łatwo wnieść meble, szybko wyjść i wejść, nikomu pod spodem nie przeszkadzamy itp. A w razie pożaru bez problemu uciekasz oknem ;)

Jak się mieszka w bloku na parterze?

20 gru 2017 - 17:18:24

Ja jestem na nie. W tym roku byłam na wakacjach i wynajęliśmy sobie mieszkanie na parterze, bałam się otworzyć drzwi od balkonu, że mi ktoś wejdzie, nie mówiąc już o nocnych krzykach "kibiców" i policji po jakimś meczu w nocy, słychać było jakby wszystko działo się w pokoju obok. Nigdy! Dla mnie minimum to 1 piętro.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się mieszka w bloku na parterze?

26 sty 2018 - 11:03:59

Czytałam o tym fajny artykuł i w sumie sama szukam mieszkania na parterze bo chciałabym otworzyć sklep internetowy i wiadomo, tak jest łatwiej z dostawami towaru :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 12:13 przez moderator.

Jak się mieszka w bloku na parterze?

26 sty 2018 - 11:10:32

Też obecnie mieszkam na parterze jednak jest to na tyle wysoki aprter że nikt mi w okna nie zagląda. Nie ma źle choc bardziej slychac kazdy smochod na ulicy obok i dzieci na placu zabaw ale nam to nie przeszkadza. jedyny minus to ciągle brudne okna.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się mieszka w bloku na parterze?

26 sty 2018 - 13:33:38

Jeśli mieszkanie jest z tarasem to jak najbardziej. U mojego chłopaka jest 30 metrowy taras, więc jest plus bo mam się gdzie opalać, ale sypialnia jest sąsiadująca z klatką schodową i wszystko słychać, więc kiepsko :( Polecam wyciszające drzwi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pralka samsung eco bubble opinie