Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

14 mar 2014 - 00:06:41

Hej dziewczyny. Jestem w trakcie urządzania salonu. Meble już wybrane- białe z połyskiem, siwa sofa, biały stół i siwe krzesła. Pozostał do wyboru kolor ścian. Zastanawiam się, aby dwie ściany umalować na jasny szary, a dwie na wrzosowy.Sufit biały. Co o tym myślicie?? Może któraś z Was ma już takie połączenie? Czekam na rady;))

Kolory ścian w salonie

14 mar 2014 - 00:10:37

Mam białą ławę, biały stół, szary narożnik a ściany jasno beżowe :-)
Miały być szare ale stwierdziłam że będzie za "zimno" i nie myliłam się bo takie zrobiłam w kuchni do białych mebli i jest smutno :-(

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

14 mar 2014 - 10:52:40

Cytat
katarynka133
Hej dziewczyny. Jestem w trakcie urządzania salonu. Meble już wybrane- białe z połyskiem, siwa sofa, biały stół i siwe krzesła. Pozostał do wyboru kolor ścian. Zastanawiam się, aby dwie ściany umalować na jasny szary, a dwie na wrzosowy.Sufit biały. Co o tym myślicie?? Może któraś z Was ma już takie połączenie? Czekam na rady;))

Osobiście w sypialni mam połączenie fioletu z ciepłą żółcią na ścianach. Meble jasnobrązowe.
Wg mnie salon w takich kolorach będzie wspaniale wyglądał. Radziłabym Ci się skupić na dodatkach. Cały salon jest jasny, jednie te 2 ściany będą dodawały koloru. Polecam dodać kilka kolorowych poduszek i elegancki wazon i gotowe ;)

Kolory ścian w salonie

14 mar 2014 - 11:19:56

Myślę, że ten wrzosowy ożywi Ci salon, dodasz kilka wrzosowych dodatków i będzie pięknie ;)

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

18 mar 2014 - 20:36:22

Co myślicie o wrzosowych roletach, świecach i obrazie na ścianie?;) Po za tym meble mają fioletowe podświetlenie ledowe;)

Kolory ścian w salonie

18 mar 2014 - 20:43:53

jasny szary i czarne lub grafitowe:)

Kolory ścian w salonie

18 mar 2014 - 20:48:26

dla mnie wyłącznie połączenie 2 beży - jasny i ciemniejszy lub beż i biały lub biały i jasny szary i tylko tyle:) wrzos w zyciu!

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

18 mar 2014 - 21:19:44

Nie będzie zbyt zimno i monotonnie? Chciałabym dodać jakiś kolor, żeby ożywić wnętrze;)

Kolory ścian w salonie

18 mar 2014 - 21:32:40

ściany bym zrobiła wszystkie w takim samym kolorze [źle się czuje jak taki kontrast na ścianach] a pobawiła się dodatkami - dywanik, rolety [firany, zasłony czy co tam chcesz w okna wsadzić], wazonik, mały obrus na stół [albo podkładki], podusie na fotele, flakonik z zapachem, kwiaty, doniczki

takie pierdołki bardzo ożywiają wnętrze no i można je łatwo wymienić na inny kolor :)

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

19 mar 2014 - 23:13:47

W takim razie jeśli radzicie żeby zrobić jeden kolor to co powiecie o szarym? ;)

Kolory ścian w salonie

19 mar 2014 - 23:19:22

moim zdaniem będzie strasznie mdło.. :/
dodałabym jakiś ciemniejszy kolor np na jednej ścianie, np coś takiego



zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

31 mar 2014 - 23:47:09

Już jestem po malowaniu;) wyszło ślicznie. Dwie ściany szare ( odcień szary platynowy) i dwie fioletowe ( odcień lawenda prowansalska) Naprawdę polecam te kolory. Wyglądają ślicznie zarówno w połączeniu jak i osobno.Szczególnie szary jest piękny ;)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Kolory ścian w salonie

01 kwi 2014 - 10:28:24

Obecnie mój salon pomalowany jest na dwa kolory - czekoladowy brąz oraz odcień orzecha laskowego. Połączenie te okazało się strzałem w dziesiątkę. Pokój wygląda bardzo nastrojowo zarówno w dzień jak i nocy, a kolory działają uspokajająco na umysł, w związku z czym zdecydowanie postawiłabym na malowanie dwukolorowe.

Kolory ścian w salonie

01 kwi 2014 - 10:58:01

moim zdaniem szary zleje się z jasnymi meblami. ja bym ożywiła ściany właśnie wrzosem albo nawet dwoma odcieniami fioletu, firanki/rolety białe/szare do stonowania a dodatki w salonie również w odcieniach fioletu.

Cytat
katarynka133
Już jestem po malowaniu;) wyszło ślicznie. Dwie ściany szare ( odcień szary platynowy) i dwie fioletowe ( odcień lawenda prowansalska) Naprawdę polecam te kolory. Wyglądają ślicznie zarówno w połączeniu jak i osobno.Szczególnie szary jest piękny ;)

o w takim razie warto się zastanowić jak będę odnawiać swój salon :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-01 11:00 przez are-you-kidding-me.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Kolory ścian w salonie

01 kwi 2014 - 15:26:51

Osobiście lubię łączyć kolory, także na ścianach. Wg mnie katarynka bardzo dobrze wybrała. Jestem ciekawa, czy zrobi jakieś zdjęcia i pokaże nam jak to wygląda :)
Jeżeli ktoś nie przepada za kontrastem, to np. dwie różowe i dwie fioletowe ściany także wyglądają dobrze, a zawsze dodaje nieco uroku :)
Moja koleżanka ma trzy ściany w salonie jasno zielone, a jedną w morskiej ciemniejszej zieleni i bardzo fajnie to wygląda :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy odkurzacz!