Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aranżacja mieszkania

09 kwi 2014 - 09:56:24

Dziewczyny,
Wrzucam zdjęcie rozkładu mieszkania. Nie mam zielonego pojęcia jak je urządzić. Może Wy macie jakieś pomysły?
Wklejajcie może przykładowe zdjęcia?
nikt nie pomoże ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 12:26 przez pwjs4488.

Aranżacja mieszkania

16 sty 2015 - 18:26:04

Oj mnie też to czeka i nie mam pojęcia co i jak :(

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Aranżacja mieszkania

29 sty 2015 - 21:31:00

Jeżeli już wybierzecie sobie kolory farb do ścian i meble, to przyjdzie czas na dodatki. Uwielbiam sama je wykonywać, ale nie zawsze mam ciekawe pomysły. Lubię szyć i coraz częściej zaglądam na A czemu nie. Nie brakuje tam świetnych pomysłów, jak urozmaicić mieszkanie i nadać mu charakteru:)

Aranżacja mieszkania

29 sty 2015 - 21:36:19

Nie widzę rozkładu...

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

Aranżacja mieszkania

30 sty 2015 - 10:31:43

A w ogóle podobają wam się np. takie www.meblebory.pl/meble-sosnowe?czy to jednak za jasne kolory?

Aranżacja mieszkania

31 sty 2015 - 02:49:52

Ja bardzo lubię takie jasne meble i "gołe drewno" :) w ogóle uwielbiam strukturę drwna, najchętniej to zamieszkałabym w takiej góralskiej chacie z bali :D
wracając do autorki, faktycznie rozkładu nie ma, ale polecam darmowy [moderacja - niepłacona reklama] program do projektowania wnętrz online[/url], to prostsze niż rysowanie planu na papierze, lub wizualizacja jedynie w głowie, zawsze można dopracować szczegóły :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 10:21 przez moderator.

Aranżacja mieszkania

22 wrz 2015 - 15:15:43

Już od dwóch dni bawię się takim programem:)

A to przykład zdjęcia za 15 minut



Aranżacja mieszkania

22 wrz 2015 - 15:27:20

Proszę o info na priv na temat tego programu. Dziękuję.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Aranżacja mieszkania

20 lis 2015 - 23:02:39

Ja kiedyś próbowałam urządzić mieszkanie przy pomocy programu który wiizualował moje wnętrze jednak niestety i tak nic mi to nie dało. Myślę, że najlepszą opcjąprzy braku pomysłu na wnętrze, albo inspirować się siecią albo postawić na projektanta wnętrz. Jeżli szukałabyś kiedyś takiego projektanta wejdź w <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-21 10:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Aranżacja mieszkania

22 lis 2015 - 18:33:54

Jestem w trakcie urządzania mieszkania. Aktualnie na etapie oświetlenia. Kupiłam osprzęt elektryczny w e-kontaktsimon kontakty simon i poszukuję lamp nisko wiszących - takich, jakie często spotykamy w skandynawskich wnętrzach. Wiecie w jakich sklepach powinnam szukać?

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Aranżacja mieszkania

04 gru 2015 - 21:55:03

Mnie ostatnio podają się wnętrza urządzone w stylu industrialnym z regałami metalowymi i szlifowanym betonem:)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Aranżacja mieszkania

02 lut 2016 - 10:23:44

Ja mam urządzone mieszkanie w nowoczesnym minimalnym stylu ale z bardzo widocznymi dodatkami, które urozmaicają przestrzeń. Mam niewiele mebli a jeszcze mniej rzeczy na nich. Za to np przy jasnych, pastelowych ścianach stoi kanapa w kolorze błękitu paryskiego, a na białym stoliku turkusowy wazon z mozaiki. Wnętrze jest przestronne, niezagracone ale wyraziste. teraz zastanawiam si czy nie dokupić do kontaktów al'a szklanych ramek jak te http://www.karlik.pl/ramki-efekt-szkla Co o tym sądzicie? :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Aranżacja mieszkania

10 mar 2016 - 20:39:07

Ja już prawie kończę urządzać swoje mieszkanie. Z racji tego, że bardzo lubię kolor czerwony i fiolet to ściany w przedpokoju i salonie są tego koloru. Bardzo mi się podoba efekt końcowy, bo wyszedł tak jak chciałam. Ogólnie dużo fajnych ciekawostek ściągnęłam z neta. Wiadomo, że tam tego jest najwięcej. Najczęściej korzystałam z strony http://wjakwnetrza.pl/2015/01/wnetrza-urzadzone-czerwieni-fiolecie.html, jest tam bardzo dużo pomysłów na urządzenie mieszkania w rożnych stylach. Przeglądając te wszystkie ciekawe artykuły poniosła mnie wyobraźnia i chyba będę planować troszkę więcej remontu:)

Aranżacja mieszkania

15 mar 2016 - 09:28:12

Może warto wstawić do pokoju szafki szkolne metalowe solidne? Bardzo fajnie one wyglądają. To byłby na pewno oryginalny pomysł.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Aranżacja mieszkania

28 kwi 2016 - 15:46:55

Niedawno stałam przed podobnym dylematem :) Postawiłam w całym mieszkaniu na odcienie szarości. Do tego białe meble i kolor w dodatkach. Przede wszystkim postawiłam na dużo grafik oprawionych w aluminiowe ramki https://aluramy.pl/ramy-aluminiowe Ramy są kolorowe - szare i czerwone, a w nich czarno-białe grafiki lub zdjęcia z podróży (oczywiście nie obok siebie)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie dla młodych