Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aranżacja mieszkania

12 sty 2017 - 13:48:01

Skóra świetna, ale lepiej by wyglądała na ciemniejszej podłodze. Mam na myśli jakąś przypalaną deskę <moderacja> albo nawet całkowicie czarną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-12 19:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 6/5

Aranżacja mieszkania

01 wrz 2020 - 08:00:07

10 lat temu robiłam kuchnię u stolarza (z naprawdę dobrymi opiniami) i cóż - rozpadła się. Fronty puchły, okleina odlazła i to nie tylko w miejscach kontaktu z wodą. Wytrzymała jakie 4-5 lat i zaczęła się rozpadać. Wymieniłam na ikea i jestem bardzo zadowolona. To co mi najbardziej odpowiada to modułowość, na razie mam drugi rok i jest bez zmian, ale gdyby cokolwiek miało jej się przydarzyć - fronty kupię na sztuki, zawiasy też, nawet obudowę mogę wymienić bez konieczności zamawiania u stolarza, czekania, dopasowywania. Cenowo nie zabija, nawet wychodzi taniej (na warunki dużego miasta), wszystko chodzi gładko, nie wypacza się (a w jednej z szuflad trzymam ok 10 litrów słoików z różnymi miodami i innymi zawartościami). Mając porównanie - do nowego mieszkania kupiłam w ikea nawet nie biorąc innej opcji pod uwagę.

Jeśli chodzi o dekoracje to zamawiałam ostatnio głównie przez internet, jest taniej oraz znacznie wygodniej. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-06 19:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Aranżacja mieszkania

17 maj 2021 - 10:13:49

Z własnych doświadczeń mogę polecić narożnik od Mirjan24. Bardzo wygodny, mam go już 3 rok i nic się z nim nie dziej. Doskonale prezentuje się w salonie.

Bardzo dużo fajnych mebli oraz inspiracji znajdziesz na Mirjan24. Mamy od nich kanapy i są rewelacyjne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-24 10:42 przez beatalisek1.

Aranżacja mieszkania

12 kwi 2022 - 19:02:44

Ostatnio właśnie zamówiłam bardzo fajne dodatki do domu przez Allegro. Lubię robić tutaj zakupy, jeszcze nigdy się nie zawiodłam i co ważne można też otrzymać cashback -15% na zakupy dzięki Picodi

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Aranżacja mieszkania

27 kwi 2022 - 10:14:14

aranzacje robi sie taka jaka podoba sie nam a nie obcym :D ja teraz wymienialam gniazdka na https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html bo taki mialam pomysl i nie dalam sie przekonac mezowi do pozostawienia starych :D

Aranżacja mieszkania

20 cze 2022 - 12:59:47

Myślę, że bardzo fajnym dodatkiem do mieszkania będzie rama, w której możecie zamieścić ciekawe obrazy czy zdjęcia. Na stronie https://aluramy.pl/antyrama-plexi-15x21 możecie poznać antyramy, które są dostępne w bardzo korzystnej cenie. Wybór rozmiarów i kolorystyki jest spory, a wysyłka odbywa się szybko i jest odpowiednio zabezpieczona w transporcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co posadzic na dzialce?