Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aranżacja mieszkania

12 sty 2017 - 13:48:01

Skóra świetna, ale lepiej by wyglądała na ciemniejszej podłodze. Mam na myśli jakąś przypalaną deskę <moderacja> albo nawet całkowicie czarną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-12 19:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Aranżacja mieszkania

01 wrz 2020 - 08:00:07

10 lat temu robiłam kuchnię u stolarza (z naprawdę dobrymi opiniami) i cóż - rozpadła się. Fronty puchły, okleina odlazła i to nie tylko w miejscach kontaktu z wodą. Wytrzymała jakie 4-5 lat i zaczęła się rozpadać. Wymieniłam na ikea i jestem bardzo zadowolona. To co mi najbardziej odpowiada to modułowość, na razie mam drugi rok i jest bez zmian, ale gdyby cokolwiek miało jej się przydarzyć - fronty kupię na sztuki, zawiasy też, nawet obudowę mogę wymienić bez konieczności zamawiania u stolarza, czekania, dopasowywania. Cenowo nie zabija, nawet wychodzi taniej (na warunki dużego miasta), wszystko chodzi gładko, nie wypacza się (a w jednej z szuflad trzymam ok 10 litrów słoików z różnymi miodami i innymi zawartościami). Mając porównanie - do nowego mieszkania kupiłam w ikea nawet nie biorąc innej opcji pod uwagę.

Jeśli chodzi o dekoracje to zamawiałam ostatnio głównie przez internet, jest taniej oraz znacznie wygodniej. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-06 19:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Aranżacja mieszkania

17 maj 2021 - 10:13:49

Z własnych doświadczeń mogę polecić narożnik od Mirjan24. Bardzo wygodny, mam go już 3 rok i nic się z nim nie dziej. Doskonale prezentuje się w salonie.

Bardzo dużo fajnych mebli oraz inspiracji znajdziesz na Mirjan24. Mamy od nich kanapy i są rewelacyjne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-24 10:42 przez beatalisek1.

Aranżacja mieszkania

12 kwi 2022 - 19:02:44

Ostatnio właśnie zamówiłam bardzo fajne dodatki do domu przez Allegro. Lubię robić tutaj zakupy, jeszcze nigdy się nie zawiodłam i co ważne można też otrzymać cashback -15% na zakupy dzięki Picodi

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Aranżacja mieszkania

27 kwi 2022 - 10:14:14

aranzacje robi sie taka jaka podoba sie nam a nie obcym :D ja teraz wymienialam gniazdka na https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html bo taki mialam pomysl i nie dalam sie przekonac mezowi do pozostawienia starych :D

Aranżacja mieszkania

20 cze 2022 - 12:59:47

Myślę, że bardzo fajnym dodatkiem do mieszkania będzie rama, w której możecie zamieścić ciekawe obrazy czy zdjęcia. Na stronie https://aluramy.pl/antyrama-plexi-15x21 możecie poznać antyramy, które są dostępne w bardzo korzystnej cenie. Wybór rozmiarów i kolorystyki jest spory, a wysyłka odbywa się szybko i jest odpowiednio zabezpieczona w transporcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co posadzic na dzialce?