Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

plan domu ocencie:)

01 mar 2014 - 11:13:17

Witam co sadzicie o tym planie? dodam ze rozmawiałam juz z architektem i zostanie troszke podniesiony dach poniewaz na gorze chce zrobic sypialnie z wielka lazienka:) http://www.dobredomy.pl/projekt/bianka
:)
halo halo dziewczyny;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 11:30 przez rozi22.

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 05:30:35

taki prosty, bardzo popularny projekt, w sumie to nie wiem, czy podwyższanie dachu jest dobrym pomysłem, bo ten dom jest zaprojektowany tak, żeby produkować jak najmniejsze koszty, a tak będziesz musiała go dodatkowo docieplać, no i będziesz miała dużo większą powierzchnię do ogrzania- to zależy, jak dużą planujesz/masz rodzinę :)

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 05:50:32

wizualnie bardzo ładny dom,
duży plus za to że garaż jest przyłączony do projektu ( mniejsza szansa na stratę ciepła)
bardzo funkcjonalnie zagospodarowany plan, jedynie według mnie dużym minusem jest to , że łazienka i kuchnia są dosyć daleko siebie (więc odpada zamontowanie jednego urządzenie do elektrycznego podgrzewania wody)
warto byłoby położyć dom na stronę gdzie jest salonu i sypialni w kierunku gdzie jest największe nasłonecznienie (w bardziej ekonomicznych domach projekty są zazwyczaj robione w sposób taki że na jednej linii są ułożone pokoje z oknami które wychodzą na stronę największego nasłonecznienia.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 08:01:57

mi się podoba :)

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 08:55:39

Bardzo ładny :-) choć nie w moim stylu

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 09:10:06

mi się również podoba już bardziej nowocześniej choć gdybym mogła wybrać było by więcej przeszklonej powierzchni:) ale fajny:)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 09:13:42

Doświadczenie podpowiada mi,że nie zrobiłabym kuchni z dala od łazienki z powodów jak pisze koleżanka wyżej.
Kolejna sprawa to kuchnia z przejściem do części jadalnej pokoju bardzo ułatwia życie; skraca czas i bezpieczeństwo podania posiłku.Tu niestety trzeba przejść przez korytarz.

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 09:17:55

zmieniłabym wielkość kuchni-zdecydowanie za mała

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 09:27:59

Nie znam kochana twojego gustu, nie wiem jaka duża rodzina itp. Ale szczerze fajna chatka. Dobrze rozplanujcie ścianki działowe , bo w tej kwestii akurat macie pole manewru. I co najważniejsze dobrze zaplanujcie ustawienie domu względem stron świata. Bo dobrze wiem z własnego doświadczenia ze potem jest kłopot. Wjazd pasuje , a taras będzie od strony wschodniej lub północnej. To samo dotyczy ogrodu. W tej akurat kwestii mogę trochę pomóc bo się bawię w ogrody ;-))) Wazie czego pisz wiadomość. Co do ogrzewania w miarę środków finansowych polecam geotermalne. Sama posiadam jest rewelacyjne. Ale wersja z odwiertami, bo wężownicy na działce nie polecam.

plan domu ocencie:)

02 mar 2014 - 09:38:48

Mi sie nie podoba,ja wolę zrobic taras nad garażem.Ale kazdy ma swój gust.

plan domu ocencie:)

06 kwi 2023 - 15:25:31

Cześć! Szukam dobrego dekarza w Krakowie https://dekkart.pl/dachy/krakow/ i okolicach. Czy ktoś z Was zna dobrą firmę lub specjalistę w tej branży? Potrzebuję pomocy w sprawie remontu dachu i zależy mi na tym, aby praca została wykonana solidnie i estetycznie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leżak na taras